Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Konkurs "Moja ciąża"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Konkurs "Moja ciąża"

    Kiedy miałam już duży brzuch, bratowa mojego męża poprosia mnie abym popilnowała jej dzieciaczki - Alana, Paulinę i Gracjana. Ona w tym czasie musiała jechać do pracy wypełnić jakieś dokumenty... Pogoda była ładna więc poszliśmy do parku. Dzieciaki bawiły się w piaskownicy, a ja siedziałam na ławce. Co jakiś czas podchodziłam do dzieciaczków i dawałam im coś do jedzenia lub picia. Obok mnie siedziały 3 starsze panie, które cały czas mnie obserowały. W pewnym momencie doszło do moich uszu jak mnie obgadywały.... " Ale ta babka się dała, trójkę dzieci już ma i czwarte w drodze...." Głupi mi się zrobiło, spojrzałam tylko na nie. Najpierw chciałam się odezwać, że to nie moje dzieci, ale z drugiej strony po co sie takim osobą tłumaczyć..". Nudziło się panią więc musiały o czymś pogadać, a że tematy sie skończyły to zabrały się za mnie....I tak zostałam mamą trójki wspaniałych dzieci oraz jednym jeszcze w brzuszku

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Konkurs "Moja ciąża"

      Śmieszna historyjka zdarzyła sie wczoraj .Jestem w 34 tyg i mój brzuszek jest już dość okazały ,4-letnia córka często pyta kiedy będzie dzidziuś .Wczoraj jak głaskałam brzuszek zauważyła brązowy pasek,przypatrzyła sie i mówi "jak dzidziuś będzie się rodził to Ty rozsuniesz brzuszek jak w kurtce i on wyjdzie?" Tym słodkim pytaniem rozsmieszyła wszystkich .

      Skomentuj


        #48
        Odp: Konkurs "Moja ciąża"

        Napisane przez maja164 Pokaż wiadomość
        śmieszna historyjka zdarzyła sie wczoraj .jestem w 34 tyg i mój brzuszek jest już dość okazały ,4-letnia córka często pyta kiedy będzie dzidziuś .wczoraj jak głaskałam brzuszek zauważyła brązowy pasek,przypatrzyła sie i mówi "jak dzidziuś będzie się rodził to ty rozsuniesz brzuszek jak w kurtce i on wyjdzie?" tym słodkim pytaniem rozsmieszyła wszystkich .
        konkurs trwał do wczoraj

        Skomentuj


          #49
          Odp: Konkurs "Moja ciąża"

          Teraz moja kolej na wspomnienia,mój synek był bardzo ruchliwy w brzuszku i powiem szczerze,że to czasem mocno bolało jak gdzieś tam mnie kopnął w pęcherz.Synek już od wtedy uwielbiał głos swojego tatusia co zostało mu do dziś,mąż zawsze rozmawiał z nim ,a synek odpowiadam mu kipniakami.Miałam takie dwie najzabawniejsze sytuacje:
          1.gdy chodziliśmy do znajomych lub w inne miejsca i mój mąż coś opowiadał ,wtedy mnie tak się obrywało z radości od synka,że musiałam natychmiast wyjść z pokoju ,by nie było słychać głosu mężą.

          2.przed samym porodem mój mąż podszedł do mojego brzuszka i zapytał się synka czy ma zamiar już wyjść bo czekamy na niego ,jak chce wyjść dziś to niech kopnie raz ,a jak jutro to niech kopnie dwa razy,oczywiście synek kipnął dwa rzy i rzeczywiście urodził się następnego dnia

          Skomentuj


            #50
            Odp: Konkurs "Moja ciąża"

            Napisane przez pawelczyk Pokaż wiadomość
            teraz moja kolej na wspomnienia,mój synek był bardzo ruchliwy w brzuszku i powiem szczerze,że to czasem mocno bolało jak gdzieś tam mnie kopnął w pęcherz.synek już od wtedy uwielbiał głos swojego tatusia co zostało mu do dziś,mąż zawsze rozmawiał z nim ,a synek odpowiadam mu kipniakami.miałam takie dwie najzabawniejsze sytuacje:
            1.gdy chodziliśmy do znajomych lub w inne miejsca i mój mąż coś opowiadał ,wtedy mnie tak się obrywało z radości od synka,że musiałam natychmiast wyjść z pokoju ,by nie było słychać głosu mężą.

            2.przed samym porodem mój mąż podszedł do mojego brzuszka i zapytał się synka czy ma zamiar już wyjść bo czekamy na niego ,jak chce wyjść dziś to niech kopnie raz ,a jak jutro to niech kopnie dwa razy,oczywiście synek kipnął dwa rzy i rzeczywiście urodził się następnego dnia

            konkurs jest już zakończony

            Skomentuj


              #51
              Odp: Konkurs "Moja ciąża"

              W trakcie trwania mojej ciąży w telewizji odbywały się Mistrzostwa Świata w piłce nożnej a że mój mąż to wielki kibic ja byłam zmuszona oglądać razem z nim. Jakie było nasze zdziwienie kiedy zaczynałam oglądać transmisje to mój brzuch po prostu zaczynał falować a ja czułam mocne kopniaki w trakcie meczu,a kiedy się skończył mój mały urwis się uspokajał a ja miałam chwilę spokoju. A kiedy przyszedł czas na rozwiązanie to akcja porodowa zaczęła się właśnie po meczu ulubionego klubu mojego męża który też oglądałam. Śmiać mi się chciało bo tatuś mógł obejrzeć spokojnie mecz a później pojechać z mamusią do szpitala.Do tej pory Kacper jak widzi piłkę to się trzęsie a ma zaledwie 4 miesiące.

              Skomentuj


                #52
                Odp: Konkurs "Moja ciąża"

                Napisane przez ewakacper Pokaż wiadomość
                W trakcie trwania mojej ciąży w telewizji odbywały się Mistrzostwa Świata w piłce nożnej a że mój mąż to wielki kibic ja byłam zmuszona oglądać razem z nim. Jakie było nasze zdziwienie kiedy zaczynałam oglądać transmisje to mój brzuch po prostu zaczynał falować a ja czułam mocne kopniaki w trakcie meczu,a kiedy się skończył mój mały urwis się uspokajał a ja miałam chwilę spokoju. A kiedy przyszedł czas na rozwiązanie to akcja porodowa zaczęła się właśnie po meczu ulubionego klubu mojego męża który też oglądałam. Śmiać mi się chciało bo tatuś mógł obejrzeć spokojnie mecz a później pojechać z mamusią do szpitala.Do tej pory Kacper jak widzi piłkę to się trzęsie a ma zaledwie 4 miesiące.
                Konkurs jest już zakończony ;]

                Skomentuj

                       
                Working...
                X