Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

    Ja ponieważ moja córcia ma bardzo delikatną skóre, próbuje ciągle jakiś nowości, smarowałam juz olejkiem, smarowałam juz kosmetykami firmy emolium a moja córcia ciągle ma podrażnioną skórę, jest bardzo bardzo delikatna, zmieniałyśmy już proszki do prania i ciągle nic, dlatego też z miłą chęcią przetestuje tą nowość, a jak córcia będzie po nim miała lepszą skóre to napewno podzielę się opinią ze swoimi znajomymi

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

      Dlaczego to ja powinnam przetestować kosmetyki Oillan Baby ?

      Choć czuję się typową mamą - chłopką, nie wtydzę się tego. Rano co świt,
      wstaję pełna nadzieji na nowy, piękny dzień, zakasam rękawy, idę obudzić dzieciaki, bo mam ich aż 3 w tym 1 adoptowane . Nie powiem, że to łatwe zajęcie, ale kocham to, bo dzieci to przecież najważniejszy dar od Boga. Czasami pomaga mi moja Mama, ale bolą ja stawy, więc cięższe rzeczy spadają na mnie.
      Trzeba wypuścić kury, dać im jeść, wyrywam z rozkoszą chwasty, pielę
      grządki z bratkami i różami. Doję kozy na polu, wcinam brudną od ziemi
      kalarepę. Gonię zające i sarny, aby choć przez chwilę poczuć tak jak
      one, pęd wiatru i bezgraniczną, czystą wolność. Koszula flanelowa,
      ogrodniczki i kalosze, to mój ubiór co dni. Włosy w kitkę i do dzieła,
      bo zwierzaki nie poczekają, aż się lepiej ubiorę czy umaluję. Nie
      pamiętam, kiedy miałam na sobie tusz do rzęs,czy pomadkę. Zapomniałam
      jak to jest spryskiwać się perfumami, czy układać włosy... Czy zwykła
      pannica ze wsi ma szansę na bycie piękną i podziwianą, nie tylko przez
      ... krowy ?? Chciałabym znowu umalować się jak dawniej ... Może nowy kosmetyki Oillan Baby, choć troszkę pomogłyby mi przy moich Maluchach? Już nie słyszałabym, że ten szampon piecze w oczy a ten śmierdzi .. No cóż, wiem, że życie to pasmo trosk i radości, ale wierzę, że przede mną tylko te dobre szczęśliwe chwile z Maluchami i Oilann Baby

      Pozdrowienia ode mnie i od krówek

      Skomentuj


        #33
        Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

        Jestem mamą pięciomiesięcznego Olafka. I jak każda mama kocham swoje dziecko najbardziej na świecie. Od dwóch miesięcy kąpiemy Maluszka w otrębach , bo niestety na wszystkie kosmetyki, które do tej pory używaliśmy, Synek jest uczulony. Nie chcieliśmy dłużej eksperymentować na delikatnej i bardzo wrażliwej skórze dziecka i dlatego zrezygnowaliśmy z gotowych preparatów. Z chęcią jednak podejmiemy próbę pielęgnacji Olinka preparatem dostosowanym do jego wieku i potrzeb.

        Skomentuj


          #34
          Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

          Jestem mamą malutkiej dziewczynki,
          Która w czasie kąpieli robi śmieszne minki.
          Uwielbia ten rytuał, gdy o nią się dba,
          Wie, że co jest najlepsze mama dla niej ma.
          Chce dać jej kosmetyki dla skóry odpowiednie,
          By jej towarzyszyły w święta i dni powszednie.
          By oczyściły, nawilżyły, ochroniły ciało,
          Mam do nich zaufanie choć znam je jeszcze mało.
          Kojarzą się najlepiej, jak tylko się da,
          Bo Oillan dobrą opinię wśród znajomych ma.
          Dlatego chcę testować ten zestaw uroczy,
          Widzieć córki śmiech, jej błyszczące oczy.
          A potem opinią ze wszystkimi się podzielę,
          Aby Oillan miał użytkowników wiele!!!

          Skomentuj


            #35
            Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

            Przede wszystkim nie ja a mój synek jest odpowiednią osobą do przetestowania kosmetyków Oilian Baby. Pomimo ,swoich 4 latek jego delikatna i wrażliwa skóra wciąż potrzebuje odpowiednich kosmetyków. Myślę,że Oilian Baby jest właśnie taką marka,która pomoże młodziutkiej wrażliwej, delikatnej skórze,sprawi,że będzie gładka i bez podrażnień oraz wysypek. Chciałabym zaufać Oilian Baby.

            Skomentuj


              #36
              Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

              Jestem mamą małej Kasi, lubię nowe wyzwania, kontakt z ludźmi, chętnie podejmiemy wspólnie wyzwanie i przetestujemy kosmetyki. Kasia to malutka istotka o której skórę chcę dbać najlepiej jak się da, by mogła się cieszyć w późniejszym wieku jej wspaniałością, miękkością i by z zadowoleniem patrzyła w lustro. Kasia uwielbia się kąpać a ja kocham ją masować po każdej kąpieli, a kiedy mała już zaśnie, ja wieczorową porą chętnie napiszę recenzję Oillanu

              Skomentuj


                #37
                Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

                Niestety moje dziecko jest bardzo do mnie podobne rowniez pod względem wrazliwosci, dlatego tez czasem podkradam mojemu dziecku kosmetyki, bo wiadomo ze takie produkty są bardziej delikatne.
                Jednak skóra dzieci jest jeszcze bardziej delikatna, dlatego ciagle testujemy i szukamy kosmetyków idealnych, takich ktore zmniejszą nasze cierpienia, ukoją wrażliwą skórę.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

                  Mam 6miesieczna coreczke od urodzenie uzywam kosmetyki oillan plyn i szampon 2w1do kapieli dziecka uwazam ze sa to najlepsze produkty dla mojego dziecka .Oliwia ma bardzo delikatna skore a kapiel w produkcie oillan przynosi duza ulge wiec dlatego chcialabym przetestowac inne produkty oillan.

