Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czas wolny

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Czas wolny

    Gdyby tylko było go więcej przeczytałabym cały księgozbiór z biblioteki;-)

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Czas wolny

      Hej Dziewczyny jeśli macie ochotę zapraszam na stronkę
      https://www.facebook.com/sprawdzamyd...homepage_panel

      Będą recenzje kosmetyków, zabawek i miliona innych rzeczy, które przerabia się z dziećmi i dookoła nich i mam Szukam mam,które lubią pogadać i podzielić się tym co myślą

      Skomentuj


        #48
        Odp: Czas wolny

        Najbardziej lubię czytać o podróżach i tak spędzam każdą wolną chwilę. Przeglądam blog podróżniczy i planuję kolejne wyprawy. Dzieci zawsze się cieszą na wyjazd. Można odpocząć od codzienności.

        Skomentuj


          #49
          Odp: Czas wolny

          Czas dla męża mam tylko kiedy mąż nie jest w pracy a córka śpi albo kiedy rodzice są u nas zajmują się wnuczką swoją. Dla siebie czas mam każdego dnia kiedy mąż zajmuje się córką. Wtedy piszę tzn pracuję, idę na spokojne zakupy, na fitness albo czytam książkę, gazetę. Czasami też śpię. Sprzątania, prasowania itp rzeczy nie wliczam do kategorii "czas dla siebie"

          Skomentuj


            #50
            Odp: Czas wolny

            Obowiązki domowe to żaden czas dla siebie. Przyznam, że mam go dla siebie dość mało. A jeżeli już się uda to biorę długą kąpiel, czytam, piszę. Czy oglądamy z mężem jakiś film.

            Skomentuj


              #51
              Odp: Czas wolny

              Dobrze, że są te weekendy, bo tak na co dzień to trudno czasem wygospodarować dla siebie nawet chwilę.

              Skomentuj


                #52
                Odp: Czas wolny

                W czasie wolnym czytam dużo książek, rozwijam swoją pasję czyli decoupage i perfumy. To mnie niesamowicie odpręża!
                Cudzą butelkę wypróżniasz trzema pociągnięciami, własną – nawet dziesięcioma.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Czas wolny

                  Ooooj, czas wolny. Aktualnie mogę zapytać - co to takiego? Jeśli już jakiś mam to z reguły przesypiam go razem z maluszkiem

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: Czas wolny

                    Warto też jest się wybrać do Okuninki nad Jezioro Białe w wolnej chwili... Na Lubelszczyźnie. Czysta woda, piaszczyste plaże.
                    Jezioro Białe Okuninka to jeden z większych kurortów na wschodzie.

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: Czas wolny

                      Nie wiem jak Wy znajdujecie czas wolny, u mnie z nim krucho

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: Czas wolny

                        U mnie niby też ale staram się znaleźć dla siebie chwilę wolnego czasu każdego dnia... Wiem,ze jest to trudne ale raz dziennie warto jest wsadzić dziecko męzowi oraz poczytać książkę czy pograć sobie w jakas grę.... Ja na przykład wciągnęłam się w Wolnych farmerów. Gra jest bardzo fajna, W przeglądarce tak wiec można ją szybko włączyć i wyłączyć. Nigdy nie sądziłam,że prowadzenie własnej farmy da mi tyle radości....

                        Na stronie możecie sobie poczytać recenzje tych gier:
                        http://www.valhalla.pl/gry-przeglada...tegoria/farma/

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: Czas wolny

                          Gram w jakieś gierki, czasami wieczorem lubię wypić piwko czy sznapsa, poczytać ciekawą książkę czy film, niestety wolnego czasu mam bardzo mało więc te przyjemności zdarzają się ostatnio rzadziej
                          ________________
                          sprzątanie biur w Łodzi

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: Czas wolny

                            Czas wolny, jeśli mam to najczęściej zimą. Latem, jeśli ma się własny ogród to zawsze jest coś do zrobienia. W gierki nie gram, zwłaszcza na komputerze, jeżeli już to czytam.

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: Czas wolny

                              Czas wolny lubię spędzać z rodziną. Najchętniej gdzieś wyjeżdżamy, nawet na weekend.

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: Czas wolny

                                Ja za piwem nie przepadam. Autentycznie.Nie lubię, nie piję.Zdecydowanie bardziej winko. O wczoraj sobie na przykład wieczorem po pracy usiadłam przed komputerem i wypiłam lampkę wina do ulubionej gry logicznej ( ogame - jest to internetowa gra przeglądarkowa). Wkurzyli mnie wcześniej w pracy i musiałam się jakoś wyluzować.
                                Jesli ktoś chciałby w coś pograć to polecam własnie takie gry logiczne:
                                http://www.valhalla.pl/gry-przeglada...oria/logiczne/ - na tej stronie jest wykaz w co można pograć na internecie.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X