Wróć   Forum Mamotoja.pl > Twoje dziecko > Wychowanie i nauka
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Wychowanie i nauka Wasze metody i porady wychowawcze

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 29-04-2019, 19:10
dama13 dama13 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
dama13.polki.pl

Domyślnie Odp: Jakie zajęcia dodatkowe dla dzieciaków?

mamk4 my też jesteśmy z Wilanowa i tu szukałam w tamtym roku dobrej szkoły podstawowej. Postawiłam na ofertę polsko-angielsiej szkoły Edison i to był strzał w 10! Super kadra pedagogów z dyrekcją na czele, ciekawe zajęcia, wysoki poziom. To co dla mnie jest ogromnie ważne to fakt, że dzieci realizują tu jednocześnie aż 2 podstawy programowe - polską i English National Curriculum.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 05-05-2019, 17:47
dama13 dama13 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
dama13.polki.pl

ojj tych zajęć dodatkowych jest tak dużo, że trudno wskazać coś konkretnego. Moja córka regularnie chodzi na zajęcia sportowe i artystyczne, które są organizowane w jej szkole ( Te Vizja w Warszawie). Generalnie polecam tą szkołę, bardzo bogata oferta zajęć fakultatywnych ( odbywają się w ramach czesnego). Grunt to pozwolić dziecku rozwijać swoje pasje i zainteresowania.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 12-05-2019, 21:08
bertia bertia jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
bertia.polki.pl

najlepiej dzieci zachęcać do nauki języków. One uczą się języków dużo szybciej niż dorośli, ławiej łapią dobry akcent i słówka. Mój synek chodzi na disney english do profilingua. Jestesmy zadowoleni, on się nie może doczekać kolejnych zajęć, ma bardzo fajnych nauczycieli, zajęcia są w miłej atmosferze prowadzone
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 05-06-2019, 09:41
Mama_to_ja Mama_to_ja jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
Mama_to_ja.polki.pl

Moją Lusię zapisałam na balet - od razu mówię, sama chciała, nie żadne moje niespełnione marzenia tak jej się spodobało, że musiałyśmy zainwestoawać w drążki do baletu (dla niej i siostry, która musi mieć "to samo"). Ale naprawdę fajnie się bawią i widzę jak psychoruchowo się rozwijają.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 06-06-2019, 05:11
agnes66 agnes66 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
agnes66.polki.pl

Każdy sposób na podniesienie kwalifikacji jest dobry. Edukacja jest bardzo ważna, nawet po szkole średniej czy studiach. Są dostępne rózne kursy jak np. instruktor fitness kurs z których uważam, że warto skorzystać.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 15-07-2019, 16:01
wasosia wasosia jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
wasosia.polki.pl

A brałeś pod uwagę naukę tańca ? Wydaje mi się, ze to są bardzo fajne zajęcia dla dzieci. Czytałam , ze teraz na Warszawski Bemowie otwierają taką szkołę tańca http://szkola-tanca.waw.pl/ , zajęcia prowadzić będzie tancerka z wieloletnim doświadczeniem. Dzieciakom na pewno się spodoba.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 19-07-2019, 16:52
hermenegilda25 hermenegilda25 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
hermenegilda25.polki.pl

Niedawno rozpoczęły się wakacje, zatem jest to czas, który fajnie byłoby dobrze spożytkować. Nie ma lepszej formy nauki języka angielskiego jak kursy wyjazdowe zagraniczne https://kursy.atas.pl/ atas.pl proponuje takie wyjazdy. Aktualnie prmocje są w kilku miejscowościach w Ludlow, Cambridge, Folkestone oraz Brighton. Na pewno nie jest to tani kurs, ale trzeba liczyć się z tym, że na miejscu musi być zapewniona pełna opieka z wyżywieniem oraz noclegami, a do tego dochodzi nauka języka angielskiego na wysokim poziomie. Myślę, że to najbardziej efektywna nauka.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 22-07-2019, 08:58
kroscinski kroscinski jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
kroscinski.polki.pl

Też uważam, że dodatkowe zajęcia z angielskiego powinny być obowiązkiem dla dzieci, ponieważ w przyszłości bardzo im się przyda znajomość języka obcego. A im wcześniej dzieci zaczną się uczyć, tym lepiej My zapisaliśmy nasze dzieci do szkoły Berlitz (https://www.berlitz.pl/), ponieważ tam znaleźliśmy grupę dla dzieci w wieku 4 lat i to był dobry wybór, bo maluchy uczą się poprzez zabawę i chcą chodzić na zajęcia.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 24-07-2019, 17:31
dzieckolasu dzieckolasu jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
dzieckolasu.polki.pl

A co powiecie na naukę pływania? Myślę, że to świetne zajęcie dla maluchów. Poćwiczą koordynację ruchową, a taka aktywność fizyczna w małym stopniu nikomu jeszcze nie zaszkodziła Widziałam tutaj : https://www.bee.pl/huggies-pieluchy-..._p1144217.html takie pieluchy do pływania, myślę, że byłoby to idealne rozwiązanie na basen
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania