Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamusie *Rocznik '85*

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Mamusie *Rocznik '85*

    Monisiub z tego co widzę, to Twoj Sławus jest o dzień młodszy od mojego KUBY


    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Mamusie *Rocznik '85*

      Witajcie!!!
      Ja mieszkam w tej chwili pod Wrocławiem w małym miasteczku, od poniedziałku jestem na urlopie wychowawczym. Moja córa ma ponad 6miesięcy, ale to dokładnie widzicie na suwaczku.
      Co do poczucia starości to ja czuje się wciąż młodo, w końcu wszystkie jesteśmy młodymi mamami
      Choć czasem chciałabym gdzieś wyjść, ale wiem, że po 15 minutach już bym dzwoniła co z Hanią. Mój mąż śmieje się, że mam bzika i wie, że ja tak tylko gadam, że pojadę sobie choćby sama do koleżanki a i tak bez mojej rozrabiary nigdzie się nie ruszę. Wy tez tak macie lub miałyscie, bo macie troszkę starsze dzieciaczki????
      To na początek tyle mam nadzieje, że wątek nie umrze śmiercią naturalną.
      Miłego pozdrawiam
      Hanna Aleksandra 02.10.2009r.- 3250g i 56cm


      Skomentuj


        #18
        Odp: Mamusie *Rocznik '85*

        aaniaa moj slawus jest z 30 pazdz!a twoj Kubuś?
        mha09 ja do tej pory mam problem z zostawieniem mojego szkraba z kims innym! najbardziej mi pasuje kiedy np ktos sie z nim bawi a ja moge to widziec lub slyszec! no ale musze sie przyzwyczaic do zostawiania slawusia, poniewaz on juz jest na tyle duzy ze sam juz chce czasem isc na spacer np z babcia itp
        pozdrawiam


        [url=http://****************][img]http://****************/zabki/img5-

        Skomentuj


          #19
          Odp: Mamusie *Rocznik '85*

          Monisub to faktycznie macie szczęścieMy staramy się od 11 miesięcy i przeżyliśmy już puste jajo płodowe i samoistne poronienie i jak narazie nicAle już nie zanudzamJeśli chodzi o zostawianie synka to ja również nie zostawiam go prawie nigdzie.Wiem że źle robię ale jak go gdzieś zostawię to myślę że już biedny płacze i tym podobneMimo że on nawet nie zapyta o mnie
          Ewa
          moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
          Oskarek12.01.2011 godz.17.05
          3150g.55cm.
          10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

          Skomentuj


            #20
            Odp: Mamusie *Rocznik '85*

            WitamNie ma tu już mam z 85??Dziewczynki piszcieMonisub mamy już kolejnego obywatela??
            Ewa
            moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
            Oskarek12.01.2011 godz.17.05
            3150g.55cm.
            10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

            Skomentuj


              #21
              Odp: Mamusie *Rocznik '85*

              czesc! niestety cos nie spieszy sie malej do przyjscia na swiat. co prawda na dzis mam termin ale nie wiem jak dugo zostaniemy jeszcze razem:P
              a co tam u was dziewczyny?


              [url=http://****************][img]http://****************/zabki/img5-

              Skomentuj


                #22
                Odp: Mamusie *Rocznik '85*

                witam, też jestem z wspaniałego '85 rocznika, ale dopiero w listopadzie zostanę mamusią Co do wieku to zawsze czułam się staro, tym bardziej że pracowałam z ludźmi młodszymi ode mnie!! natomiast w chwili gdy dowiedziałam się że jestem w ciąży poczułam się jak gówniara która wpadła!! ślub mamy coprawda od roku zaplanowany i w czerwcu będę żoną, ale ciąża strasznie mnie zaskoczyła, między innymi problemem jest to że już dawno miałam suknię ślubną szytą na wymiar, więc czekają mnie poprawki.
                Od 21 roku życia marzyłam o dziecku a teraz nie potrafię sobie z tym wszystkim poradzić. Wiele pytań mnie nurtuje, czy będę dobrą mamą? czy będę umiała zająć się dzieckiem? (a pracowałam jako niania i kilkoma dziećmi już się zajmowałam, więc nie wiem skąd te obawy) no i najważniejsze pytanie czy dotrwam do listopada i czy dziecko będzie zdrowe?
                poprostu psychicznie wysiadam czasami!!
                tak poza tym to jestem na L4, za miesiąc wesele i przeprowadzka do teściów...
                pozdrawiam