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

                    Zawsze sięgam po kosmetyki, które pozbawione są substancji zapachowych, konserwujących i barwiących. Dlaczego? Bo wiem, że tylko one zagwarantują mi i moim bliskim delikatną pielęgnację i pełną ochronę skóry. Nie zawiodłam się dotąd na nich. Produkty Oillan Baby przekonały mnie do siebie pozytywną opina Centrum Zdrowia Dziecka oraz brakiem szkodliwych substancji dlatego pragnę je przetestować=)

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

                      "Dlaczego jestem odpowiednią osobą do testowania preparatów Oillan Baby,a raczej moje dzieciaczki?"
                      Od narodzin synka używałam wielu kosmetyków i tak na prawdę żaden nie był dla mnie zadowalający,skóra synka jest skłonna do podrażnień,zaczerwień i jest wysuszona,pomimo stosowania kremów,balsamów i oliwek.Za kilka dni przyjdzie na świat moja córka i chciałabym zarówno dla niej jak i dla synka jak najlepiej, nie miałam jeszcze okazji spróbować kosmetyków firmy Oillan i bardzo chętnie moje dzieciaczki by ich wypróbowały,może dzięki temu kłopoty skórne synka znikną a gdy urodzi się córeczka będę mogła od narodzin lepiej zadbać o jej delikatną skórkę.Właśnie dlatego chciałabym przetestować kosmetyki Oillan by się przekonać do nich i móc wiedzieć czy rzeczywiście mogą zadbać o skórę moich dzieci i oczywiście chętnie podzielę się opinią na ten temat.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

                        Mam małego przystojniaczka w domu który od małego lubi wszystko testować...Poczowszy od tego jak smakuje piasek, skończywszy na mamy szamponie do włosów. Czy z całego szamponu wyjdzie dużo piany w wannie-ta ciekawośc Tak więc myślę że mój mały kochany syneczek doskonale się nadaje do testowania kosmetyków Oillan Baby, po prostu będzie w swoim żywiole..

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

                          Ponieważ moja misiunia ma bardzo wrażliwą skórę.I myślę,ze te kosmetyki spełnią swoje zadanie dla niej idealnie.Cały czas się "szarpiemy" z różnymi kosmetykami mając nadzieję,ze to właśnie ten...Ale niestety szukamy dalej...Jak wiadomo zdrowie dziecka jest najważniejsze dla jego mamy.Dlatego mam nadzieję,ze pomożecie mi zadowolić moją Lenuśkę

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

                            Jestem odpowiednią osobą do przetestowania kosmetyków ponieważ mam w domu już dość dorosłego chłopczyka lat 13 i były z jego skóra same problemy, alergia, AZS i ciągle się coś działo. Były różne sposoby pozbycia się uczulenia a nawet kąpiele w krochmalu i teraz chciałabym tego uniknąć. Teraz z 2 synkiem chcę używać kosmetyków jak naj mniej perfumowanych, alergizujących. Nigdy nie używałam kosmetyków Oillan Bayby i bardzo chętnie skorzystam z takiej okazji jeżeli Państwo nam to umożliwicie. Oraz chętnie podzielę się z innymi mamami opinią o nich.

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

                              Napisane przez aniolec3ek Pokaż wiadomość
                              Poza tym co napisałam, chciałabym jeszcze dodać, że zauważyłam, że w zestawie jest krem na ciemieniuche, i ten byśmy chciały jak najbardziej przetestować, córka ma 2 latka a my nadal się z tym zmagamy, i za nic w świecie nie chce nam to świnstwo odejść, robie już córci różne fajne fryzurki bo ma piękne włoski, ale ciemieniucha jest widoczna i strasznie brzydko i nieestetycznie to wygląda, zresztą co do reszty kosmetyków też bardzo bardzo chętnie wypróbujemy na suchą i wiecznie od czegoś podrażnioną.
                              ojj my tez dlugo z tym walczylismy...

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

                                dlaczego chcę przetestować te kosmetyki? Raczej ja ich nie będę testować tylko moje dwie córeczki. Lubimy przetestować kosmetyki zanim je kupimy. Mam wtedy pewność że nie szkodzą skórze moich dzieci i nie muszę wtedy się martwić że wydałam niepotrzebnie pieniądze. Za to mogę kupić coś innego dzieciom. Lubię dzielić się opinią na temat testowanych kosmetyków a także czasem podsuwać sugestie co można zmienić na lepsze. Jeśli już coś testujemy to dodaje opinie prawdziwe i rzetelne, gdyż zależy mi na tym by ktoś kto ma zamiar kupić te kosmetyki wiedział czy są dobre czy nie. A jak wiadomo dzieci mają bardzo delikatną skórę, więc zależy mi na dobrych kosmetykach.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X