Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przesusza się Wam skóra?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Przesusza się Wam skóra?

    Hej
    Jeśli macie problem z przesuszoną skórą to polecam sprawdzić zabieg, jakim jest xxx . Skóra po wykonaniu tego zabiegu staje się nawilżona, odżywiona i zregenerowana, a także odzyskuje swój zdrowy blask. Sprawdźcie koniecznie!
    Last edited by disne; 03-08-2020, 22:06. Powód: reklama

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Przesusza się Wam skóra?

      Dla skóry suchej zwłaszcza latem polecam wam naturalny krem owocowy od trawiaste. Czyni cuda na twarzy, do tego xxx i problem znika. Spróbujcie.
      Last edited by disne; 03-08-2020, 22:06. Powód: reklama

      Skomentuj


        #33
        Odp: Przesusza się Wam skóra?

        Może krem Octenicare będzie dobry rozwiązaniem?
        Można o tym poczytać xxx
        Sama już kiedyś stosowałam i dużo pomogło...
        Last edited by gagatka; 22-02-2021, 12:15. Powód: link

        Skomentuj


          #34
          Odp: Przesusza się Wam skóra?

          też mam suchą skórę, najgorzej z buzią, bo musialam zrezygnować z wielu kosmetyków typu podkład, puder, bo bardzo mi przesuszały skórę. Koleżanka mi podpowiedziała żebym sobie oeparol zaczęła brać, drugi miesiąc biorę i faktycznie jest lepiej, wracam powoli do lekkiego makijażu, skóra wygląda na bardziej nawilżoną

          Skomentuj


            #35
            Może Wam się to wydać śmieszne, ale mi na przesuszoną skórę pomógł Octenicare. Codzienne stosowanie go szybko przyniosło poprawę kondycji skróy.

            Skomentuj


              #36
              hello,
              z całą pewnością trzeba często się nawilżać używając do tego celu kremów, balsamów i olejków. Dodatkowo dobrym pomysłem są suplementy diety, które zadbają o waszą urodę i poprawią stan zdrowia. Jak dla mnie świetnie sprawdza się suplement diety o nazwie Neoglandyna Ma on w składzie tłoczone na zimno, wysokiej jakości oleje: lniany i z ogórecznika - omega 3 i 6, które są bogate w Niezbędne Nienasycone Kwasy Tłuszczowe. Dzięki nim skóra jest lepiej nawilżona, stała sie gładka, miękka i rzadziej pojawiają się na niej jakieś niedoskonałości

              Skomentuj


                #37
                Mam skórę bardzo suchą, gdyby nie regularne stosowanie kosmetyków to byłby pewnie dramat lubię serię solverx sensitive, mam krem, tonik, nawet żel pod prysznic, super to wpływa na moją skórę

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Mi często pojawiają się takie suche miejsca i spróbowałam kremu mojego malucha na odparzenia i podziałało bo on też anwilża. Znacie cynkokrem?

                  Skomentuj


                    #39
                    Mam taki problem zimą, szczególnie jak w domu jest suche powietrze przez kaloryfery. Saram się pić wtedy dużo wody i nawadniać się od środka, ale nie zawsze to pomaga. Wtedy tez stosuje różnego rodzaju oleje. Na twarz kładę bezpośrednio, a do ciała mieszam z balsamem - wtedy dopiero widzę jakąś poprawę

                    Skomentuj


                      #40
                      Mi strasznie na rękach się przesusza po tych wszystkich antybakteryjnych cudach z pracy, ale nie pamiętam jaki krem mam. Coś z Isany

                      Skomentuj

                             
                      Working...
                      X