Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

dzieciaczki sierpniowe 2007 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    dzieciaczki sierpniowe 2007 :)

    Witam
    Jestem mamą Karolinki urodzonej 31.08.2007 o godz 4:45.
    Zapraszam mamusie do pogaduszek


  •    
       

    #2
    Odp: dzieciaczki sierpniowe

    Witam,moja córcia Emilka urodziła się 18 sierpnia 2007r o godzinie 9:30,3420kg,55cm

    Skomentuj


      #3
      Odp: dzieciaczki sierpniowe

      Co tak tu cicho..?

      Skomentuj


        #4
        Odp: dzieciaczki sierpniowe

        Hej, no tak cichutko... widać mało dzieciaczków urodzonych w sierpniu jak nasze.
        A jak u Ciebie?Jak tam dzieciaczki, bo widzę że masz dwójkę maluszków
        Pozdrawiam


        Skomentuj


          #5
          Odp: dzieciaczki sierpniowe

          A u mnie i u mioch dziewczynek ok.Są grzeczne,kochane i w ogóle NAJ NAJ NAJDużo by pisac ale naprawde nie mam z nimi zadnych problemow.Co chcesz wiedziec to napisze...Pozdrawiam.

          Skomentuj


            #6
            Odp: dzieciaczki sierpniowe

            A tak ogólnie pytałam,zastanawiałam się jak to jest z dwójeczką bo my z mężem staramy się o drugiego dzidziusia.Super że twoje dziewczynki sa takie kochane. Moja Karolcia jest bardzo żywym dzieckiem i czasami myśle czy sobie poradze..


            Skomentuj


              #7
              Odp: dzieciaczki sierpniowe

              Ja jak bylam drugi raz w ciazy to powoli przygotowywalam i siebie i corke do narodzin dzidziusia.Teraz to Emilka jest kochana siostrzyczka,pomaga mi przy malej-bawi sie z nia,podaje pieluchy,daje jej picie,razem juz sie kapiaJak tylko zajdzieszw ciaze i urodzisz wszystko sie ulozy.Powodzonka.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: dzieciaczki sierpniowe

                Dziękuje za miłe słowa, na pewno tak będzie


                Skomentuj


                  #9
                  Odp: dzieciaczki sierpniowe

                  No i jak tam sąsiadeczko z poczęciem drugiego dzidziusia..?Czekam na wiadomości Pusto tu jakoś....A to moja córeczka.
                  Last edited by chudagleba; 17-02-2010, 13:23.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: dzieciaczki sierpniowe

                    Chudagleba dzięki a dzieciątko w drodze jeżeli wszystko bedzie dobrze urodzi się pod koniec września, a twoja córeczka śliczności

                    Pozdrawiam


                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: dzieciaczki sierpniowe

                      Agatakul no to wielkie gratulacje !!!!!!!!!!!!!! Daj znać jak zdróweczko,jak tam się rozwija twoja Karolinka.W co lubi sie bawic,itd.Emilka bardzo lubi układac puzle z kubusiem puchatkiem,oglądac bajeczki "krecik", "wilk i zając" "tom i jery" "kubus puchatek".Mówi już jak "stara baba" Na bilansie dwulatka ważyła 12,5kg (jest drobniutka po mamusi).Pozdrawiam.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: dzieciaczki sierpniowe

                        Chudagleba dzięki czuje się dobrze, rano mam troche mdłości ale da się przezyć Karolinka jest z tych większych dziewczynek waży ok 15 kg ale dawno jej nie ważyłam więc to jest na oko, wszędzie jej pełno, uwielbia bajeczki"Kubuś Puchatek" "Kajtuś", oglądać książeczki oraz słucha jak mamusia jej czyta. Lubi bawić się w chowanego oraz w domek i z dnia na dzień coraz więcej mówi. Uczymy się teraz nocnikowania i od dwóch dni woła i robi na nocniczek.A co u Was?Emilka pójdzie od września do przedszkola? bo ja mam nadzieje że Karolinka się dostanie i od września będzie chodzić , ale się rozpisałam.Pozdrawiam


