Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bielizna dla sexy mamy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Bielizna dla sexy mamy

    Aż tak mało myślicie o sobie, że tylko kilka wątków w tym dziale? Co powiecie na komplet bielizny, żeby poprawić sobie humor i przypomnieć o tym, że się jest kobietą, a nie tylko matką i robotem do wykonywania nawału zajęć?
    Według mnie nic tak nie poprawia samooceny kobiety jak zakup tego typu.
    A Wy jaką bieliznę wybieracie najczęściej?
    Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 12-05-2014, 16:32.
  •    
       

    #2
    Odp: Bielizna dla sexy mamy

    Fajna stronka już dodałam do ulubionych żeby podpatrzeć co nieco. Ceny nie dla mnie ale...
    Osobiście lubię pas i pończoszki marzy mi się jeszcze gorset. Tylko nie wiem czy powinnam gorset,bo moje piersi wyglądają teraz trochę inaczej niż przed ciążą ;(



    Skomentuj


      #3
      Odp: Bielizna dla sexy mamy

      xxx bokserki-szorty-damskie-tommy-hilfiger ja bardzo lubie takie majteczki sportowe bokserki
      Last edited by disne; 30-07-2020, 19:49. Powód: link

      Skomentuj


        #4
        Odp: Bielizna dla sexy mamy

        Całkowite przeciwieństwo moich upodobań. Ja lubię stringi, albo majteczki koronkowe. W ogóle lubię wszelkiego rodzaju sexi koszulki, komplety, pończochy z pasami.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Bielizna dla sexy mamy

          xxx ja bardzo lubie takie majteczki sportowe bokserki[/QUOTE]
          Ja takie ubieram na zimowe spacery ale takie też są sexi. Kwestia gustu
          Last edited by disne; 30-07-2020, 19:49. Powód: link



          Skomentuj


            #6
            Odp: Bielizna dla sexy mamy

            dl mnie pupka lepiej prezentuje sie w bokserkach niz w stringach a i teraz nawet chlopcow bardziej pociagaja bokserki niz stringi Ale bokserki nei musza byc tylko takie jak na tej focie sa tez mega sexi z koroneczki

            Skomentuj


              #7
              Odp: Bielizna dla sexy mamy

              xxx a co wy na to hi hi
              Last edited by disne; 30-07-2020, 19:49. Powód: link

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Bielizna dla sexy mamy

                Mi osobiscie bardzo wygodnie sie spi w tym
                xxx jest mila i dpowiednio długa
                Last edited by disne; 30-07-2020, 19:49. Powód: link

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Bielizna dla sexy mamy

                  Mnie jako seksowna kobietę, a nie tylko mamusię, najbardziej dowartościowują zakupy na xxx, można tam znaleźć zarówno klasykę, jak i nutę szaleństwa Osobiście preferują to pierwsze, dlatego ostatnio sprawiłam sobie taki zestaw xxx I mogę powiedzieć, że jestem teraz sexy mama
                  Last edited by disne; 30-07-2020, 19:49. Powód: link

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Bielizna dla sexy mamy

                    Napisane przez evelinek13 Pokaż wiadomość
                    xxx a co wy na to hi hi
                    całkiem ładny...tylko ja bym zlikwidowała te kokardki
                    Last edited by disne; 30-07-2020, 19:50. Powód: link



                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Bielizna dla sexy mamy

                      Bielizna jest świetna na poprawę humoru, szkoda tylko, że taka poprawa zwykle tyle kosztuje :P. Ostatnio zainwestowałam w dwa komplety z Intimissimi i wyszłam ze sklepu z pustym portfelem

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Bielizna dla sexy mamy

                        Ja też ostatnio nieźle się spłukałam w sklepie z bielizną.
                        Zaszalałam i kupiłam aż trzy komplety. Tyle dobrego, że wiem, że są dobrej jakości i długo mi posłużą. W tym samym sklepie kupowałam mój xxx i naprawdę jestem z niego zadowolona.
                        Last edited by disne; 30-07-2020, 19:48. Powód: reklama

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Bielizna dla sexy mamy

                          Sexi bielizna musi być w szafie każdej kobiety ja uwielbiam bokserki każdego rodzaju no i haleczki i gorsety tyle że niektóre ceny tych rzeczy przyprawiają o zawrót głowy niestety








                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Bielizna dla sexy mamy

                            Ja sobie nie mogę pozwolić na zbytnią cenową rozpustę, oczywiście marzy mi się ładny drogi gorset czy inny komplet, ale nawet i zwykły dobry stanik, koronkowe majteczki i pończochy to fajna rzecz, można znowu poczuć się kobietą.

                            Osobiście jak któraś z przedmowczyń kupuję sobie bieliznę w sklepie Kontri xxx, ze względu na duże promocje, warto sobie posortować po cenie i można trafić na biustonosze znanych firm już za 10 zł (a za 30 zł to już w ogóle duzy wybór rozmiarów i wzorów), a seksowne stringi za 5 zł.

                            Oczywiście sa tam i droższe rzeczy, ale te na razie pozostają w sferze moich marzeń.
                            Last edited by disne; 30-07-2020, 19:48. Powód: reklama

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Bielizna dla sexy mamy

                              Bielizna jak wiadomo jest bardzo istotna i dobrze, że już od jakiegoś czasu kobiety coraz bardziej przykładają do tego wagę. Kiedyś kupowało się byle jaki biustonosz i tyle. Podobnie jest w przypadku mody plażowej. Aktualnie na ten sezon jest wiele ciekawych modeli strojów kąpielowych i jest w czym wybierać. Bardzo mnie cieszy powrót stylu retro i takich jednoczęściowych strojów, bo nie każdy chce przecież eksponować całe ciało.
                              Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 12-05-2014, 16:33.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X