Wróć   Forum Mamotoja.pl > Twoje dziecko > Bliźniaki
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Bliźniaki Wszystko na temat bliźniąt - zaczynając od ciąży aż po wychowanie. Wasze porady, wątpliwości i pytania.

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 01-12-2014, 14:12
Lara5 Lara5 jest offline
Moderator

Zobacz mój nowy profil
Lara5.polki.pl

Miasto: Jarocin
Zdjęcia: 58
Domyślnie Odp: Reakcja

Spotkałam koleżankę dowiedziałam się że jest w 3,5 miesiacu ciąży z bliźniakami i ona jest załamana i strasznie nerwowa jak sama mówi Tak mi siedzi w głowie myślę się z nią spotkać znowu Wiem że strach jest jej mąż się cieszy ale ona strasznie przejęta :/
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-12-2014, 22:35
marzena_161 marzena_161 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
marzena_161.polki.pl

Zdjęcia: 44

Cytat:
Napisał Lara5 Zobacz post
Spotkałam koleżankę dowiedziałam się że jest w 3,5 miesiacu ciąży z bliźniakami i ona jest załamana i strasznie nerwowa jak sama mówi Tak mi siedzi w głowie myślę się z nią spotkać znowu Wiem że strach jest jej mąż się cieszy ale ona strasznie przejęta :/

Wiesz osobiście się jej nie dziwie to jednak podwójny obowiazek. Dwójka na raz płacze a ona sama w domu > Urwanie głowy. Przy jednym płaczacym jesy ciężko, a co dopiero dwójce.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-12-2014, 14:35
Lara5 Lara5 jest offline
Moderator

Zobacz mój nowy profil
Lara5.polki.pl

Oj też nie dziwię się jej ale też tak bardzo to przeżywa że chciałabym jej jakoś pomoc psychicznie
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-12-2014, 21:27
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
marzena_161.polki.pl

Trzeba ją jakoś wesprzeć, że rodzina pomoże, znajomi, że nie zostanie sama. Da radę, kiedyś w przyszłości będzie się bardzo cieszyła, mając dwie słodkie uśmiechnięte buzie koło siebie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-12-2014, 00:04
akuriata akuriata jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
akuriata.polki.pl

Zdjęcia: 109

Teraz jest załamana i pełna obaw. moja koleżanka w ciąży bliźniaczej na początku tez tak miała, Teraz ma podwójne szczęście jak sama mówi, chłopaki sobie na wzajem płaczem nie przeszkadzają czasem tylko chcą ta sama zabawke, Wiec życze powodzenia i pozytywnego nastawienia
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-12-2014, 09:59
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
marzena_161.polki.pl

Moja kuzynka też ma bliźniaki , ale siedzi w Anglii . Jednak jak czasem przyjedzie to mówi że początki są straszne, ale teraz chłopaki sie super bawią i problem ma by ich od siebie oddzielić. Dlatego daje ich do innego przedszkola by mieli innych znajomych nie tylko siebie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-12-2014, 08:55
Lara5 Lara5 jest offline
Moderator

Zobacz mój nowy profil
Lara5.polki.pl

Wiadomo że ten początek będzie trudny ale strach też zostanie Bo pierwsza ciąża to wiadomo ale pomoc będzie miała
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-12-2014, 14:29
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
marzena_161.polki.pl

W szpitalu też jej pomogą wytłumaczą, jak tylko będzie je prosiła. Unas niektóre są w porządku że przychodzą przewijają, pomagają przy karmieniu piersią.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-12-2014, 23:15
ladybzyk ladybzyk jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
ladybzyk.polki.pl

Miasto: Zza brudnego ekranu :)
Zdjęcia: 14

Rozumiem jej strach. Sama jestem strasznie wystraszona tym co będzie, mąż pójdzie do pracy a ja sama zostanę z niemowlakiem, bez nikogo, sama jak palec...

STOP ŁAMANIU PRAW KOBIET NA PORODÓWKACH - podpisz petycję http://lepszyporod.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-12-2014, 14:47
Lara5 Lara5 jest offline
Moderator

Zobacz mój nowy profil
Lara5.polki.pl

Ja tez pamiętam swój strach Jednak wszystko się zmieniło kiedy dziecko się urodziło A tu dwójka jakby podwójny strach Gdybym tylko bliżej miieszkała koleżanki co dziennie odwiedzałabym ją i pomagała ale niestety :/
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania