Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy ze Śląska :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamy ze Śląska

    nie wiedziałam że przedłużaja macierzyńskie zaraz sobie wejdę na neta poczytać . Ja i tak będe siedzieć w domciu idę na wychowawcze pójdę do pracy jak mała pójdzie do przedszkola czyli mam 3 lata laby szkoda tylko że wychowawcze nie jest płatne


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamy ze Śląska

      No my dopiero dziś wróciliśmy od teściów kurde w domu tak nam się wyziębiło, że szok - nie szło zagrzać normalnie..
      Co do mojej nogi to jestem ciekawa czy dam rade się jutro bawić...
      mam nadzieję, że mojego wymarzonego sylwestra nie przesiedze całego przy stoliku ......
      Ehh mam doła..

      Mój roczniak przez Święta zaczął chodzić !!!!!!!

      Na urodzinki i święta dostał mnóstwo prezentów, aż ciężko je pomieścić w tym naszym małym mieszkanku, ale jest szczęśliwy i to jest najważniejsze
      Kevinek urodził się 25.12.2008 o godz. 11:00

      Skomentuj


        Odp: Mamy ze Śląska

        zokusia Może dasz rade i noga nie będzie ci tak przeszacować no chyba ze mąż będzie tańczył z tobą trzymając cię na rękach. Gratulacje dla synusia. Moja zaczęła dziwnie się poruszać ale nie używa rąk tylko brzuszek

        netka35 ja wcześniej nie pracowałam wiec nie mam takich dylematów jak pójście do pracy. Co prawda pewnie jak mała skończy 3 latka i zacznie chodzić do przedszkola to zabiorę sei wreszcie porządnie do roboty

        5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

        14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

        Skomentuj


          Będę mamusią za 7 m-cy.

          Skomentuj


            Odp: Mamy ze Śląska

            Gratulacje

            A dziewczyny wy dalej balujecie że taka cisza ostatnio mnie dopadła grypa mała zaraziła się ode mnie katarem


            Skomentuj


              Odp: Mamy ze Śląska

              netka35 Mozna powiedzieć ze balujemy bo wczoraj miałam w domciu imprezkę i no i dzisiaj trzeba odsypiać. Chodzi o mojego m. bo ja to z dzidzia musiałam siedzieć ale właśnie ją położyłam wiec ide umyć włoski i kawkę sobie zrobię

              5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

              14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

              Skomentuj


                Odp: Mamy ze Śląska

                hej Dziewuchy!

                Nie było mnie na forum troche bo mam trubulencje w kompie , przeglądarka zawirusowana i szał pał ogólny. jeszcze tylko nowy windows i bedzie dobrze
                Ale mnie pogoda ucieszyła, nie wiem jak u was ale u nas na wsi to piękna zima, wczoraj byłam jeszcze bardziej na wsi bo u rodziców w Pilicy i czad był, tyleeeee śniego, mrozik, pięknie! niedaleko jest fajny stok i wyciąg wiec jesli któras pomyka na deskach to przyjezdzajcie. niech styczen taki cały bedzie bo mnie ta szarosc za oknem juz załamywała.

                Misia! a Ty siedzisz na wiosce? to moze bys na Żabki wpadła do nas, jakis spacerek czy coś, a kawa jakas może? zapraszamy z Natalką!

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamy ze Śląska

                  W końcu jestem
                  Na Sylwka wyszalałam się - było pięknie, był to mój najlepszy Sylwester, noga nie dokuczała, no może dopiero pod koniec, ale wtedy to juz wszystko mnie bolało
                  Teraz noga już dużo lepiej wygląda, w jakiś 95%tach wytworzył się już nowy naskórek więc niedługo może będę już mogła bez opatrunku chodzić, oby!!

                  Wczoraj wyruszyliśmy pierwszy raz na sanki, ale Kevciowi niezbyt się podobało - próbował wychodzić z nich w czasie jazdy hihino i skończyło się na tym, że nieśliśmy go na rękach ;p

                  Tak w ogole to wszystkiego dobrego w tym Nowym Roku dla wszystkich mam i dzieciaczków
                  Kevinek urodził się 25.12.2008 o godz. 11:00

                  Skomentuj


                    Odp: Mamy ze Śląska

                    Ja też ostatnio mało czasu mam, no ale nadrobię

                    karolafab Ja mam rodzinę w Wolbromiu więc znam ta górę o której mówisz no chyba że jest jeszcze inna.

                    zokusia Mój tata pożyczył sanki sąsiadowi i czekam aż się pojawią żebym mogła je odebrać, bo już normalnie się doczekać nie mogę.