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Mamusie *Rocznik '85*

                  Natalia nie martw się na zapasZobaczysz że bedziesz wspaniała mamaJa pamiętam jak pierwszy raz przewijałam mojego synkaRęce mi drżały a w myślach miałam jednoDajcie mi instrukcjie obsługi bo jeszcze uszkodze to maleństwoAle jakoś bez uszkodzenia poszłoMonisub to trzymam kciuki za łatwy poród.A pierwsze dziecko urodziłaś przed terminem czy po??
                  Ewa
                  moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                  Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                  3150g.55cm.
                  10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Mamusie *Rocznik '85*

                    Witam ponownie, Monisiub mój kuba z 29 października, zazdroszcze Tobie drugiego dzieciątka, tez juz bym chciała. Życzę Ci szybkiego porodu
                    Natalio tez miałam pełno obaw, jak chyba każda przez urodzeniem, ale zobaczysz że jak urodzisz to większość obawów zniknie. tak na marginesie myślisz ze przeprowadzka do teściów to dobry pomysł? ja mieszkałam z teściami rok, nie bede tego komentować, teraz wynajmujemy malutkie mieszkanko,jest nam cięzej, ale jest o niebo lepiej.

                    A jeśli chodzi o zostawianie Kuby z kimś-bardzo nie lubię, ale jak już musze to tylko z moja mamą, ale to naprawde sporadycznie.


                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Mamusie *Rocznik '85*

                      Moja przeprowadzka do teściów spowodowana jest tylko i wyłącznie kwestią finansową, niestety zdaję sobie sprawę że nie jest to dobre wyjście, dlatego mam ogromną nadzieję ze będę z nimi mieszkać max do roczku mojego nie narodzonego dziecka!! a potem będę musiała znaleźć pracę a dziecko oddać do żłobka...

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Mamusie *Rocznik '85*

                        Monisub jak tam??Pewnie już urodziłaśOdezwij się jak tylko bedziesz miała chwilkęNatalia a powiedz jak się czujesz??A co do twoich wątpliwości to zobaczysz że wszystko minie jak brzuszek będzie się powiększał
                        Ewa
                        moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                        Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                        3150g.55cm.
                        10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Mamusie *Rocznik '85*

                          eee tam urodzilam. narazie jezdze co jakis czas na ktg i usg do szpitala i ciagle mnie odsylaja do domu!juz nie moge sie doczekac kiedy sie mala urodzi. dzis na usg lekarz stwierdzil ze mala ma juz 3800 g. az boje sie co bedzie dalej:P
                          synka urodzilam 2 tyg po terminie , a teraz juz jest 3 dni po!
                          natalia nie masz co sie dolowac. to wspaniale uczucie kiedy poczujesz juz ruchy a potem wezmiesz w ramiona swoje dziecko.
                          moze to zabrzmi glupio ale ja uwazam sie za dobra mame, mimo ze napewno popelniam bledy, w koncu nie ma ludzi nie omylnych. najlepiej jak widze jak moj synek sie rozwija, jaki jest sprytny, madry i mimo ze czasem ma gorsze dni i nie zawsze zachowuje sie jak wzor cnot to wkoncu to jest tylko dziecko, a jak mu sie troche wytlumaczy to od razu jest poprawa.
                          pozdrawiam


                          [url=http://****************][img]http://****************/zabki/img5-

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Mamusie *Rocznik '85*

                            witam ja jestem z maja 85




                            "Tępi ludzie są jak tępe noże. Większej krzywdy nie zrobią, ale jak wkurzają".

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Mamusie *Rocznik '85*

                              czesc dziewczyny!
                              natalka urodzila sie 24 maja! wazyla 3970 i miala 59 cm.
                              pozdrawiam


                              [url=http://****************][img]http://****************/zabki/img5-

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Mamusie *Rocznik '85*

                                Napisane przez monisub Pokaż wiadomość
                                czesc dziewczyny!
                                natalka urodzila sie 24 maja! wazyla 3970 i miala 59 cm.
                                pozdrawiam
                                gratuluję solidna baba z tej Twojej Natalki




                                "Tępi ludzie są jak tępe noże. Większej krzywdy nie zrobią, ale jak wkurzają".

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X