Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Okazje, święta i wakacje > Wakacyjna giełda informacji > Letnie przygody
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Letnie przygody Wakacje to czas, w którym dużo się dzieje. Jesteśmy pewni, że Wasze przygody są bardzo ciekawe. Możecie je opisać...

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 07-03-2019, 13:41
Asia123665 Asia123665 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Asia123665.polki.pl

Domyślnie Wakacje

Hej, co myślicie aby na wakacje udać się w rejs - jachty wyspy jońskie??
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 12-03-2019, 13:05
ika997's Avatar
ika997 ika997 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
ika997.polki.pl

Domyślnie Odp: Wakacje

Ja myślę nad wyprawą w Bieszczady. Myślę, że może być fajnie, nawet samemu.
Nieprzeczytane 13-03-2019, 10:50
cookiemaker cookiemaker jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
cookiemaker.polki.pl

Teraz już jest w sumie dobry moment żeby pomyśleć o wyjazdach wakacyjnych,, myślałam nad Kołobrzegiem, w https://www.sunandsnow.pl/ mają promocję na rezerwacje apartamentów na wakacje i mają tam właśnie fajną miejscówkę w Kołobrzegu, byliście tam? Ja nigdy i jestem ciekawa tego miejsca.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 10-04-2019, 09:46
bobik2323 bobik2323 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
bobik2323.polki.pl

A w jaki sposób organizujecie wakacje Waszym dzieciom? Jeżdżą wszędzie z Wami, czy może wysyłacie je na jakieś obozy lub kolonie? Moja córka w tym roku pojedzie na obóz językowy ze szkołą Speak-Up, już nie może się doczekać. Znalazłam taką ofertę na stronie https://www.speak-up.pl/obozy-jezykowe i stwierdziłam, że może być to fajny sposób na spędzenie wakacji A Wy co o takich obozach sądzicie?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 19-04-2019, 11:14
Kordi33 Kordi33 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Kordi33.polki.pl

Ofert jest teraz pełno, ale ja raczej wolę jechać z dzieciakami, rodzicom też są potrzebne wakacje. Fajnym kierunkiem jest wycieczka na bali bardzo dużo atrakcji i ciekawych miejsc do zwiedzania które na pewno utkwią nam w pamięci.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 19-04-2019, 18:35
kwiatuszeczek889 kwiatuszeczek889 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
kwiatuszeczek889.polki.pl

Ja tam jadę nad morze trochę wypocząć tak pod koniec czerwca. Jak lato to tylko morze liczy się dla mnie. Mam już obrany kierunek i znalazłam tam nawet świetny hotel https://www.starydziwnow.pl/hotel/ . Także już nie mogę się tych komfortowych, atrakcyjnych wczasów doczekać.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 20-04-2019, 17:02
hermenegilda25 hermenegilda25 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
hermenegilda25.polki.pl

Spędzacie wakacje razem z dziećmi, czy wysyłacie je na kolonie, czy obozy? Mam nieodparte wrażenie, że powinno się z dziećmi jeździć na wakacje, jeśli jeszcze tylko tego chcą, by nie utracić tych ważnych chwil oraz wspomnień. Pomyślałam, że ciekawą opcją na spędzenie wspólnych wakacji pełnych atrakcji będzie Legoland https://www.dzieckowpodrozy.pl/legoland/ Co o tym myślicie? Uważam, że nikt nam tak doskonale nie zorganizuje wakacji.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 21-04-2019, 20:31
julita755 julita755 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
julita755.polki.pl

Mówiąc szczerze jeszcze nie wiem, gdzie spędzę wakacje, ale wysoce prawdopodobne jest, że spędzę ja nad zalewem w Klimkówka. Tutaj: https://www.domkidarbeskidu.pl/ można wynająć świetne domki całoroczne, w pełni wyposażone, które są zlokalizowane w odległości 100 metrów od jeziora. Nieopodal jeziora znajduje się również wypożyczalnia rowerów wodnych, więc tym bardziej myślę, że warto udać się w to miejsce.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 13-05-2019, 09:15
jakaasia jakaasia jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
jakaasia.polki.pl

Z pewnością wczasy w Albanii będą świetnym pomysłem na spędzenie tegorocznych wakacji! Kiedy pierwszy raz jechaliśmy tam na wycieczkę z oferty biura podróży: https://www.europol.com.pl/albania nie wiedziałam za bardzo czego się spodziewać. Nikt nigdy z moich znajomych tam nie był, więc jedyne informacje jakie miałam o tym miejscu to były te z internetu i od pani, która sprzedawała nam tę wycieczkę. Jakie było nasze zaskoczenie, kiedy tam dojechaliśmy! Albania okazała się przepięknym krajem, w którym mieszkają cudowni ludzie. W tym roku wybieramy się tam po raz kolejny, również z tego samego biura, ponieważ dzięki tym pracownikom nasz wyjazd był taki udany, ze względu na to, że wszytko było doskonale zorganizowane.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 13-05-2019, 09:42
slonecznamama slonecznamama jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
slonecznamama.polki.pl

Gdzie jedziecie w tym roku?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd