Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

szukam Oryginalnych rzeczy dla dziecka !!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    szukam Oryginalnych rzeczy dla dziecka !!!

    Witam,

    jako młoda mamusia chcę żeby moja pociecha wyglądała wyjątkowo. Dlatego poszukuję oryginalnych rzeczy dla swojego misia. Na chwilę obecną znalazłam tylko jeden sklep internetowy Fnak.pl oferujący super śliniaczki .

    Czekam na adresy innych sklepów gdzie można kupić coś fajnego dla malucha
  •    
       

    #2
    no no no wręcz perfidna reklama sklepu ....
    Sylwia 9 latek
    Damianek 17 m-cy


    02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

    Skomentuj


      #3
      silek w czasach kryzysu każdy orze jak może heheh

      trzeba na prawde nie mieć co robić z kasa żeby fundowac dzidzi śliniaki za 50 zł.
      porażka...

      poza tym gadżety w odnośniku "pokój dla dziecka" - konkretnie paskudne fujjj
      jesteśmy z Johnnym na NIE !!!

      Skomentuj


        #4
        Dziewczyny myslicie ze to reklama?
        Ja znam fajny sklep z oryginalnymi ciuchami dla dzieci ale chyba go nie ma w Pl - DPAM? (to skrot )
        Maja fajne ciuchy,niedrogo i czesto robia ciekawe promocje.

        Skomentuj


          #5
          Też mi to wygląda na reklamę, tym bardziej, że to pierwszy post tej osoby.
          Ja osobiście wolałabym 50 zł wydać na coś fajniejszego niż śliniak dla dziecka. Może jakiś rodzinny wypad nad wodę, fajną zabawkę...
          Takiej reklamy nie popieram.


          Skomentuj


            #6
            dotka reklama jak nic!
            zwłaszcza że jeden post i już jej nie ma.
            Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

            Skomentuj


              #7
              Co do oryginalnych ciuchów- wydaje mi się, że dzieciom obojętne czy noszą ciuchy markowe czy nie - ważne by były kolorowe i wygodne. Jest tyle pieknych rzeczy dla dzieci i na prawdę nie drogo więc szkoda przepłacać.



              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                To pewnie reklama. A le swoją drogą przecież dziecko tak szybko rośnie, że szkoda wydawać tyle kasy na markę
                PAULINA 07.07.2008




                http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                Skomentuj


                  #9
                  rzeczywiście cena nie jest najniższa, ale czy nie sądzicie że oprócz pieniędzy liczy się jakośc wykonania no i oczywiście efekt końcowy ????

                  Skomentuj


                    #10
                    Napisane przez kasia_29 Pokaż wiadomość
                    rzeczywiście cena nie jest najniższa, ale czy nie sądzicie że oprócz pieniędzy liczy się jakośc wykonania no i oczywiście efekt końcowy ????
                    Jakosc ciuchow markowych nie podlega dyskusji ale osobiscie uwazam ze to jest wyrzucanie pieniedzy w bloto ze wzgledu na to ze dzieciaczki szybko rosna. Mozna gustownie i wcale niedrogo ubrac dziecko np w H&M lub C&A -sa super kolekcje. A co do efektu koncowego to zazwyczaj jest taki sam- zwlaszcza na sliniaczkach po jedzeniu i wtedy boli patrzenie na brudne 50 zl
                    Wszystko co w zyciu dobre jest nielegalne ,niemoralne lub powoduje tycie.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      na km smierdzi tu reklama
                      FROCH

                      Skomentuj


                        #12
                        W lumpeksach można znaleźć fajne firmowe ciuchy i niedrogo. Ciuszki są naprawdę niezniszczone, bo przecież taka mała kruszynka szybko wyrasta, ale jak ktoś kupuje śliniak za 50 zł, to nie skusi się na lumpeks i kg ciuchów za 23 złote.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: szukam Oryginalnych rzeczy dla dziecka !!!

                          śloiniaki fajne ,ale nie zalozylabym dziecku do jedzenia takiego:P za drogi na upapranie

                          najlepsze ciuszki dla dzieciakow sa w ciucholandach

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: szukam Oryginalnych rzeczy dla dziecka !!!

                            Napisane przez zeberka9 Pokaż wiadomość

                            najlepsze ciuszki dla dzieciakow sa w ciucholandach
                            zebreka zależy dla kogo.Ja nie potrafię pójść do ciucholandu i kupić coś mojej córeczce.oczywiście to nie znaczy,że ma wszystko nowe.Wole dostać od koleżanki po dziecku,bo przynajmniej wiem po kim
                            FROCH

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: szukam Oryginalnych rzeczy dla dziecka !!!

                              Froch na prezydenta Zgadzam sie z toba. Ja ogólnie nie umiem
                              wybrać nic ładnego w lumpeksach i dlatego nic tam nie kupuję. Ale moja
                              Julia też chodzi w ciuszkach po dzieciaczkach z rodziny czy znajomych.
                              Jakoś tak czuję sie pewniej, chociaz nie umiem tego racjonalnie wytłumaczyć


                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X