                    Dzisiaj na spacerku byłam i mój super wózek pokonał wszelkie przeszkody, sunął jak sanie( a bałam się ze nigdzie nie uda mi się dojść) Przy okazji spacerku poznałam nowych sąsiadów. Jak się wprowadzili to wyczaiłam że mają małego brzdąca ale nie wiedziałam w jakim wieku ( podejrzewałam ponad roczek no i dziewczynka) Zagadałam ich no i dziewczynka ma 14 miesięcy więc jak tylko wiosna nastanie to pewnie ruszy lepiej poznawanie się bo graniczymy płotem

                    5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

                    14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

                    Skomentuj


                      Odp: Mamy ze Śląska

                      Hej! WSZYSTKIEGO DOBREGO W NOWYM ROKU!!!!!

                      netka życzę szybkiego powrotu do zdrówka.
                      zokusia dobrze, że z Twoją nogą już lepiej.
                      delff to super, że masz tak blisko koleżankę dla Blanci
                      karola pewnie mówisz o Cisowej? Byliśmy tam ostatnio - ale tam to się da jeżdzić tylko jak jest mało ludzi żeby mieć z tego przyjemność. Dzisiaj byliśmy w Morsku i doszłam do wniosku, że o wiele bardziej mi się podoba w Cisowej. Bardzo dziękujemy za zaproszenie i chętnie skorzystamy, ale to na gg się dogadamy. Ale co do spacerku to myślę, że się umówimy dopiero jak się cieplej zrobi.

                      Miłego wieczorku mamuśki!
                      Last edited by Misia84; 04-01-2010, 22:00.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamy ze Śląska

                        Hej dziewczyny. jaka pogoda u was? U nas śnieżyca i t od samiutkiego rana pada. A chciałam z mała wyjść na sanki ( wygrzebałam jakieś na strychu) no ale w takim wypadku to jeszcze nas zasypie

                        Dzisiaj przychodzi do mnie kumpela więc pewnie sobie poplotkujemy. Ma dla Blanki spóźniony prezent świąteczny. Ja chyba w piątek będę musiał wybrać się na zakupy ale takie poważniejsze bo muszę zmienić fotelik dla małej za duży wybór i trudno się decydować nie mówiąc już o cenach. A wy dziewczyny jakie macie? I czy jesteście zadowolone?

                        5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

                        14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

                        Skomentuj


                          Odp: Mamy ze Śląska

                          Ja kupiłam fotelik taki od 9-36 kg, więc powinien być już na dłuuuugo...
                          Cenowo nie był drogi, bo 120zł- na Allegro zamawialiśmy. Lepszy nie jest nam potrzebny, bo tylko sporadycznie gdzieś jeździmy, ponieważ
                          swojego auta nie mamy
                          Kevinek urodził się 25.12.2008 o godz. 11:00

                          Skomentuj


                            Odp: Mamy ze Śląska

                            Ja mam fotelik od 0 do 9 mała rośnie i jak ją ubiorę w kombinezon i zapakują ją w ten fotelik to coraz mniej miejsca się robi także czeka mnie niedługo zakup nowego fotelika a jeśli chodzi o wybór fotelika to podobno na stronie fotelik po są testy które są najbezpieczniejsze .


                            Skomentuj


                              Odp: Mamy ze Śląska

                              nasi na razie wystają "troszkę" z fotelików, ale czekamy z nowymi aż będą siedzieć stabilnie, nie ma sensu zmieniać, skoro nie usiedzą w nich,
                              a pogoda dzisiaj fatalna, niby pada śnieg a ponuro strasznie i chłopcy jacyś marudni.....Piotruś w końcu załapał jak to zrobić żeby z brzuszka odwrócić się na plecy i turla się po całym pokoju, a Pawełek to mały leń woli mamę zwołać krzykiem jak mu się znudzi leżenia na brzuszku......


                              Skomentuj


                                Odp: Mamy ze Śląska

                                zokusia Ja z samochodu korzystam prawie codziennie wiec 120 zł to dla mnie za mało jak na fotelik.

                                netka35
                                znam ta stronkę, ale tak naprawdę to tam żaden fotelik nie ma wysokiej noty najwięcej to 4, zresztą lepiej się zapytać kogoś co już ma większy fotelik jak się sprawdza w rzeczywistości. No i najważniejsze żeby dziecko przymierzyć bo niektóre sa wąskie, przyjdzie zima i w kombiaku się nie zmieści. ja zastanawiałam się nad Britaxa, bo na innym forum je polecają. Za duży wybór tego na rynku bo nie można się tak naprawdę porządnie zdecydować. tak na dobra sprawę to kilka by trzeba było kupić

                                bagnes No to ważne żeby siedziały stabilnie bo jak nie będą to niebezpieczna jest jazda przodem. Gratulacje dla synusia że udało mu się obrócić

                                nie wiem czy wiecie że w Szwecji dziecko do 3 lat jeździ tyłem do kierunku jazdy. Do tego wieku dziecko nie ma na tyle silnego kręgosłupa żeby zabezpieczyć sie przed uderzeniem w trakcie wypadku. Szukałam tez takiego do tyłu do 18 kg ale to chyba na specjalne zamówienie właśnie ze Szwecji się sprowadza

                                5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

                                14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X