Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Laptop tablet dla 2 latka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Laptop tablet dla 2 latka

    Moim zdaniem to już lekka przesada, a co 2 latek ma robić na takim tablecie? Fakt, że jak dziecko ma już te 4 lata to już można zacząć je powoli wprowadzać do świata komputerów, wcześniej nie bardzo jest sens.
    Kuzynka kupiła dzieciakom laptopa tego małego, fajnie przykleiła z tyłu naklejkę ze zdjęciem całej rodziny można sobie takie zamówić bez większego problemu - https://stikero.pl/pol_m_Naklejki_Na...ptopa-254.html ogólnie wyglądało to bardzo fajnie, ale 2 latkowki komputera bym nie kupił nigdy.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Laptop tablet dla 2 latka

      Zabawkowe tablety to jak najbardziej fajne zabawki.

      Skomentuj


        #18
        Odp: Laptop tablet dla 2 latka

        można kupić taki zabawkowy do nauki literek, sporo jest tego na rynku

        Skomentuj


          #19
          Odp: Laptop tablet dla 2 latka

          Zgadza się chodzi tutaj o tablet typowo do zabawy, nie do nauki, aczkolwiek też postawmy na jego przyzwoitą jakość wykonania niż kupować to co najtańsze, gdzie w przypadku kiedy bawi się nim dziecko, to wytrzyma góra miesiąc.

          Skomentuj


            #20
            Odp: Laptop tablet dla 2 latka

            Ja się niestety kompletnie na tym nie znam. Dlatego też w ogóle nie będę w stanie pomóc...
            Działanie bez celu, wysiłek bez efektów, droga donikąd – czyż to nie piękne?

            Skomentuj


              #21
              Odp: Laptop tablet dla 2 latka

              Dla 2-3 latka lepiej postawić na zabawki interaktywne, kreatywne które czegoś nauczą, zamiast kupować tablet. To moim zdaniem zupełnie mija się z celem.

              Skomentuj


                #22
                Odp: Laptop tablet dla 2 latka

                Tak naprawdę bez różnicy czy to dla 2 latka, czy dla 50 latka. Ważne co będzie na nim robione, przypuszczam, że do gier i oglądania bajek więc warto w jakąś dobrą kartę graficzną się zaopatrzyć.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Laptop tablet dla 2 latka

                  A może taki tablet edukacyjny https://www.al.to/p/270000-zabawka-e...rt-kid-40.html ? Wprawdzie jest niby dla trzylatków ale dzieci szybko rosną i się rozwijają wiec myślę że dwulatek też sobie spokojnie poradzi Tablet edukacyjny posiada dużo różnych aplikacji, do tego można ściągać również bezpłatne, gdyby tamte jednak się znudziły, fajnie łączy zabawę z nauką, nie zajmuje dużo miejsca. Sprzęt ma kontrolę rodzicielską więc nie trzeba się martwić że dziecko zobaczy coś co nie powinno i ma wbudowany aparat. No i maspecjalną amortyzującą ramkę która chroni przed upadkami i nadaje opływowy kształt idealny dla małych rączek Osobiście polecam.
                  Co słychać? Uśmiechnij się! Życie jest za krótkie, żeby się zamartwiać

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Laptop tablet dla 2 latka

                    Jak dla mnie to 2latek jeszcze będzie miał czas na zabawę tabletem. 2 lata to stanowczo za mało.

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Laptop tablet dla 2 latka

                      Napisane przez Tosia08 Pokaż wiadomość
                      Jak dla mnie to 2latek jeszcze będzie miał czas na zabawę tabletem. 2 lata to stanowczo za mało.
                      Też jestem podobnego zdania. Nie kupiłabym dwulatkowi tableta czy laptopa. Zaleca się, by dzieci do 3 roku życia w ogóle nie oglądały ani tv, ani bajek czy innych filmików na jakichkolwiek urządzeniach.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Laptop tablet dla 2 latka

                        W tym przypadku również jestem zdania, że lepiej się wstrzymać z gadżetami elektronicznymi bo na to przyjdzie jeszcze czas. Może lepszą opcją będą klocki Lego?

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Laptop tablet dla 2 latka

                          Dzieciom zazwyczaj najbardziej podobają się zabawki, które przypominają codziennie zajęcia ich rodziców. Podpatrują one co ich rodzice robią na co dzień i chcą robić to samo. Stąd własnie pomysł na takie laptopy czy tablety dla dzieci. My swoje jednak zachęcamy żeby jak najwięcej czasu spędzały jednak poza domem na podwórku. Nawet chcę im zorganizować fajny domek (np. https://www.sportking.pl) gdzie będą mogły się wspólnie bawić.

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Laptop tablet dla 2 latka

                            Nie, nie, nie nie. Takich rzeczy dla tak małych dzieci nie powinno się kupować, choć pewnie chodzi tutaj o taki laptop edukacyjny, to inna sprawa.

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Laptop tablet dla 2 latka

                              Ja się niestety nie bardzo znam w tym temacie. Dlatego też nie będę w stanie pomóc.
                              Czy jest sens nadal być człowiekiem, gdy pozbędziesz się uczuć?

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Laptop tablet dla 2 latka

                                Zabawki edukacyjne to zawsze świetny pomysł na prezent. Jak już ktoś wcześniej wspomniał - połączenie przyjemnego z pożytecznym. Maluch się czegoś nauczy a przy okazji będzie miał sporą frajdę

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X