Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przyjęcie urodzinowe - w domu czy w lokalu?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Przyjęcie urodzinowe - w domu czy w lokalu?

    Napisane przez Beattttka Pokaż wiadomość
    Witam wszystkie mamy Moja koleżanka zaprosiła mnie wczoraj na urodziny swojej 3-letniej córeczki. Przyjęcie, ku mojemu zaskoczeniu ma być zorganizowane nie w domu, a w lokalu. Nie wyobrażam sobie, żeby dla mojej Zuzi organizować urodziny w lokalu. A wy gdzie urządzacie urodziny dzieci?
    Impreza w lokalu dla tak małego dziecka - chore.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Przyjęcie urodzinowe - w domu czy w lokalu?

      Ja już po wspomnianym w pierwszym poście przyjęciu. Poszłam w sumie z ciekawości. Jak było? Nudno i wszystko strasznie pod dyktando - jak to niestety bywa w lokalach na godziny. Zero spontaniczności, zero możliwości kreatywnego spędzenia czasu przez dzieciaki. Wszystko miało swój czas i z góry wyznaczone miejce. Więcej na takie przyjęcie z pewnością nie pójdę. Cieszy mnie tylko taki duży odzew na forum zdrowo myślących mam Tak 3mać mamuśki

      Skomentuj


        #18
        Odp: Przyjęcie urodzinowe - w domu czy w lokalu?

        My za miesiąc organizujemy roczek synka w domu. Mimo to chciałabym wyglądać idealnie bo niektórym się wydaje, że po ciąży się zaniedbałam i nie omieszkali tego rozgłosić wśród rodziny :/ Chcę im utrzeć nosa. Kochane jak najlepiej umalować się na urodziny dziecka? Znalazłam coś takiego The Balm TheBalm Bahama Mama bronzer matowy - http://puderek.com.pl/bronzery-i-roz...er-matowy.html Nigdy wcześniej nie używałam bronzera ale chcę wygladać super
        Nie wiem jak się ubrac. Mam kilka nadprogramowych kilogramów ale tragedii nie ma. Co radzicie?

        Skomentuj


          #19
          Odp: Przyjęcie urodzinowe - w domu czy w lokalu?

          Pół roku temu pisałam, że nie wyobrażam sobie przyjęcia urodzinowego dla kilkulatka w lokalu. Dziś zaczynam myśleć nieco inaczej... Przekonuje mnie przede wszystkim kwestia bałaganu i sprzątania po takiej imprezie w domu...

          Skomentuj


            #20
            Odp: Przyjęcie urodzinowe - w domu czy w lokalu?

            Wszystko zależy, jak dużą mamy rodzinę. Ja nie robiłabym w domu, bo z kuchni chyba bym nie wyszła, a i nie wiem nawet czy mamy taką ilość talerzy...

            Skomentuj


              #21
              Odp: Przyjęcie urodzinowe - w domu czy w lokalu?

              W domu jest chyba swobodniej.

              Skomentuj


                #22
                Odp: Przyjęcie urodzinowe - w domu czy w lokalu?

                ja urządzam zawsze w domu choć szczerze powiem, ze teraz ostatnio zastanawiałam się nad urodzinami w lokalu, dzieci wtedy mogłyby się wyszalec- chodzi mi o miejsce zabaw dla dzieci

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Przyjęcie urodzinowe - w domu czy w lokalu?

                  Zdecydowanie w domu, a jak dziecko jest już starsze to takie sale zabaw są super. Dzieci mogą się wyszaleć, a i w domu nie ma bałaganu. Dla maluchów to super rozrywka.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Przyjęcie urodzinowe - w domu czy w lokalu?

                    Każdy organizuje tam, gdzie mu pasuje. Może koleżanka ma dużą rodzinę? Jak się chce super urodzin dla dzieci i balony w dużej ilości, to mieszkanie na to może być za małe :P

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Przyjęcie urodzinowe - w domu czy w lokalu?

                      Zależy ile ma być gości i ile rodzice mogą przeznaczyć pieniędzy, według mnie urządzenie dziecku urodzin w sali zabaw wcale nie jest złym pomysłem, przynajmniej nie trzeba myśleć o organizowaniu atrakcji dla gości

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Przyjęcie urodzinowe - w domu czy w lokalu?

                        Wiele zależy od tego czy mamy w ogóle miejsce na zrobienie przyjęcia i ilu gości chcemy zaprosić. Moim zdaniem, jeśli tego miejsca jest zdecydowanie za mało, a rodzina jest dość liczna to lepiej (dla dobra wszystkich) zdecydować się na lokal. Nie musi to być od razu restauracja w kilku gwiazdkowym hotelu. Wystarczy jakaś sala z dobrym jedzeniem organizująca imprezy okolicznościowe. Finansowo może to wyglądać podobnie, a można ominąć etap przygotowywania i sprzątania. A poza tym goście nie będą musieli siedzieć w jednym miejscu tylko będą mogli wyjść na świeże powietrze (zazwyczaj takie sale/lokale mają też ładnie zagospodarowany ogród).

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Przyjęcie urodzinowe - w domu czy w lokalu?

                          Warto wziąć pod uwagę ilość gości, którą chcemy zaprosić i zastanowić się czy mamy możliwość swobodnego zmieszczenia wszystkich gości w swoim domu. Jeżeli nie ma takiej możliwości - wybierzmy lokal.

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Przyjęcie urodzinowe - w domu czy w lokalu?

                            Myślę, że dużo lepiej jest zorganizować urodziny tak małego dziecka w domu. Przecież takie drobiny nie wiedzą jeszcze jak kulturalnie zachowywać się w restauracji, a na kulkolandy są za małe...W domu jest zdecydowanie swobodniej. Wystarczy zamówić ładny torcik na http://e-torty.pl/ , napompować parę balonów, przygotować zabawki i impreza gotowa

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Przyjęcie urodzinowe - w domu czy w lokalu?

                              My na razie ogarniamy świętowanie w domu. Synek jednak za miesiąc zaczyna przedszkole i jestem ciekawa jak do tego będą podchodzić rodzice jego nowych kolegów.

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Przyjęcie urodzinowe - w domu czy w lokalu?

                                Ja urządzam w domu zawsze. Jest wtedy miła atmosfera, można sobie porozmawiać i siedzieć jak długo się chce, a w lokalu to trochę sztywniej. Przypominam sobie ostatnie urodziny synka Razem z mężem pozamawialiśmy kilka dodatków http://www.partykiosk.pl/ Widziałam ten błysk w oku mojego dziecka, bardzo było zadowolone a ja cieszyłam się z nim, że mogę mu sprawić tyle radości

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X