Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Konkurs "Brzuszek miesiąca: listopad 2014"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: Konkurs "Brzuszek miesiąca: listopad 2014"

    Droga Redakcjo.
    Potwierdzam wybór swojej nagrody tj. akcesoria do pokoju dziecięcego + smoczek.

    Co do sugestii kate_87
    Myślę, że to naprawdę byłoby najlepszym rozwiązaniem. Bo widzę że na jedną nagrodę czasami jest chętnych więcej osób. A tak bez żadnych sporów, czy też pretensji każdy według zajętego miejsca wybierze to co będzie dostępne. Pomysł bardzo dobry
    pozdrawiam i już nie mogę doczekać się nagrody

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: Konkurs "Brzuszek miesiąca: listopad 2014"

      Ja również potwierdzam wybór nagrody czyli Szumiś + smoczek.

      Skomentuj


        #63
        Odp: Konkurs "Brzuszek miesiąca: listopad 2014"

        Pomysł Kate jest bardzo fajny, ale my mamy problem, aby wybrać cztery czy pięć zdjęć do równorzędnych nagród, a co dopiero wyznaczać, które zdjęcie zajęło pierwsze, a które drugie miejsce... najchętniej nagrodzilibyśmy wszystkie!
        pozdrawiamy,
        Redakcja MamoToJa.pl

        Skomentuj


          #64
          Odp: Konkurs "Brzuszek miesiąca: listopad 2014"

          Trzeba znaleźć więcej sponsorów żeby nagród było więcej he he he

          Skomentuj


            #65
            Odp: Konkurs "Brzuszek miesiąca: listopad 2014"

            Ja również myślę że to Redakcja powinna decydować o zajętych miejscach. Wiem że to trudne ale każdy z uczestników jest "pogodzony" z zajętym przez siebie miejscem i nie ma pretensji do innych uczestników że zdążyli "zgarnąć mu sprzed nosa" jego upatrzoną nagrodę. w miesiącu październiku Redakcja wytypowała miejsca i to było sprawiedliwe. To na pewno trudne zadanie ale myślę, że Redakcja poradzi sobie z tym
            Pozdrawiam

            Skomentuj


              #66
              Odp: Konkurs "Brzuszek miesiąca: listopad 2014"

              Redakcja ma naprawdę ciężki orzech do zgryzienia.
              I myślę że co by nie zmienili to i tak wszystkim nie dogodzą.
              Też bym chciała wygrać i mieć prawo wyboru nagrody, z nagrody która jest wybrana przez redakcję też bym była zadowolona.
              Musimy chyba przestać narzekać i wymagać to jest konkurs.
              Jest regulamin i albo się na niego godzimy i bierzemy w nim udział albo rezygnujemy z uczestnictwa.

              Skomentuj


                #67
                Odp: Konkurs "Brzuszek miesiąca: listopad 2014"

                Napisane przez ladybzyk Pokaż wiadomość
                Trzeba znaleźć więcej sponsorów żeby nagród było więcej he he he

                Może podpytać MINKY i BELLY PETITE

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: Konkurs "Brzuszek miesiąca: listopad 2014"

                  Ja tak z doskoku - BUBULINKA na blogach też lubi się reklamować

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: Konkurs "Brzuszek miesiąca: listopad 2014"

                    Droga Redakcjo
                    To troche niesprawiedliwe ze nagrody były rozdawane kto pierwszy ten lepszy powinno byc tak jak pisze Kate że to Wy decydujecie komu przyznac dana nagrode.Ja juz 2tygodnie leze w szpitalu i naprawe mialam problem z internetem.Bardzo sie cieszylam ze wygralam Szumisia a tu takie zaskoczenid tylko świeca.Pisaliście ze wszystkie nagrody sa podobnej wartosci a to nie prawda.!!!!Poswiecilam caly dzien na robienie zdjec bardzo sie staralam i wlozylam w to cale serce.Jestem zawiedziona i jest mi bardzo bardzo przykro juz nie wezmd udzialu w grudniu

                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: Konkurs "Brzuszek miesiąca: listopad 2014"

                      No właśnie Redakcjo- wiele z nas czuje się nie komfortowo w związku z zasadami tego konkursu. chyba najwyższy czas zmienić zasady zarówno dotyczące uczestnictwa, ilości zdjęć, wygrywania pod rząd przez te same osoby, i wybór nagród- tak jak dziewczyny piszą, nie kto pierwszy ten lepszy , tylko niech będą miejsca czy kategorie i przypisane nagrody.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: Konkurs "Brzuszek miesiąca: listopad 2014"

                        Napisane przez martucha200 Pokaż wiadomość
                        Droga Redakcjo
                        To troche niesprawiedliwe ze nagrody były rozdawane kto pierwszy ten lepszy powinno byc tak jak pisze Kate że to Wy decydujecie komu przyznac dana nagrode.Ja juz 2tygodnie leze w szpitalu i naprawe mialam problem z internetem.Bardzo sie cieszylam ze wygralam Szumisia a tu takie zaskoczenid tylko świeca.Pisaliście ze wszystkie nagrody sa podobnej wartosci a to nie prawda.!!!!Poswiecilam caly dzien na robienie zdjec bardzo sie staralam i wlozylam w to cale serce.Jestem zawiedziona i jest mi bardzo bardzo przykro juz nie wezmd udzialu w grudniu
                        Martucha, bardzo nam przykro, ale nigdzie nie było napisane, że wygrałaś Szumisia... skąd Ci to przyszło do głowy?

                        Wydawało nam się, że możliwość wyboru nagrody będzie dla Was lepsza niż narzucone od góry, ale to konkurs dla Was, więc siadamy do zmieniania zasad, żeby w grudniu nie było nieporozumień!
                        pozdrawiamy,
                        Redakcja MamoToJa.pl

                        Skomentuj


                          #72
                          Odp: Konkurs "Brzuszek miesiąca: listopad 2014"

                          Redakcjo
                          Wybór nagród byłby odpowiedni i sprawiedliwy gdyby kazda rzecz byla podobnej wartosci a nie jedna kosztuje 10zl a druga 120zl Nawet napisaliscie ze mozna wybrac sobie nagrode i kazda podobnie kosztuje i tak zrozumialam.!!!Dlatego tak sie zawiodlamjedni sie bardzo staraja i maja nagrode pocieszenia a inni sa poprostu szybcy bo sa 24h na internecie.
                          Szkoda

                          Skomentuj


                            #73
                            Odp: Konkurs "Brzuszek miesiąca: listopad 2014"

                            Napisane przez martucha200 Pokaż wiadomość
                            Redakcjo
                            Wybór nagród byłby odpowiedni i sprawiedliwy gdyby kazda rzecz byla podobnej wartosci a nie jedna kosztuje 10zl a druga 120zl Nawet napisaliscie ze mozna wybrac sobie nagrode i kazda podobnie kosztuje i tak zrozumialam.!!!Dlatego tak sie zawiodlamjedni sie bardzo staraja i maja nagrode pocieszenia a inni sa poprostu szybcy bo sa 24h na internecie.
                            Szkoda
                            Martucha, rozumiem, ze jesteś rozżalona, ale każda z naszych nagród to około 100 pln (wg. deklaracji producenta) - zarówno świeca, jak i pościel. Niestety jesienny zapach został już wycofany, była to limitowana edycja, ale możesz zobaczyć ją w tym katalogu, na stronie 51: http://www.partylite.pl/pl/produkty/...zima-2014.html
                            Mam nadzieję, ze mimo rozżalenia będziesz mogła się cieszyć tym zapachem, bo jest naprawdę boski
                            Joanna
                            pozdrawiamy,
                            Redakcja MamoToJa.pl

                            Skomentuj


                              #74
                              Odp: Konkurs "Brzuszek miesiąca: listopad 2014"

                              Marta, proszę Cię!
                              Rozumiem, że się starałaś, rozumiem, że dużo czasu spędziłaś nad zdjęciem, ja osobiście robiąc dodatki do zdjęcia, wycinanki, naklejanki spędziłam 3 dni z mężem nad samym tekturowym napisem i nie dostałam nawet nagrody pocieszenia, więc idąc takim tokiem myślenia powinnam tu płakać i w ogóle się awanturować?
                              Nie, nie wygrałam kompletnie nic i się z tym pogodziłam, Ty masz chociaż świecę i się z niej zamiast cieszyć, to jest Ci przykro, mi też jest a co mam zrobić?
                              Teraz robiąc zdjęcie, na pewno nie będzie tak czasochłonne jak listopadowe, bo z góry mój mąż założył, że może po prostu za dużo się staramy czasem i nie wychodzi.

                              Skomentuj


                                #75
                                Odp: Konkurs "Brzuszek miesiąca: listopad 2014"

                                Oglądałam galerię i zdęcia były czasem naprawdę pomysłowe Gdyby nagród było więcej to i więcej dziewczyn by uszczęśliwiło Ale raz się przegrywa a raz wygrywa
                                Ja tak liczyłam na wygraną w innym konkursie ale pogratulowałam i już Nie raz mi się też zdarzyło napracować nad pracą konkursową ale też trzeba umieć przegrywać jeszcze tyle konkursów przed nami

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X