Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przycinanie żywopłotu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Przycinanie żywopłotu

    Ja w sprawie przycinania żywopłotu: w tym roku zajeżdżałam się jeszcze ręcznym sekatorem, ale teraz planuje już zakup takiego cuda jak: pilarka łańcuchowa (takie coś: http://ogrodosfera.pl/pilarki-lancuchowe), tak to się twórczo nazywa.

    Może powiedzieć czy lepsza spalinowa czy elektryczna?
    Nie mam pojęcia w czym tkwi różnica poza zasilaniem
  •    
       

    #2
    Odp: Przycinanie żywopłotu

    Moja sąsiadka takie ma i jest to fajne cudo. super decyzja na pewno będziesz zadowolona.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Przycinanie żywopłotu

      też bym chciała mieć piękny duży pełen zieleni ogród i ogrodowe problemy, z roślinkami, meblami ogrodowymi, oświetleniem, nawozami, ale niestety, na razie tylko mam balkonowy ogród, muszę jeszcze kilka lat poczekać na ten wymarzony

      Skomentuj


        #4
        Odp: Przycinanie żywopłotu

        Według mnie pilarka łańcuchowa będzie dobra, ale w przypadku większego żywopłotu. Jeśli mamy tylko kilka krzewów to wystarczy zwykły sekator.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Przycinanie żywopłotu

          Są też takie specjalne sekatory spalinowe do żywopłotu, ale piła, czy tam pilarka może się przydać też do innych rzeczy. Tyle, że te narzędzia trochę ciężkie są. Na moment spoko, ale do dłuższej pracy to nie wiem.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Przycinanie żywopłotu

            My mamy elektryczną kosiarkę. Ale i nie mamy dużo do przycinania.
            Brak wyobraźni predysponuje do zbrodni

            Skomentuj


              #7
              Odp: Przycinanie żywopłotu

              W razie czego polecam jeszcze zajrzeć tutaj: http://www.hoegert.com/pl/. Znajdziesz tam wszelkie narzędzia a także stroje robocze i artykuły BHP. Z opinii jakie wyczytałam to w tym sklepie mają naprawdę solidne narzędzia, zarówno budowlane jak i pomiarowe, wykończeniowe itp.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Przycinanie żywopłotu

                Teraz są golarki łańcuchowe takie malutkie poręczne, że nawet kobietka może ogarnąć żywopłot ładnie
                Dzień doberek!

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Przycinanie żywopłotu

                  jak nożyce do żywopłotu to tylko Fiskars- dobrze się nimi obcina nawet grubsze gałęzie, są lekkie i bardzo poręczne.
                  Co do golarek to proponuje poczytać i poszukac dobrej bo ja kupiłem jakąś tanią i totalna lipa

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Przycinanie żywopłotu

                    Mogę się pochwalić, że też mamy piękny dosyć wysoki żywopłot i oczywiście przyjemny ogród. Zgodzę się z tym, że pilarki są w sam raz do takich żywopłotów. My wybraliśmy pilarkę łańcuchową elektryczną głównie ze względu na to, aby nie emitować spalin i to jeszcze pod domem. Jeśli można zmniejszyć zanieczyszczanie środowiska, to czemu nie.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Przycinanie żywopłotu

                      Znam ból związany z przycinaniem żywopłotu, a raczej z narzędziami jakie są do tego potrzebne. Mój mąż kupił kiepskiej jakości sekator, który przy pierwszej okazji się stępił i nadawał się już tylko do wyrzucenia. Dlatego uznaliśmy, że trzeba szukać czegoś z wyższej półki i to szybko bo zaraz to wszystko tak pozarasta, że będziemy mieli poważny problem. Znaleźliśmy idealny sekator w ofercie sklepu https://www.koelnerpolska.pl/produkt...grodu/sekatory i teraz przycinanie żywopłotu idzie szybko, gładko i przyjemnie.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Przycinanie żywopłotu

                        No taki sekator bardzo usprawnia pracę w ogrodzie. Co jeszcze według Was warto kupić?

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Przycinanie żywopłotu

                          Na pewno przydadzą się też akcesoria do pielęgnacji takich narzędzi, żeby były sprawne w następnym sezonie.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Przycinanie żywopłotu

                            Ile kosztuje wynajęcie takiej obsługi ogrodniczej na jeden dzień ?
                            krzesło medyczne

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Przycinanie żywopłotu

                              ))))))))))))

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X