Wróć   Forum Mamotoja.pl > Pytania do eksperta > Szyjemy dla dzieci
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Szyjemy dla dzieci Przytulanka, czapeczka, pluszowy miś, a może mata edukacyjna? Szycie jest znów bardzo modne, będziemy więc szyć razem z Wami! Zasięgnijcie porady gdzie najlepiej kupić materiały albo jaka krawcowa jest najlepsza w Waszej okolicy.

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 10-09-2018, 12:45
wasosia wasosia jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
wasosia.polki.pl

Domyślnie Wyprawka

Na pewno podstawą takiej wyprawki są ubrania dla malucha. Jeśli chodzi o wyprawkę dla najmłodszych to bardzo ciekawym rozwiązaniem może być body na krótki rękaw dla noworodka. Takie body przyda się także wiosną i latem. Powoli robi się ciepło więc myślę, że się przyda
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 14-09-2018, 14:10
kwanboant's Avatar
kwanboant kwanboant jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
kwanboant.polki.pl

Domyślnie Odp: Wyprawka

Mam dokładnie to samo zdanie co mój poprzednik. Nic dodać oraz nic ująć...
Nieprzeczytane 19-09-2018, 17:39
kisiiaa kisiiaa jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
kisiiaa.polki.pl

Na pewno ubranka dla dziecka będą ci potrzebne czyli jakieś ]body dla niemowlaka, śpioszki, wszystko do higieny czyli miedzy innymi puder, na i z pewnością pampersy. Ale to spokojnie można wejść na stronę https://www.smyk.com/ubrania-i-buty/...noworodka.html i popatrzeć co dokładnie możesz i chcesz mieć
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 29-09-2018, 14:55
kornela1989 kornela1989 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
kornela1989.polki.pl

Kompletowanie pierwszej wyprawki dla swojego malucha to wyzwanie, a co dopiero, jeśli mamy kupić coś dla innej mamy? Moja siostra niedługo urodzi i chciałabym jej kupić choć część rzeczy, jakie potrzebuje. Jak sądzicie, czy mam jej kupić pieluszki wielorazowe czy te Pampers ProCare 0 - apteka internetowa Wapteka ?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 25-01-2019, 11:16
Asia123665 Asia123665 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
Asia123665.polki.pl

Wyprawka dla dzieci to duże wyzwanie. Bardzo ważne jest by dopasować dziecku odpowiedni kocyk dziecięcy. Dlatego polecam kocyk dziecięcy ze sklepu FikiMiki24.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 28-01-2019, 12:23
OdnowW's Avatar
OdnowW OdnowW jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
OdnowW.polki.pl

Z całą pewnością w Sieci uda się znaleźć sprawdzone porady w tym zakresie tematycznym. Nie powinno być z tym żadnych większych trudności.
Nieprzeczytane 28-01-2019, 12:52
natalia523 natalia523 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
natalia523.polki.pl

Do wyprawki najlepiej kupić body kopertowe i pajace. Taki rodzaj ubranek wygodniej się zakłada, nie trzeba przekładać przez główkę maluszka.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 25-02-2019, 10:06
Domisia_88 Domisia_88 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Domisia_88.polki.pl

ja sobie powoli kupuje już rzeczy dla małego, ale zawsze jest tak że wypadnie coś z głowy i dalej tylko się dokupuje pewnie za niedługo będe spisywała co mam, bo zaraz się w tym pogubię
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 07-03-2019, 10:00
ddd333 ddd333 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
ddd333.polki.pl

Jeżeli interesują Was różne akcesoria dla maluchów to koniecznie zajrzyjcie na stronę https://bebito.pl/. Jest to sklep z różnymi artykułami dla dzieci i niemowląt. Wybór jest bardzo duży więc myślę, że nie będzie też problemu aby skompletować wyprawkę.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 20-03-2019, 08:28
elabarbara elabarbara jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
elabarbara.polki.pl

Ja jestem w połowie kompletowania wyprawki i szczerze nie wiem czego jeszcze potrzebuje, szukałam pieluch i zastanawiam się jakie są najlepsze dla noworodka bo znalazłam Pieluchy dla dzieci Naty na Ceneo a że marki nie znam chciałam Was o nie zapytać. Może któraś mama już je używała i wyrazi swoją opinie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania