Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ciąża planowana czy wpadka?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Ciąża planowana czy wpadka?

    U mnie była pierwsza "wpadka" a teraz jestem drugi raz w ciąży i była ona zaplanowana w 100%.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Ciąża planowana czy wpadka?

      Moja ciąża była planowana i teraz planujemy drugą dzidzie

      Skomentuj


        Odp: Ciąża planowana czy wpadka?

        Moja pierwsz ciąża wpadka 16 lat . Byłam troszkę zaskoczona . Wszystko się tak nagle bardzo pozmieniało Ale bardzo Kocham mojego synka i chłopaka
        Witaj jeśli możesz kliknij na te linki i oddaj głos na mojego synka w konkursie z pewnością się odwdzięczę z góry dziękuję. Pozdrawiam

        1. http://www.benc.pl/konkurs/z/1986/

        2. http://www.benc.pl/konkurs/z/1985/

        3. http://www.benc.pl/konkurs/z/1983/

        Skomentuj


          Odp: Ciąża planowana czy wpadka?

          U mnie 100% wpadka i super sie ciesze, bo mam najukochansza coreczke pod sloncem

          Skomentuj


            Odp: Ciąża planowana czy wpadka?

            a co u Was znaczy wpadka??
            dla mnie wpadka jest wtedy kiedy zaciąży się w dni w których nie ma owulacji,jeżeli się współżyje i nie patrzy się na dni płodne/ nie płodne to jakaż tu może być wpadka?? po prostu to się nazywa pojście na całość a co za tym idzie możliwość bycia w ciąży- więc to żadne nie powinno być zaskoczenie...
            chyba,że wpadka jest na zasadzie "uda sie czy sie nie uda"
            Bo planowane to ja rozumiem...wystarczy poczytać wątek o Staraczkach..

            jeśli źle myślę,wytłumaczcie mi co wg.was znaczy wpadka??
            Last edited by Miss; 25-02-2010, 13:40.
            FROCH

            Skomentuj


              Odp: Ciąża planowana czy wpadka?

              hahaha .... Misska cudne pytania.

              Ja wpadkę rozumiem właśnie tak jak to napisałaś "uda się czy się nie uda"
              Ale tak na poważnie to nikt nie jest wstanie przewidzieć dnia jajeczkowania (oczywiście jeśli kobieta sie nie stara, nie liczy, nie planuje, nie mierzy itp.)
              Okres płodny wynosi nawet 10 dni.
              Druga sprawa... często kochanków zawodzą środki antykoncepcyjne i tutaj też następuje wpadka

              Ale Misska masz rację... ludzie współżyjący na pewno są świadomi zaciążęnia i liczą się z tym, a każdą ciążę "nieplanowaną" co do dnia i godziny nazywają "wpadką" ale nie rujnującą życia z której notabene się cieszą
              Julek: 10/3/2008

              Skomentuj


                Odp: Ciąża planowana czy wpadka?

                tree ja rozumiem wpadkę,kiedy zawodzą środki anty.albo facet nie świadomie kupi prezerwatywę w kiosku,w którym babka Stasia w ramach walki z nudą przekłuwała szpilką.....to rozumiem wpadka w 100%
                FROCH

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Ciąża planowana czy wpadka?

                  WITAM WSZYSTKICH SERDECZNIE!MOJA CIĄŻA BYŁA BARDZO PLANOWANA I CHCIANA. WSZYSTKO BYŁO PLANOWANE, LECZ STRACH I TAK BYŁ DUŻY JAK TO WSZYSTKO SIĘ UŁOŻY.STRACH MA WIELKIE OCZY URODZIŁAM PIĘKNEGO SYNKA Z DŁUGIMI CZARNYMI WŁOSKAMI 4110KG I 60 CM-MOJE SZCZECIE.MÓJ SKARB DZIŚ MA PRAWIE 3 LATKA .CIĄŻA COŚ PIĘKNEGO WARTO BYŁO!!!!POZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH MAM!

                  Skomentuj


                    Odp: Ciąża planowana czy wpadka?

                    długooczekiwana wpadka i wpadka

                    Skomentuj


                      Odp: Ciąża planowana czy wpadka?

                      Mysmy bardzo starali się nie wpaść przez kilka lat związku i na szczęście Synek pojawił się wtedy, gdy świadomie stwierdzilismy, że jesteśmy już gotowi na założenie rodziny. Był takim postanowieniem noworocznym na 2007.
                      A teraz znowy usilnie unikamy wpadki.
                      Łukasz 11.10.2007

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Ciąża planowana czy wpadka?

                        Napisane przez kwitt Pokaż wiadomość
                        długooczekiwana wpadka i wpadka
                        czegoś takiego nie kumam
                        FROCH

                        Skomentuj


                          Odp: Ciąża planowana czy wpadka?

                          Planowana planowana

                          Skomentuj


                            Odp: Ciąża planowana czy wpadka?

                            Napisane przez mama66 Pokaż wiadomość
                            Kto planował z Was ciążę, a kto miał tzw. wpadkę? Ja zaplanowałam pierwszą ciążę, ale teraz czekam na miesiączkę i nie wiem, jak będzie... Czyli druga, to ewentualnie wpadka???!!!
                            U mnie była tzw."wpadka"! Bardzo się cieszę z tego powodu, gdyż teraz już mam kochaną córeczkę. Niczego nie żałuję, teraz czekam na drugą wpadkę, gdyż sama chyba się nie zdecyduję na drugie.

                            Skomentuj


                              Odp: Ciąża planowana czy wpadka?

                              Zaraz po ślubie planowaliśmy ciążę i mamy wspaniałego synka. Teraz planujemy drugie dziecko.

                              Skomentuj


                                Odp: Ciąża planowana czy wpadka?

                                Witam!!!Ja jestem w 31 tyg.ciaży i moja ciąża była jak najbardziej planowana :-) udało nam sie po dwóch miesiącach starań......

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X