Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Spacerówka dla 16 miesięczniaka - prośba o radę

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Spacerówka dla 16 miesięczniaka - prośba o radę

    Witam Szanowne Koleżanki Forumowe
    Liczę na Waszą pomoc, jako moich mentorek w niektórych kwestiach:P Do niedawna - tzn. do wczoraj korzystaliśmy ze spacerówki takiej ze stelażem, gdzie spacerówka była opocją wymianną do gondoli - navington - bardzo dobra firma - polecam, ale do czasu... Mieszkam na 4tym piętrze- to dośc istotna kwestia w całej mej historii. Dotychczas dawałam sobie radę z noszeniem wózka z "wypełnieniem" w postaci dziecka - wczoraj jednak prawie padłam... Przez jakiś czas nie korzystaliśmy z wózka - korzystając w zamian w uroków sanek. Jednak kiedy wybrałam się na zakupy, sanki nie bardzo by sie sprawdziły... kiedy znosiłam wózek było spoko - siła pędu pozwoliła zejśc ze schodów w zawrotnym tepie, natomiast kiedy już nadszedł czas powrotu - czułam się , jak te kobiety, które dźwigają te wielkie sztangi - trzęsły mi sie ręce, nogi - moje obciążenie - Antek w ubraniu tj jakieś 15 kg, plus kolejne 13 wózek i jeszcze zakupy... przeklinałam każdą rzecz, jaką kupiłam... Podjęłam więc decyzję ! Trzeba kupić spacerówkę, najlżejszą, jak się da... Możecie nam jakąś zaproponować? Będę wdzięczna!
  •    
       

    #2
    Odp: Spacerówka dla 16 miesięczniaka - prośba o radę

    My mięliśmy używaną spacerówkę Maclaren i dobrze się sprawdziła

    Skomentuj


      #3
      Odp: Spacerówka dla 16 miesięczniaka - prośba o radę

      Dziękuję za informację A jest lekka?Ma pasy? Daszek - czy taka najprostrza?

      Skomentuj


        #4
        Odp: Spacerówka dla 16 miesięczniaka - prośba o radę

        Napisane przez Aga1985rok Pokaż wiadomość
        Dziękuję za informację A jest lekka?Ma pasy? Daszek - czy taka najprostrza?
        Są lekkie i maja daszek. Moja pasów nie miała, ale zerknij, bo może teraz już robią: http://maclaren.pl/

        Skomentuj


          #5
          Odp: Spacerówka dla 16 miesięczniaka - prośba o radę

          Z czystym sumieniem polecam spacerówkę marki Anex model air/x! Wózek ten składa się w niezwykle łatwy sposób, w dodatku po złożeniu zajmuje niewiele miejsca. Ma świetną amortyzacje, dziecko nie odczuwa wstrząsów i bardzo prosto się nią manewruje Ma regulowaną budkę jest regulowana, ponadto zawiera jeszcze jeden panel pod zamkiem, co daje dodatkową ochronę dziecka przed słońcem, czy wiatrem

          Skomentuj


            #6
            Odp: Spacerówka dla 16 miesięczniaka - prośba o radę

            Myślę, że na wózki nie ma co przepłacać bo dziecko potem szybko wyrasta

            Skomentuj

                   
            Working...
            X