Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zakupy przez internet ? Dobre rozwiązanie ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Zakupy przez internet ? Dobre rozwiązanie ?

    Hej tak jak już wcześniej wspominałam staram się z mężem o dziecko i zastanawiam się teraz co z moimi kotami, gdyż to ja zawsze wszystko ogarniałam i kupowałam dla wszystkich karmy, zabawki i inne potrzebne rzeczy. Z racji iż karmy są dosyć ciężkie to szukam jakiś internetowych sklepów żeby nie musieć w trakcie ciąży biegać po sklepach.
  •    
       

    #2
    Odp: Zakupy przez internet ? Dobre rozwiązanie ?

    Ps. mam trzy koty, myślicie że zaakceptują moje przyszłe dziecko czy będzie zgryz ? Miała któraś z Was kiedyś taką sytuację bo trochę się obawiam.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Zakupy przez internet ? Dobre rozwiązanie ?

      Ja wolę zakupy stacjonarne kiedy mogę zobaczyć wszystko na żywo, zresztą jak np. jeżdżę do Carrefoura to nie dość, że mają dobre ceny to mają sporo rzeczy dla dzieci.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Zakupy przez internet ? Dobre rozwiązanie ?

        Ja polecam jednak zakupy przez internet. To bezpieczna forma w tym momencie bez narażania się. Zobaczcie kobietki też teraz zakupy moneyback cashback, gdzie za wydaną kwotę np. w Carrefourze mamy zwrot pieniędzy na konto danego procenta wydanego.
        https://tozalezy.com/ - czyli mój blog darmowych porad prawnych

        Skomentuj


          #5
          Odp: Zakupy przez internet ? Dobre rozwiązanie ?

          Lubię robić zakupy w Carrefourze mają bardzo dobre produkty jakościowo swojej marki, kupuję tam zawsze produkty do pieczenia bo uwielbiam piec.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Zakupy przez internet ? Dobre rozwiązanie ?

            Najbardziej lubię robić zakupy przez Internet, bo mogę sobie na spokojnie wszystko przejrzeć się zastanowić. Ostatnio rzeczy dla dzieci kupuję wyłącznie przez neta. Dzisiaj też kupiłam im zabawki Całkiem dobra promocja jest na al.to. Mają przecenione nie tylko zabawki i gry dla dzieci, ale też hulajnogi i rowerki. Wklejam link, gdyby któraś z Was chciała skorzystać: xxxx

            Skomentuj

                   
            Working...
            X