Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

meble do pokoju dziecięcego

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    meble do pokoju dziecięcego

    Niedługo czeka nas remont i będziemy urządzać pokój synkowi, będzie miał wtedy roczek. Chcielibyśmy takie mebelki żeby starczyły na dłużej, ale ceny są kosmiczne. Macie może jakieś sprawdzone strony, marki?
  •    
       

    #2
    Odp: meble do pokoju dziecięcego

    My mamy właśnie z black red white, takie jasna sosna +zieleń. Były tanie, ale jak dla mnie jaka cena taka jakość. Mielismy kiedyś Indiana z BRW i jakieś 10lat nam spokojnie służyły (są dalej w ofercie), a z tymi już przy skręcaniu wynikły problemy... Bardzo podobają mi się mebelki Pinio.

    Skomentuj


      #3
      Odp: meble do pokoju dziecięcego

      ja mam w pokoju dziecka cztery szafy, ale brakuje mi jeszcze ładnych półeczek, mam wrażenie, że wolę z ich kupnem poczekać aż maluch sam zdecyduje które chce

      Skomentuj


        #4
        Odp: meble do pokoju dziecięcego

        Trzeba przyznać że zestaw bardzo ładny,grunt aby meble posłużyły przez kilka lat,więc i jakość wykonania powinna być na wysokim poziomie. Akurat mebelkami dla dzieci zajmujemy się na co dzień,więc chętnie pomożemy i doradzimy

        Skomentuj


          #5
          Odp: meble do pokoju dziecięcego

          Kupując meble dla dzieci przeglądałam sklepy internetowe, jako matka nie miałam wtedy za dużo czasu. Najlepiej sprawdzają się wg mnie te meble, które zamówiłam w Agacie.

          Skomentuj


            #6
            Odp: meble do pokoju dziecięcego

            Mi się podobają zestawy meblościanek których jest sporo na allegro, jednak te uważam ze sa odpowiednie dla dziecka które zaczyna edukację szkolną do tego podobają mi się ścianki na których można pisać markerami, myślę że to również jest fajny pomysł

            Skomentuj


              #7
              Odp: meble do pokoju dziecięcego

              Bardziej niz na allegro skup się na samych sklepach internetowych bo tam znajdziesz szeroki wybór i co ważne: DOBREJ jakości mebli na lata,pozostaje tylko kwestia wzoru i wersji kolorystycznej.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: meble do pokoju dziecięcego

                Moim zdanie dobrym rozwiązaniem będa tutaj lampy do pokoju dziecięcego. Czytałam gdzieś że, wybór takiej lampki przez samo dziecko znacząco pomaga mu przy zasypianiu. No chyba że urządzamy pokój dla malutkiego dzidziusia. Ale i tak takie lampki zawsze się przydają.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: meble do pokoju dziecięcego

                  Mnie się podobają meble z kolekcji mix z motywami z bajek,

                  dzieci lubią takie kolorowe mebelki z ich ulubionymi bohaterami

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: meble do pokoju dziecięcego

                    wyglądają naprawdę super

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: meble do pokoju dziecięcego

                      A czy macie też doświadczenie jeśli chodzi o wybór materaca? Na stronie babyland.pl znaleźliśmy materac gryka-kokos, ale nie wiem czy będzie on odpowiedni? Na co zwrócić uwagę, bo jednak trochę trzeba za niego zapłacić.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: meble do pokoju dziecięcego

                        Podobno właśnie materace z pianki kokosowo gryczanej są najbardziej polecane i chwalone na forach,więc myślę,że spokojnie możesz się nad nimi zastanowić. Poszukaj właśnie w dobrych sklepach internetowych gdzie znajdziesz ich szeroki wybór oraz niższe ceny.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: meble do pokoju dziecięcego

                          teraz batrzo są powszechne wlasnie materace gryczano kokosowe. Posiadają m.in. właściwości antyalergiczne i antybakteryjne. Polecane są też, ale drogie materace z pianki termoelastycznej, które reagując na zmieniającą się temperaturę, dostosowują się do kształtu i ułożenia ciała

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: meble do pokoju dziecięcego

                            Ja ostatnio kupowałam dla synka siostry http://megaurwis.pl/baby-delight-c649.html więc napatrzyłam się na mebelki dla dzieci i jestem w szoku jak szyko to wszystko się zmienia. I jaki teraz jest wybór.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: meble do pokoju dziecięcego

                              Dobrze jest się skonsultować z dzieckiem w temacie mebli, jemu też się muszą podobać, nie tylko nam. Więcej na ten temat tutaj: http://www.favore.pl/baza-wiedzy/pie...ica,976,0.html Polecam, całkiem niezły artykuł

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X