Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Konkurs "Brzuszek miesiąca: listopad 2014"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Konkurs "Brzuszek miesiąca: listopad 2014"

    Ja też gratuluje ale dla mnie to niesprawiedliwe gdy wygrywają te same dziewczyny drugi miesiąc z rzędu, oto wyniki z pażdziernikowej edycji brzuszków:
    WYNIKI!

    1. miejsce: Szumiś + smoczek NUK LUB komplet pościeli + smoczek NUK (do wyboru) + książka "Bobas - instrukcja obsługi"
    teresa211186 - za pracochłonność i zaangażowanie całej rodziny

    2. miejsce: j.w, zobaczymy, co wybierze Teresa.
    nathal - za pomysł

    3. miejsce: smoczek NUK + książka "Bobas - instrukcja obsługi"
    akuriata - za wykonanie!

    4. wyróżnienie: smoczek NUK + książka "Bobas - instrukcja obsługi"
    martucha200 - za stylizację!

    znów akuriata i martucha... Może warto by było troche zmienić zasady? By było sprawiedliwiej ( może warto też wprowadzić zasady umieszczania jednego zdjęcia? Czy mamy rywalizować też z ilością zdjęć?

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Konkurs "Brzuszek miesiąca: listopad 2014"

      Macie dziewczyny racje, ale nie jest to naszą winą że regulamin pozwala na udział w konkursie co miesiąc.
      Też możecie wrzucać więcej zdjęć to jest konkurs.
      A moje pierwsze zdjęcie (październikowe)nie było z sesji zdjęciowej.
      Wygrałam smoczek+ książka "Bobas'' z czego się cieszyłam i postanowiłam bawić się dalej licząc na fajne nagrody.
      Czy to takie złe?

      Skomentuj


        #48
        Odp: Konkurs "Brzuszek miesiąca: listopad 2014"

        Napisane przez akuriata Pokaż wiadomość
        Macie dziewczyny racje, ale nie jest to naszą winą że regulamin pozwala na udział w konkursie co miesiąc.
        Też możecie wrzucać więcej zdjęć to jest konkurs.
        A moje pierwsze zdjęcie (październikowe)nie było z sesji zdjęciowej.
        Wygrałam smoczek+ książka "Bobas'' z czego się cieszyłam i postanowiłam bawić się dalej licząc na fajne nagrody.
        Czy to takie złe?
        akuriata ja do Ciebie czy do martuchy nie mam pretensji że korzystacie ze swoich praw, tylko sugeruje Redakcji wprowadzenie pewnych zmian do regulaminu tego konkursu bo to po prostu przykre dla każdej z nas jak ciągle nic, a widzisz, że wygrywają te same osoby. Ale to żaden przytyk do Was

        Skomentuj


          #49
          Odp: Konkurs "Brzuszek miesiąca: listopad 2014"

          Zgadzam się z Beatrice20..
          Tu nie chodzi, że mamy żal do wygranych..tylko tak jak napisała Beatrice20, jest nam przykro, że znowu wygrały te same osoby. Może warto trochę zmienić zasady?!
          Np. Osoba, która wygrała w danym miesiacu, w kolejnym powinna dać szansę innym. Jakiś taki zapis, że osoba wygrana w danym miesiącu, nie moze wziać udziału w kolejnym miesiącu..kolejne zdjęcie ma prawo dodać dopiero na edycje jeszcze kolejną.
          I uważam, ze powinno dodawać sie tylko jedne zdjęcie..
          wtedy każdy miałby większą szansę :-)
          Nie kazdy ma czas na fotografów..poprawianie zdjścia photoshopem..czy robienie kilku róznych stylizacji..tym bardziej jak ma w domu małe dzieci.
          Wygranym gratuluje ale warto dac szansę innym..

          Skomentuj


            #50
            Odp: Konkurs "Brzuszek miesiąca: listopad 2014"

            Napisane przez akuriata Pokaż wiadomość
            Dziękuję ślicznie ja poproszę cudowna pościel + smoczek
            Droga redakcjo jak jest z tym wyborem nagród?
            Czy liczy się kto pierwszy wybrał daną nagrodę?
            Jestem ciekawa czy dostanę pościel którą wybrałam w pierwszej kolejności,
            choć nie tylko ja ją bym chciała dostać
            Z góry dziękuję za odpowiedz

            Skomentuj


              #51
              Odp: Konkurs "Brzuszek miesiąca: listopad 2014"

              Ha ha ha czyli dziewczęta, tak pół żartem, pół serio, już wiemy, kto wygra grudniowy konkurs z góry

              Skomentuj


                #52
                Odp: Konkurs "Brzuszek miesiąca: listopad 2014"

                mówisz o moim zdjęciu?
                Mam nadzieję że w końcu się uda.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Konkurs "Brzuszek miesiąca: listopad 2014"

                  Napisane przez bondzia78 Pokaż wiadomość
                  mówisz o moim zdjęciu?
                  Mam nadzieję że w końcu się uda.
                  Bondzia, myślę, że Lady bzyk miała na myśli kogoś innego ;-)

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: Konkurs "Brzuszek miesiąca: listopad 2014"

                    Ha ha tak, dziewczyny, które wygrały nagrody w październiku, listopadzie i pewnie wygrają też w grudniu

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: Konkurs "Brzuszek miesiąca: listopad 2014"

                      Dziewczyny,

                      możecie wierzyć bądź nie, ale do tej pory tak akurat się składało, że nagrodzone prace w każdym z miesięcy wybierały inne osoby - po prostu te zdjęcia podobały się oceniającym najbardziej, bez względu na autora.
                      Nie ma znaczenia ilość zdjęć - możecie dodawać dowolną ilość, i tak jury wybiera pojedyncze zdjęcia, które podobają się najbardziej - lepiej więc wysłać jedno czy dwa naprawdę fajne, niż wiele słabych.

                      Co do Photoshopa... przyjrzyjcie się zdjęciom: czy naprawdę myślicie, że nagradzamy tylko te obrabiane w programie graficznym? Nagradzamy te, które wg. nas są najfajniejsze - zgodnie z ideą konkursu.

                      Nagrody zaraz potwierdzimy - co-komu, musimy tylko przejrzeć Wasze zgłoszenia.

                      Miłego dnia,
                      pozdrawiamy,
                      Redakcja MamoToJa.pl

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: Konkurs "Brzuszek miesiąca: listopad 2014"

                        A teraz nagrody. Rozdaliśmy je w kolejności zgłaszania się - jeśli chcecie, możecie je wymienić między sobą, damy Wam czas do środy rano na ustalenie komu co wysłać

                        Szumiś + smoczek: agnes_300
                        - świeca: martucha200
                        - pościel + smoczek: akuriata
                        - akcesoria do pokoju dziecięcego + smoczek: elka_84
                        - kupon o wartości 99 pln na zakupy w sklepie Cotton Ball Lights: kate_83

                        Gratulujemy i czekamy na Was w grudniowym wątku

                        p.s. kate_83, kod wyślemy Ci na skrzynkę wiadomości na forum
                        pozdrawiamy,
                        Redakcja MamoToJa.pl

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: Konkurs "Brzuszek miesiąca: listopad 2014"

                          Jeszcze raz dziękuję za wygraną
                          Pościel jest cudna

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: Konkurs "Brzuszek miesiąca: listopad 2014"

                            Czyli jak widać Lady bzyk i beatrice20, na zmianę zasad w regulaminie nie ma co liczyć..wygrane Panie mogą brać udział w edycji grudniowej więc tak jak pisałyśmy - wiemy już kto wygra :-)))
                            a wygranym możemy jedynie pozazdroscić he he :-P

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: Konkurs "Brzuszek miesiąca: listopad 2014"

                              Jeszcze raz dziękuję za nagrodę Bardzo się cieszę z wygranej! czekam na kod- już zaprojektowałam girlandę dla mojego maluszka

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: Konkurs "Brzuszek miesiąca: listopad 2014"

                                Chciałam jeszcze zaproponować coś odnośnie konkursów na "Brzuszek miesiąca" w przyszłych miesiącach, a dokładnie chodzi mi o formę wybierania nagród.
                                Chciałam tylko zasugerować takie rozwiązanie, które zaoszczędziłoby niepotrzebnych nerwów i frustracji osobom wybierającym nagrody. Bo jak wiadomo nie każdy ma możliwość śledzenia wyników na bieżąco, bądź też nie ma w danym czasie możliwości dostępu do internetu.
                                Myślę, że to redakcja powinna typować miejsca zajmowane przez uczestników.
                                Idąc tym tropem:
                                - osoba której zdjęcie zajmie I miejsce powinna mieć możliwość wyboru jednej z pięciu dostępnych nagród.
                                - Osoba która zajmie II miejsce wybiera w następnej kolejności z czterech pozostałych nagród.
                                -Następnie osoba z III miejscem- z trzech pozostałych itd.
                                Myślę że to najuczciwsze rozwiązanie.
                                Zgadzacie się ze mną dziewczyny?
                                Oczywiście nie chcę tu wprowadzać swoich rządów i niczego narzucać. Jest to tylko sugestia do przemyślenia przez Redakcję.
                                Jeszcze raz powtórzę, że bardzo miło było mi brać udział w konkursie i jestem bardzo wdzięczna za docenienie i przyznaną nagrodę.
                                Pozdrawiam

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X