Wróć   Forum Mamotoja.pl > Oceniamy i testujemy! > Kosmetyki dla mamy
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Kosmetyki dla mamy Odpowiednia pielęgnacja skóry jest ważna na każdym etapie życia kobiety. Ciąża i połóg to czas intensywnej opieki nad dzieckiem, nie można jednak zapominać o pielęgnacji własnego ciała. W tym dziale zamieszczamy wąki dotyczące sprawdzonych kosmetyków dla kobiet.

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 16-07-2019, 12:31
wasosia wasosia jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
wasosia.polki.pl

Domyślnie Odp: Kosmetyki dla wrażliwej skóry

Interesowały was kiedyś kosmetyki naturalne? Jeżeli tak, to z jakich produktów korzystałyście? Ja postarałam sie przerzucić na naturalne produkty spożywcze, ale myślę też o kosmetykach. Widziałam, ze tutaj https://zawszenaturalnie.pl/13-uroda mają ich dość duży wybór i nie wiem na co powinnam sie zdecydować na początek. Moze mi podpowiecie?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 18-07-2019, 13:21
alasobot alasobot jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
alasobot.polki.pl

Oczywiście, że interesują mnie naturalne kosmetyki bez parabenów, tylko że ja zamawiam produkty marki Zielone Laboratorium.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 19-07-2019, 09:50
Marcysia25 Marcysia25 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Marcysia25.polki.pl

Wybierając pielęgnację dla dziecka zazwyczaj sięgam po zestaw dla noworodka z wyjątkowo delikatnym składem. Mam wtedy pewność, że wybrane kosmetyki są bezpieczne dla jego skóry i nie uczulą go.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 19-07-2019, 11:50
olkabolka olkabolka jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
olkabolka.polki.pl

Również nie jestem przekonana do kosmetyków z supermarketów, wolę bardziej naturalne kosmetyki. Kupuję je w sklepie internetowym https://www.organique.pl/pure-nature i jestem w pełni zadowolona. Kosmetyki są faktycznie bardzo dobre, odpowiednio nawilżają i regenerują moją problematyczną cerę
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 21-07-2019, 12:03
agnieszk1_87 agnieszk1_87 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
agnieszk1_87.polki.pl

Od zawsze miałam problem ze znalezieniem idealnych kremów przeciwzmarszczkowych do mojej twarzy, aż ostatnio natrafiłam na próbke kremu dr. Osuch. Już po małej saszetce zauważyłam, że widać zmiany i nie ma oznak alergii na składniki. Dlatego tego samego dnia zamówiłam krem, dostępny na stronie https://drosuch.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 02-08-2019, 15:28
MammaMiah MammaMiah jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
MammaMiah.polki.pl

ja polecam coś z lawendą, ruszczykiem, guaraną, czarną topolą i żeń-szeniem
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 03-08-2019, 08:23
mamamom's Avatar
mamamom mamamom jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
mamamom.polki.pl

Najlepsze i najbardziej bezpieczne są po prostu kosmetyki naturalne, ekologiczne. Może cena jest nieco wyższa, ale przynajmniej wiecie, za co płacicie. Jakby na to nie patrzeć, kosmetyki zwykłe mają rozmaite szkodliwe związki chemiczne. Wpływają one negatywnie na wygląd naszej twarzy, powodują wysypki, zaczerwienienia itp. Szczególnie, jeśli ktoś ma wrażliwą skórę. Kiedyś zdecydowałam się na kosmetyki naturalne i wiele problemów ustąpiło
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 05-08-2019, 05:54
markietanka's Avatar
markietanka markietanka jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
markietanka.polki.pl

Jednak z drugiej strony nie ma co ufać tym wszystkim naturalnym kosmetykom, a czytać składy. Nie zawsze coś co jest opisane jako ekologiczne takie jest. Polecam Oriflame
maja dobre składy
nie alergizują
jak również dobrze wplywają na nawilżenie skóry

Warto zarejestrować się przez stronę Klub Konsultantek - z uwagi na to, ze dostaniecie darmowy katalog i darmowe materiały promocyjne.

Będziecie mogly kupować o wiele taniej kosmetyki dla siebie ale i je sprzedawać.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania