Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Najlepszy balsam

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Najlepszy balsam

    Ja uwielbiam wszystkie kosmetyki na bazie naturalnych składników, nie zawierające żadnej chemii. Dla mnie najlepszym balsamem do tej pory okazał się BALSAM DO CIAŁA Z OLEJEM Z WIESIOŁKA firmy Gal. Jest naprawdę rewelacyjny, bardzo dobrze nawilża i delikatnie natłuszcza, ale nie zostawia na skórze tłustego filmu. Skóra jest po nim delikatna, elastyczna i odżywiona.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Najlepszy balsam

      Mustela, Nivea, Dove, AA brązujący.

      Skomentuj


        #18
        Odp: Najlepszy balsam

        najlepszy moj balsam!
        http://www.google.pl/imgres?imgurl=h...9QEwAA&dur=563
        polecam goraco wszystkim aby dodatkowo nawilzyc skore dodatkowo pieknie pachnie

        Skomentuj


          #19
          Odp: Najlepszy balsam

          Ja bardzo lubię ten balsam : http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=64472 wczoraj zakupiłam sobie kolejne opakowanie w Superpharm Bardzo dobry, luksusowy produkt, który wspaniale nawilża skórę. Sprawia, że jest delikatna, odżywiona i cudownie pachnie (zostawia na ciele delikatny orientalny zapach).
          Wcześniej kojarzyłam markę CeCe głównie z dobrymi kosmetykami do włosów ale teraz widzę, że produkują również świetne mazidła do pielęgnacji
          Mam również ochotę na ich masełko - myślę, że w najbliższym czasie sobie kupię.

          Skomentuj


            #20
            Odp: Najlepszy balsam

            Fajnie to nazwałaś "mazidła do pielęgnacji" hihi
            A co do masła o którym piszesz - jeśli chodzi o to właśnie z serii z olejkiem arganowym, to spróbuj koniecznie - kapitalne jest. Nie pamiętam czy wyhaczyłam je na wizażu czy gdzie indziej, ale zdecydowanie warte polecenie: skóra jest po nim po prostu pięknie nawilżona i taka gładka, że ho ho.
            Cece rządzi

            Skomentuj


              #21
              Odp: Najlepszy balsam

              Ja od jakiegoś czasu używam oliwki dla dzieci z Rossmanna Baby Dream i jestem bardziej z niej zadowolona, niż z balsamów do ciała.

              Skomentuj


                #22
                Odp: Najlepszy balsam

                Ostatnio mam bardzo fajny-wart uwagi Bielenda program ujędrniający, antycellulit, pachnie zieloną herbatą

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Najlepszy balsam

                  Lubię próbować różnych balsamów. Wchodzę do drogerii i wybieram z pośród tych w promocji, co ładnie pachnie to biorę Jeśli na prawdę mam przesuszoną skórę to najlepiej sprawdza mi się czerwony balsam Garnier.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Najlepszy balsam

                    a ja ostatnio zakochałam sie w kosmetykach firmy mixa ostatnio miałam problem z przesuszoną skóra i siegnełam po Regeneracja - balsam do ciała 10%`dla mnie jest to balsam idealny, skóra jest meganawilżona, ma ładny kolor, jest gładka, odżywiona i polecam każdej dziewczynie, która boryka sie z problemem suche skóry

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Najlepszy balsam

                      Próbowałam Nivea , Garnier ale nigdy nie zapomnę jednego balsamu Przy zakupie perfumy Jenifer Lopez dostałam balsam do ciała i pachniał jeszcze piękniej niż perfuma ale teraz nie stać mnie na tę przyjemność

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Najlepszy balsam

                        A ja poza tradycyjnym balsamem Nivea (który uwielbiam od lat), lubie tez balsamy z Dove, a ostatnio przekonałam sie do firmy Bioliq , która ma naprawdę dobre produkty w rewelacyjnych cenach. Poza tym Lirene, Perfecta, Oillan. Myślę że jest dużo fajnych balsamów obecnie na rybku, które można dobierać względem upodobań i potrzeb.

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Najlepszy balsam

                          a Ja używam balsamów z oriflame kocham te zapachy kokos czy truskawka a dla dziecka lubię balsam z penatena body lation pięknie pachnie

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Najlepszy balsam

                            Fantastyczne pod wzgledem zapachów balsamy ma firma dear body lotion, naprawdę mega.

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Najlepszy balsam

                              Napisane przez beatris20 Pokaż wiadomość
                              A ja poza tradycyjnym balsamem Nivea (który uwielbiam od lat), lubie tez balsamy z Dove, a ostatnio przekonałam sie do firmy Bioliq , która ma naprawdę dobre produkty w rewelacyjnych cenach. Poza tym Lirene, Perfecta, Oillan. Myślę że jest dużo fajnych balsamów obecnie na rybku, które można dobierać względem upodobań i potrzeb.
                              Wybór jest ogromny także testować można wiele firm

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Najlepszy balsam

                                Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                                Wybór jest ogromny także testować można wiele firm
                                Ja czasem stojąc przed półką w sklepie nie wiem na co się zdecydować, i mam wrażenie że zaraz zgłupieje

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X