Wróć   Forum Mamotoja.pl > Pytania do eksperta > Porady eksperta PKO
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Porady eksperta PKO Kiedy dawać kieszonkowe? Czy pieniądze powinny być nagrodą? Jak wychować dziecko, aby umiało oszczędzać, rozsądnie wydawać i jak tłumaczyć wartość pieniądza – na te i inne pytania odpowiada ekspert PKO Banku Polskiego.

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 21-09-2017, 08:35
frankofon frankofon jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
frankofon.polki.pl

Domyślnie Odp: w jakim banku konto?

Ja mam konto w banku ING i nie narzekam Czasami tylko apka na telefonie się przytnie, ale to rzadkość
Stary 16-10-2017, 13:51
ada33 ada33 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
ada33.polki.pl

Myślę, że w tym temacie warto sprawdzić rankingi oraz opinie o kontach bankowych. Możecie sprawdzićw jakim banku założyć konto . Sądzę, że portal jest naprawdę bardzo przydatny przy wyborze dobrego konta bankowego.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24-10-2017, 13:15
donnaaa donnaaa jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
donnaaa.polki.pl

Ja za to mam konto w Crédit Agricole i jestem z tego konta akurat bardzo zadowolona. Moje wcześniejsze konto było do niczego. Wtedy moi rodzice polecili mi konto w banku w jakim sami są już od dość długirgo czasu. Dlatego weszłam na http://www.credit-agricole.pl/kontak...k-jagiellonska i znalazłam najbliższy oddział banku Crédit Agricole. Poszłam i raz dwa założyłam tam konto. Mam je już jakiś czas i jak mówiłam jestem z niego zadowolona. Polecam ten bank każdemu. Maja dość szeroką ofertę kont i to dość różną.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-11-2017, 12:16
krookvig's Avatar
krookvig krookvig jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
krookvig.polki.pl

Kilka tygodni temu, postanowiłem zmienić swoje konto. I po poszukiwaniach, okazało się, że dla mnie nalepsze będzie konto w Inteligo. Wszystko co potrzebuje, czyli, przelewy, kartę i dostęp przez Internet jest za darmo, więc jestem z niego zadowolony. Ponadto mają dużo bankomatów, więc praktycznie wszędzie mogę wybrać pieniądze bez opłat.
Stary 17-12-2017, 11:10
furgomo furgomo jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
furgomo.polki.pl

Przecież oferta banków jest tak duża, że najlepsze konto nie zawsze jest tym najbardziej reklamowanym w mediach. Dlatego moim zdaniem jak ktoś napisał warto korzystać z portali, które udostępniają odpowiednie porównania i analizy, aby znaleźć najlepsze oferty.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-12-2017, 08:56
kasia2525 kasia2525 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
kasia2525.polki.pl

Żaden portal nie przeprowadza dokładnej analizy kont bankowych. Wybór może być tylko indywidualny, i to w naszym obowiązku jest porównanie ofert i wybór takiego, które spełnia nasze potrzeby i oczekiwania. Jest wiele czynników, na które należy zwrócić uwagę dokonując analizy. Jednym z nich są koszty użytkowania kont i nie chodzi tylko o opłaty za jego prowadzenie i korzystanie z kart, ale także chociażby koszty sms-ów czy zaświadczeń, które możemy potrzebować w przyszłości.

---------
http://finansowakredytow.pl/porownyw...bankowych.html
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24-01-2018, 06:13
Martunia35's Avatar
Martunia35 Martunia35 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Martunia35.polki.pl

No jak nie przeprowadza jak przeprowadza. Jasne,że wybór konta powinien być indywidualny i z przeprowadzeniem zapoznania wśród takich ofert jednak porównania nie sa niczym złym. Mozemy sobie zobaczyć czy rzeczywiście oferta danych banków jest korzystna i czy rzeczywiście opłaca się tam zakładać konto.

Zerknijcie sobie na ren ranking kont bankowych - jest tutaj porównanie aktualnych ofert.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24-01-2018, 21:08
jowita99 jowita99 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
jowita99.polki.pl

Nieco zmienię temat ; Pożyczaliście kiedyś pieniądze, a jak tak to od kogo? Ja brałam od kilku instytucji finansowych ale dopiero w lendon znalazłam dobre warunki spłaty. Można pożyczyć od nich dużo, a spłacać w długim terminie.Ogólnie to pierwsza pożyczka do 2500zł jest za darmo także super sprawa Tutaj ich stronka https://www.lendon.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-01-2018, 13:28
kornela1989 kornela1989 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
kornela1989.polki.pl

Hm, to niestety się zmienia, raz warto w mBank, zaraz w PKO, różnie to bywa. Żeby być na bieżąco, należy przeglądać aktualne rankingi kont i sprawdzać, gdzie najlepiej. Ja ostatnio czytałam, że konto w Alior Banku jest ciekawą propozycją dla tych, którzy cenią sobie wygodę i niskie opłaty. A Wy co sądzicie o tej propozycji?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania