Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Szyjemy!!!

Collapse
Przypięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Szyjemy!!!

    Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
    Noja też wcześniej przeglądała tą stronkę i aż czasem uwierzyć nie mogłąm że to ktoś samemu zrobił, przepiękne są tam rzeczy.
    No właśnie majowa_mama to chyba stronka dla Ciebie, a może i 27otsifem coś niedługo tam wystawi, ostatnio się rozkręca w szyciu
    jjmka to nie moje progi by cos wystawiac jak robie cos od czasu do czasu i to jeszcze recznie i niejednokrotnie koslawie i brakuje czasu troszku,a majowa mamo Ty wystawiaj Kochana bo cudenka robisz i umiesz szyc

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Szyjemy!!!

      Moim marzeniem jest nauczyć się szyć Umiem tylko przyszywać guzik jakieś rady dla początkującej?

      Skomentuj


        Odp: Szyjemy!!!

        ja umiem tylko cos resznie poszyc ale maszynowo moze kiedys sie naucze - majowa mama nie tak dawno zaczynała przygode z szyciem a juz troszku uszyła cudownych rzeczy to moze ona da jakies cenne rady

        Skomentuj


          Odp: Szyjemy!!!

          27otsifem a cóż ja tam wiem, szyć się nauczyłam z youtuba jedyne co mogę poradzić to cierpliwość i zakup taniej maszyny ponieważ słyszałam, że jak się człowiek nie zna to może bardzo szybko zepsuć taką wypasioną, a i szkoda wydawać pieniądze jeśli nie wiemy czy nas to wciągnie No i ja się nauczyłam szyć metodą prób i błędów, szyjesz, prujesz itd...

          Skomentuj


            Odp: Szyjemy!!!

            majowa mamo ale jestes samoukiem i już koleżance cenne rady dałaś, eh moze ja sie kiedys naucze ale narazie brakuje mi czasu i to chyba wciaga ja już się złapie bakcyla a ja od takich rzeczy sie szybko uzalezniam

            Skomentuj


              Odp: Szyjemy!!!

              Wciąga, wciąga ja nie mogę przestać myśleć o tym co bym uszyła, tylko z czasem u mnie gorzej ale warto, więc może się jeszcze zastanów

              Skomentuj


                Odp: Szyjemy!!!

                A szył ktoś spódniczki z koła albo falbaniaste?
                Ja się jakiś czas temu zastanawiałam nad spódniczką Tutu aby samemu ją wykonać ale w końcu mi przeszło okazji brakowało
                Ale mam zamiar uszyć fajną spódniczkę córci bo materiał leży

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Szyjemy!!!

                  a ja już 3 razy jak byłam na mieście i nie miałam jak wejść do sklepu popytać o filc :/

                  Skomentuj


                    Odp: Szyjemy!!!

                    Anis ogladalam filmy jak sie robi tutu i chyba to nie takie trudne, u mnie Zosie ciezko zmusic do noszenia spodniczek wiec nie zamierzam robic ale moze kiedy jak sie przekona to garderoby dla dziewczynek

                    Laraja dzis byłam w sklepie i zobaczyłam filc z ciekawosci spytałam o cene i 4 zł za arkusza 20x30 to duzo w moim odczuciu gdzie na allegro cena to około 2 zł,

                    Skomentuj


                      Odp: Szyjemy!!!

                      Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                      Anis ogladalam filmy jak sie robi tutu i chyba to nie takie trudne, u mnie Zosie ciezko zmusic do noszenia spodniczek wiec nie zamierzam robic ale moze kiedy jak sie przekona to garderoby dla dziewczynek

                      Laraja dzis byłam w sklepie i zobaczyłam filc z ciekawosci spytałam o cene i 4 zł za arkusza 20x30 to duzo w moim odczuciu gdzie na allegro cena to około 2 zł,
                      to i tak za przesyłkę zapłaciłabym to by wyszło i tak na jedno ale zaraz faktycznie spojrzę na allegro

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Szyjemy!!!

                        A mnei denerwuje na allegro, ze oni sprzedają na FQ zamiast na metry, ceny powinny być podane w metrach, często szukam jakiejś fajnej tkaniny cena przystępna a potem czytam w opisie a to FQ

                        Skomentuj


                          Odp: Szyjemy!!!

                          Anis81a co teraz szyjesz? pochwal nam sie czyms ? dobrze kojarze ze Ty szyjesz te cudne krolisie? nio allegro ostatnio robi sie w moim odczuciu coraz gorsze ale moze to moje zdanie

                          Skomentuj


                            Odp: Szyjemy!!!

                            Eno dziewczyny zdolniachy jesteście. Mi niestety tak ładnie szycie nie wychodzi ;/

                            Skomentuj


                              Odp: Szyjemy!!!

                              Napisane przez anka2042 Pokaż wiadomość
                              Eno dziewczyny zdolniachy jesteście. Mi niestety tak ładnie szycie nie wychodzi ;/
                              e tam mnie też niestety nie i mam dwie ręce lewe do tego, ale mnie na przykład wciagnął filc i szycie z niego - a maszynowo chce sie nauczyc moze kiedys

                              Skomentuj


                                Odp: Szyjemy!!!

                                Mam maszynę której nie używałam przez kilka ostatnich lat ponieważ ubierałam swoje dzieci w promocjach sklepowych Gazetki promocyjne. Maszyna leży w szafie zakurzona ale z przyjemnością ją odkopie

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X