Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wesele duże czy małe?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: Wesele duże czy małe?

    Uważam, że pieniądze na duże wesele można spożytkować w inny, bardziej praktyczny sposób. My planujemy małe, tylko rodzice i rodzeństwo - żadnych ciotek, żadnych dzieci. Krótka uroczystość, dobre jedzenie i rozmowy. Tyle wystarczy.

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: Wesele duże czy małe?

      Zalezy co kto lubi. Moim zdaniem w 40 osób tez sie można dobrze bawić, bo na imprezie typu domówka to 40 osób to już dużo, więc i na wesele się nadaje. Niektórzy lubią kameralnie - nawet tylko z rodzicami, a inni chcą mieć najbardziej huczną imprezę w życiu (a to niestety kosztuje)

      Skomentuj


        #63
        Odp: Wesele duże czy małe?

        Planujemy wesele na ponad sto osób. Wynajęliśmy salę, mamy orkiestrę. Gości przywiezie bus z xxx Większego wesela nie chcemy- nie ma sensu zapraszać rodziny, której nigdy się nie widziało.
        Last edited by disne; 30-07-2020, 19:03. Powód: link

        Skomentuj


          #64
          Odp: Wesele duże czy małe?

          Napisane przez basieczka Pokaż wiadomość
          Planujemy wesele na ponad sto osób. Wynajęliśmy salę, mamy orkiestrę. Gości przywiezie bus z xxx Większego wesela nie chcemy- nie ma sensu zapraszać rodziny, której nigdy się nie widziało.
          basieczka totalnie mnie zaskoczyłaś. Czy uważasz, że wesele na ponad sto osób jest małym weselem? To ile osób według Ciebie musiałoby być, aby mówić o dużym weselu?
          Last edited by disne; 30-07-2020, 19:03. Powód: link

          Skomentuj


            #65
            Odp: Wesele duże czy małe?

            Ja sobie nie wyobrażam mieć małego wesela, dla mnie to jest jedyna taka okazja, kiedy cała rodzina może świętować razem ze mną, dlatego marzy mi się takie na 150-200 osób, chociaż to są oczywiście dopiero plany, bo czasu jeszcze mamy sporo i dopiero tak wstępnie między sobą ustalamy, jak to dokładnie ma wyglądać. Jednak wydaje mi się, że nie ma opcji, żeby udało nam się zająć organizajcą wesela na tyle osób samodzielnie, zdecydowanie będziemy musieli wynająć do tego profesjonalistów, zresztą teraz raczej nie ma problemu ze znalezieniem tego typu firmy, nawet koleżanka poleciła mi ostatnio jedną [x]idealdayx , kojarzy może któraś z Was, albo nawet korzystała z ich usług ?
            Last edited by disne; 30-07-2020, 19:04. Powód: link

            Skomentuj


              #66
              Odp: Wesele duże czy małe?

              Zależy na jakie cię stać. Pieniądze tu mogą być głównym wyznacznikiem - można wziąć kredyt, ale czy warto? Zależy czego pragniesz A przy okazji organizacji wesela to jakby kto szukał kamerzysty z Krakowa to świetni są chłopacy z Aeonbrand - xxx
              Last edited by disne; 30-07-2020, 19:04. Powód: link

              Skomentuj


                #67
                Odp: Wesele duże czy małe?

                my robimy skromny ślub, tylko najbliższa rodzina i przyjaciele

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: Wesele duże czy małe?

                  też bym chciała skromne przyjęcie, ale w naszej rodzinie to nie przejdzie. robimy imprezę na 90 osób i mamy zarezerwowaną główną xxx w Castello. koleżanka tam robiła swoje wesele i na nim byłam, więc jest naprawdę fajnie
                  Last edited by disne; 30-07-2020, 19:04. Powód: link

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: Wesele duże czy małe?

                    Wszystko zlaeży od finansów tak na prawdę, małe wesele to zawsze będzie mniejszy koszt dla pary młodej. Niesytety koszty weselnej imprezy są przeogromne.

                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: Wesele duże czy małe?

                      Wszystko zależy od Twoich preferencji. Jeżeli chcesz małe wesele to takie zrób, marzy Ci się większe i masz na to środki to zrób większ. Jeżeli szukasz kogoś do filmowania, albo chcesz być na bierząco ze ślubnym światem to zajrzyj do nich xxx mają sporo ofert jeżeli chodzi o filmowanie, ale równiez informacje np o targach ślubnych
                      Last edited by disne; 30-07-2020, 19:04. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: Wesele duże czy małe?

                        Jeśli tylko tego chcesz, to oczywiście, że się opłaca. My chcieliśmy duże wesele, zaprosiliśmy około 150 osób, ostatecznie było niecałe 110. Trzeba pamiętać, że wesele nam się nie zwróci. Jak miałabym wziąć kredyt na wesele to bym nie wzięła.

                        Skomentuj


                          #72
                          Odp: Wesele duże czy małe?

                          Napisane przez emros Pokaż wiadomość
                          Jeśli tylko tego chcesz, to oczywiście, że się opłaca. My chcieliśmy duże wesele, zaprosiliśmy około 150 osób, ostatecznie było niecałe 110. Trzeba pamiętać, że wesele nam się nie zwróci. Jak miałabym wziąć kredyt na wesele to bym nie wzięła.
                          U nas wesele miało być na 120 osób, a było na 100. Zaprosiłam najbliższą rodzinę i przyjaciół. Uważam, że nie ma sensu zapraszać kogoś z kimś się nie utrzymuje kontaktów, a niektórzy tak robią.


                          Skomentuj


                            #73
                            Odp: Wesele duże czy małe?

                            Też uważam, że to bezsensu. Zaprosiliśmy tylko rodzinę i przyjaciół. Rodzinę taką piąta woda po kisielu to nawet nie braliśmy jej pod uwagę, bo to bezsensu. Ale ogólnie bardzo dobrze wspominam nasze wesele

                            Skomentuj


                              #74
                              Odp: Wesele duże czy małe?

                              Ja dobre opinie słyszałam o tym domu weselnym -xxx . Jeśli więc szukacie dobrej oferty pod Warszawą, to możecie sprawdzić dostępne tutaj wolne terminy.
                              Last edited by disne; 30-07-2020, 19:03. Powód: link

                              Skomentuj


                                #75
                                Odp: Wesele duże czy małe?

                                Napisane przez emros Pokaż wiadomość
                                Jeśli tylko tego chcesz, to oczywiście, że się opłaca. My chcieliśmy duże wesele, zaprosiliśmy około 150 osób, ostatecznie było niecałe 110. Trzeba pamiętać, że wesele nam się nie zwróci. Jak miałabym wziąć kredyt na wesele to bym nie wzięła.
                                Nie jest zasadą, że wesele się nie zwróci. Nam zwróciło się podwójnie choć nie o to nam chodziło i kiedy podliczyliśmy pieniądze, które dostaliśmy w prezencie byliśmy w szoku. Jednym słowem nasi goście bardzo pozytywnie i miło nas zaskoczyli...

                                Nam zależało na jak najmniejszym weselu, ale rodzice chcieli żeby zaprosić rodzinę, z którą utrzymujemy kontakty, więc wyszło w sumie 120 osób zaproszonych, z których bawiło się z nami 100

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X