Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Zdrowie i uroda
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Zdrowie i uroda Jak w chwilach wolnych od macierzyńskich obowiązków zadbać o siebie?

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 28-04-2019, 18:44
abednarz abednarz jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
abednarz.polki.pl

Domyślnie Odp: Chirurgia plastyczna Jakie macie zdanie

ewelina, ja robiłam u nich usta i powiem tak - nie masz się czego obawiać bo naprawdę znają się na tym co robią. Usta wyglądają naturalnie a są delikatnie uwydatnione. No i mają fajny, soczysty kolor. Nie masz się co zastanawiać
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 29-04-2019, 12:06
antoni21 antoni21 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
antoni21.polki.pl

Jeżeli ktoś czuje się dobrze z takimi zabiegami, to czemu miałby z tego rezygnować? Chodzi w końcu o to, by czuć się dobrze ze swoim ciałem. Jeśli takie zabiegi jak https://klinikakrajewski.pl/problemy...wanie-tatuazu/ będą dla Was pomocne, to jak najbardziej warto zacząć z nich korzystać.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 04-06-2019, 14:00
mama_jasia3 mama_jasia3 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
mama_jasia3.polki.pl

Ja Ci polecam zabiegi HIFU ULTRASKIN, a osiągniesz naturalne i długotrwałe rezultaty usuwania zmarszczek już po 1 zabiegu. Ważne, że uzyskasz efekt liftingu bez operacji, bólu i rekonwalescencji. Zabieg trwa od 30 do 60 minut. Pierwsze efekty widoczne są natychmiast, ostateczny efekt widoczny jest po 2-3 miesiącach. Można wykonać go w warszawskiej klinice http://www.preibisz.com/zabiegi/ultraskin-ii-hifu/ .
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 20-06-2019, 10:19
adamila021 adamila021 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
adamila021.polki.pl

Chirurgia plastyczna brzmi bardzo inwazyjnie, może lepiej postawiać na medycynę estetyczną. Tu znajdziecie wiele fajnych zabiegów, nawet tych nieinwazyjnych. Sprawdźcie sobie tu ofertę od kliniki http://bodycareclinic.pl/oferta/zabi...-bez-skalpela/ Może postawicie na lifting twarzy ultradźwiękami? Jest to świetny sposób na poprawę wyglądu waszej twarzy, dekoltu, szyi.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 24-06-2019, 01:10
avetia avetia jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
avetia.polki.pl

Ja uważam, że wszystko dla ludzi. Po ciąży też miałam problem z brzuchem i zdecydowałam się w końcu na zabieg/operację plastyczną brzucha. To już mój drugi zabieg w klinice dr Anny Olender i jestem zadowolona.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 30-06-2019, 14:57
Agataka27 Agataka27 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Agataka27.polki.pl

Jeżeli ktoś czuje taką potrzebę to czemu nie... Ja się zdecydowałam jednak jedynie na med. estetyczną a konkretnie na zabieg powiększania ust kwasem restylane. Z którego jestem naprawdę zadowolona
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 06-07-2019, 16:53
julita755 julita755 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
julita755.polki.pl

Jeśli tylko z jej pomocą moglibyśmy poczuć się lepiej, dlaczego mielibyśmy nie poddawać się wspomnianym zabiegom? Najważniejsze jest bowiem to, aby były one wykonywane przez profesjonalistów, a tych można znaleźć chociażby w tym miejscu: http://klinikagrzesiak.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 20-07-2019, 13:34
kwiatuszeczek889 kwiatuszeczek889 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
kwiatuszeczek889.polki.pl

Nie jestem przeciw, jeżeli wszystko odbywa się rozważnie. Wiadomo, każdy z nas ma jakieś kompleksy. Jeżeli przykładowo poprawa wyglądu nosa, ma komuś poprawić nastrój. Ma się dobrze dana osoba czuć - to czemu, nie? Klinika https://timeless.com.pl wiem, że wykonuje profesjonalnie i bezpiecznie takie zabiegi. Możecie do nich się zgłosić.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 20-07-2019, 20:27
serens serens jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
serens.polki.pl

Nie wiem, czy bym się zdecydowała. Chyba, że mój wygląd zagrażałby mojemu zdrowiu lub bardzo utrudniał funkcjonowanie w społeczeństwie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 21-07-2019, 12:05
agnieszk1_87 agnieszk1_87 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
agnieszk1_87.polki.pl

Na imienny otrzymałam voucher do Dr Żukowskiej z klinki http://plastyczna.med.pl/ Już po pierwszej wizycie i wstrzyknięcia Botoksu wiem, że doktor zasłużyła na wierną klientkę , która ją gorąco poleca wszystkim znajomym
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania