Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

czy redakcja kontaktuje?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    czy redakcja kontaktuje?

    witam. Jestem bardzo zawiedziona tym ze wyslalam zdjecia swojej pociechy do galerii aby rowniez uczestniczylo w losowaniu zdj tygodnia po czym minelo juz tyle czasu a zdj nawet niema w galerii. Dodalam kilka zdj po czym wyswietlilo mi sie okienko ze zdj czekaja na zaakceptowanie przez redakcje i ukaza sie w najblizszym czasie. A tu? Nic . Niewiem czy redakcja spi czy jest na urlopie ale duzo rzeczy na portalu stoi w miejscu
  •    
       

    #2
    Odp: czy redakcja kontaktuje?

    Witamy,
    zdjęcia zgodne z regulaminem zostały zaakceptowane. Postaramy się wyjaśnić sprawę ze zdjęciem tygodnia i odpisać, jak tylko będziemy coś wiedziały.
    Bardzo prosimy o sygnały, jakie "rzeczy stoją w miejscu" to postaramy się je usprawnić żeby wszyscy mogli czuć się na forum dobrze.
    pozdrawiamy,
    Redakcja MamoToJa.pl

    Skomentuj


      #3
      Odp: czy redakcja kontaktuje?

      dziekuje za odpowiedz jeszcze chcialabym sie dowiedziec dlaczego w takim badz razie moje zdjecia sie nie pojawily w galerii skoro sa takie jak kazde inne i nie sa niezgodne z regulaminem. Jestem na tym portalu juz dobre 2 lata i juz dodawalam kiedys zdj nawet udalo mi sie zaistniec w gazetce z czego bylo mi bardzo milo ale nie mialam wczesniej sutuacji ze zdj nie zostaly zaakceptowane przez redakcje. Jezeli tak bylo w tym wypadku chcialabym wiedziec dlaczego gdyz tak jak pisalam powyzej zdj nie sa niezgodne z regulaminem ktory dla pewnosci przeczytalam. Dziekuje z gory

      Skomentuj


        #4
        Odp: czy redakcja kontaktuje?

        Odrzucone były tylko powtarzające się zdjęcia (tylko raz zostały zaakceptowane). Jeżeli do jutra nie pojawi się Pani zdjęcie, bardzo prosimy o wysłanie do redakcji wiadomości z informacją o problemie.
        pozdrawiamy,
        Redakcja MamoToJa.pl

        Skomentuj


          #5
          Odp: czy redakcja kontaktuje?

          bardzo dziekuje

          Skomentuj


            #6
            Odp: czy redakcja kontaktuje?

            Witam. No więc i ja napiszę a propos zdjęć. Co prawda zdjęcia mojej córki dodają się w miarę szybko i nawet w tym tygodniu udało się zostać Martuni dzieckiem tygodnia, ale dlaczego nie ma jej w zdjęciach wybranych przez redakcję?? Czy nie będzie można na nią zagłosować w konkursie na dziecko miesiąca?

            Skomentuj


              #7
              Odp: czy redakcja kontaktuje?

              droga redakcjo. I dalej niema zdjec Oskarka

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: czy redakcja kontaktuje?

                szkoda...

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: czy redakcja kontaktuje?

                  sprawdzam caly czas i nic redakcja pisala ze jesli zdj sie nie pojawia to mam pisac i co? Nawet nikt nie odpisuje. A szanowna redakcja sie zastanawia co stoi w miejscu....

                  Skomentuj

                         
                  Working...
                  X