                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: dzieciaczki sierpniowe

                          U mnie jest problem z dojazdem wiec narazie Emilka siedzi ze mna i z mlodsza siostrzyczka.Planuje ze jak Emilka skonczy 4 latka a Izunia 2.5 to obie dam do pszedszkola a ja do roboty
                          Emilka tez uwielbia ksiazeczki i zabawe w chowanego i w dom Nocniczka uzywamy juz rok,w styczniu tamtego roku pozegnalismy pampersy.Jak bylam w ciazy to mialam taki plan zeby nauczyc Emilke robienia siusiu do nocnika,zeby nie ssala smoka i zeby spala we wlasnym pokoiku - i wszystko sie udalo.Powiem ci ze jakos mam ugodowe dziecko,cokolwiek chce ją nauczyc to bez żadnego "ale" sie uczy.No jestem ciekawa jak mi pójdzie z młodszą............A Karolinka spi jeszcze w dzien?Emilka spala do pazdziernika,teraz - jak sama mówi - "nie mam czasu"........
                          Ja to sie rozpisałam,pozdrawiam i czekam na następny post

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: dzieciaczki sierpniowe

                            Chudagleba ja pracuje a Karolinka z nianią siedzi więc jak w weekend z nią jestem to wole żeby nie spała w dzień bo potem wieczorem musze ja z godzine usypiać.A w normalny dzien niania ja kładzie jeszcze bo wiesz ona ma z 62 lat i trudno jej wytłumaczyć żeby jej nie kładła
                            Myśle że za pare miesiący sama jej odmówi spania i wyjdzie na moje
                            Szybko rozstałyscie się i z nocniczkiem i ze smoczkiem, Karolcia to nie używała smoczka więc przynajmniej problemu nie było. Widze że masz grzeczne dziewczynki, super. Moja córeczka czasami jest mniej grzeczna jak jesteśmy razem z mężem a jak jedno z nas tylko jest z nią to wtedy normalnie aniołek A jak u Emilki z jedzeniem? , ładnie Ci je?, bo moja to uwielbia jeść , szczególnie owoce a teraz niedawno hitem jest galaretka i mówi " mama daj gaga" Pozdrawiam ,zycze miłego weekendu i czekam na odpowiedz.


                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: dzieciaczki sierpniowe

                              Agatakul moja Emilka to je okropnie !!! Juz od maluszka ciężko było ją nakarmic,piersia karmiłam tylko 2 tygodnie,potem butla ale jadla tylko przez sen.Ile ja sie naplakałam,nie moglam nic w nia wcisnąć...Jak miala 4,5mc to zaczelam jej podawac zupki łyzeczka no i zaczela powoli jesc ale tylko jak ją zabawialam.Tak ją karmilam do roku,po ukonczeniu roku juz jadla bez zabawiania.Do tej pory je mało i długo.Śniadanie moze jesc do południa,obiad do kolacji.........ah ja sie z nia mam!!! Izunia to jej przeciwieństwo,piersią karmilam ja 8mc,zjada wszystko co jej dam bez zabawiania,na 9mc wazyla tyle co Emilka na roczek(8.800kg) wiec bardzo sie ciesze ze JE!!!
                              A co do humorków to Emilka też potrafi pokazac na co ją stać,jak sie czegos uprze to koniec.No ale staramy sie z mężem jakos temu zaradzic.Kare czasem zaliczy(jak jest niegrzeczna to każemy jej isc do swojego pokoiku posiedziec na dywanie tak dlugo az któreś z nas do niej nie przyjdzie- 2 - 3 minutki i idziemy do niej).Potem jest z nią rozmowa czemu miala kare itd i przeprosiny z buziakiem.To pomaga
                              Masz może konto na naszej klasie?????????
                              "Dozobaczenia"

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X