Wróć   Forum Mamotoja.pl > Pytania do eksperta > Porady eksperta PKO
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Porady eksperta PKO Kiedy dawać kieszonkowe? Czy pieniądze powinny być nagrodą? Jak wychować dziecko, aby umiało oszczędzać, rozsądnie wydawać i jak tłumaczyć wartość pieniądza – na te i inne pytania odpowiada ekspert PKO Banku Polskiego.

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 14-01-2016, 09:27
karo147 karo147 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
karo147.polki.pl

Domyślnie Odp: w jakim banku konto?

A w aliorze są darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów? Bo ja jestem w ing i teraz zmienili regulamin odnośnie wypłat i szukam jakiejś alternatywy...
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19-01-2016, 08:23
jagna87's Avatar
jagna87 jagna87 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
jagna87.polki.pl

W aliorze wiem,że przez jakiś czas nie było darmowego wypłacania kasy z bankomatow ale teraz chyba jest.

Ja mam od dwóch lat konto osobiste w Smart Banku oraz jestem zadowolona.Wszystko jest tam za darmo. Jest to chyba jedyne obecnie na rynku konto bez żadnych dodatkowych opłat. Mam tam:
0 zł za prowadzenie
darmowe wypłaty z wszystkich bankomatów
oraz darmowe przelewy do innych banków

Tutaj są szczególy: http://www.banksmart.pl/karty/konto-osobiste/
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21-01-2016, 19:23
stankowska3 stankowska3 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
stankowska3.polki.pl

Bardzo fajna jest strona porównywania banków, cenne informacje na temat nich można znaleźć: http://konto-w-banku.pl/najlepsze-konta-bankowe/, osobiście posiadam w Alior Banku konto, ale dobre opinie słyszałam tez właśnie o Smart Banku. Trzeba sobie poczytać i zobaczyć jaka opcja pasuje bardziej.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-01-2016, 12:46
eveline50 eveline50 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
eveline50.polki.pl

ja mam w raiffeisenie. konto darmowe, za karte placisz 3 zl, ale mozesz wziac naklejke zamiast karty, a wszystko pozostale darmowe.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-10-2016, 16:27
metaapolis metaapolis jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
metaapolis.polki.pl

Według mnie mbank albo PKO są teraz najlepsze !
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-10-2016, 21:29
annaniol annaniol jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
annaniol.polki.pl

Miasto: Mazowieckie
Zdjęcia: 63

Ja od kilku lat mam konto w mBanku i jestem z niego bardzo zadowolona. Nie miałam nigdy żadnych problemów. Za darmo mam prowadzone konto i konta oszczędnościowe, za darmo robię przelewy, za darmo korzystam z większości bankomatów i do tego nie płacę za kartę. Jak mam wolne środki bez wychodzenia z domu zakładam lokatę i również z domu mogę ją zerwać. Konto też z domu zakłada się.

Gdyby ktoś chciał założyć sobie konto to podrzucam link: https://www.polecambank.pl/linki/konta-ekonto/14b26

Zakładając konto można dołączyć do programu polecającego, w którym można zarabiać na poleceniach wśród znajomych. Jeśli ktoś jest zianteresowany to mogę podesłać kodzik
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13-10-2016, 14:24
majkarola majkarola jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
majkarola.polki.pl

Ja polecam Konto 360 w banku Millennium. Wszystko za darmo, łącznie z wypłatami z bankomatów. Wystarczy tylko zapewnić comiesięczny wpływ w wysokości 1000 zł i wykonać jedną płatność bezgotówkową. Dokładny ranking znajdziecie na stronie oszczednoscionline.pl/konta-osobiste.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23-10-2016, 17:53
aankaaa aankaaa jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
aankaaa.polki.pl

Prawda jest taka, że jeśli studiujemy, to czekają na nas w banku świetne oferty. Konta studenckie mają zminimalizowane opłaty lub nie ma ich w ogóle. Warto dobrze rozejrzeć się na rynku. W ten sposób można wiele zaoszczędzić.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24-10-2016, 12:35
abednarz abednarz jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
abednarz.polki.pl

Ja również mogę polecić mBank. Mama ma u nich konto i nigdy nie miała żadnych problemów. Sama się teraz zastanawiam, czy też nie przejść właśnie do nich. Teraz dodatkowo jest taka fajna promocja, w której zakładając konto poprzez stronę http://pendrivezakonto.com/ otrzymujemy pendrive całkowicie bezpłatnie Dobrze, że partner mBanku organizuje takie promocje dla nowych klientów.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-10-2016, 08:09
Iwonka886 Iwonka886 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Iwonka886.polki.pl

Miasto: Marianowo 1/9 18-421 Piątnica
Zdjęcia: 46

Mój najlepszy bank to PKO Bp jestem z nim już od szkoły średniej i dalej mają dla mnie najlepsze oferty aczkolwiek nie powiem bo zakładając konto szukałam w innych bankach jednak ich oferty wydaja sie byc dla mnie najkorzystniejsze.Teraz będę musiała zmienić na inną ofertę bo kończę lata które są przypisane do konta więc muszę znów zapoznać się z ich ofertami dla mnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania