Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kosmetyki dla mamy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Kosmetyki dla mamy

    Zdecydowanie seria Sexy Mama dla Bielendy. Balam sie, ze trudno bedzie mi odzyskac forme sprzed ciazy, ale skrupulatne regularne uzywanie oplacilo sie- skora wyglada jedrnie i jest gladka

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Kosmetyki dla mamy

      Ja używałam kremy na rozstępy Tołpy, ale nie wiem czy ich brak to zasługa kremu czy taka moja uroda. Natomiast do biustu i po porodzie ujędrniające z perfecty.

      Skomentuj


        #33
        Odp: Kosmetyki dla mamy

        Ja używałam olejku z Rossmanna i byłam bardzo zadowolona. Uważam jednak, że same kosmetyki to nie wszystko. trzeba je odpowiednio zaaplikować i ćwiczyć by skóra była jędrna


        Skomentuj


          #34
          Odp: Kosmetyki dla mamy

          Z kosmetyków naturalnych mogę jeszcze polecić bardzo fajny sklep naturatylkoto tutaj jest znakomity podział na kategorie z naturalnych preparatów.
          Last edited by disne; 03-08-2020, 21:49. Powód: link

          Skomentuj


            #35
            Odp: Kosmetyki dla mamy

            Ja natomiast lubię kosmetyki apteczne. Mam kilka swoich faworytów:
            woda termalna Avene w spray-u
            woda termalna Bioderm
            Krem Vichy idealia

            Może nie są takie tanie ale mozna zaoszczędzić kupując je online w aptekach internetowych.

            Gdzie nieraz je zamawiałam. Poza tym jest tam opcja dostawy do paczkomatu. Tak więc nie trzeba wyczekiwać na kuriera i mozńa sobie spokojnie to wieczorem odebrać.

            Skomentuj


              #36
              Odp: Kosmetyki dla mamy

              cześć! po ciazy strasznie zaczely wypadac mi rzesy i teraz mam takie krotkie. chcialabym je naturalnie wydluzyc, odzywka albo serum, nastawiam sie raczej na proces kilkumiesieczny niz kilkutygodniowy. polecacie jakies serum? slyszalam ze lashrevolution daje dobre efekty, ale ostatnio natknelam sie na szokujace informacje na temat tego specyfiku no i sama nie wiem juz co robic. myslicie ze to co xxx ]tu pisza o lashrevolution to sciema czy prawda?
              Last edited by disne; 03-08-2020, 21:50. Powód: link

              Skomentuj


                #37
                Odp: Kosmetyki dla mamy

                ja również po ciąży mam problem z wypadającymi rzęsami. Ktoś może zna jakieś inne kosmetyki na wypadające rzęsy?

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Kosmetyki dla mamy

                  Ja również używałam kosmetyków z Bielendy, bardzo fajna seria. Cenowo też nie jest źle, polska firma, ładnie pachną, są skuteczne i wydajne, bo na długo starczają.

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Kosmetyki dla mamy

                    Jeżeli chodzi o krem to z całą pewnościa słuzy mi ten wyjatkowy krem różany jest na naturalnych składnikach, delikatny i świetnie się wchłania.

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Kosmetyki dla mamy

                      Uwielbiam produkty z tołpy!!
                      Żel do mycia twarzy kosztuje może i te 20zł ale czyni cuda.
                      Już po dwóch myciach wyrównuje i poprawia mi koloryt skóry.
                      Jeżeli szukacie czegoś dobrego na niedoskonałości to sprawdźcie właśnie u nich

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Kosmetyki dla mamy

                        moim szczególnym odkryciem były kosmetyki mamas.com.pl stosuje cały czas krem do pielęgnacji biustu. niestety ale macierzyństwo jest ak skonstruowane że nasze ciało cierpi na szczęście mamy już całkiem dobre rozwiązania kosmetyczne.

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Kosmetyki dla mamy

                          Dla mamy kupuję zazwyczaj w prezencie kosmetykie ionzyme, serię anti-aging bo widać, że są niebywale skuteczne i mama je lubi

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Kosmetyki dla mamy

                            z dobrych jakościowo kosmetyków to wszyscy są zadowoleni, szczególnie jak dostają je za darmo

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Kosmetyki dla mamy

                              A może jakiś dobry preparat na włosy? Ostatnio całkiem fajne propozycje znalazłam
                              Chciałabym być martwa, tak jak moje oczy.

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Kosmetyki dla mamy

                                Jeśli chcecie zrobić mamie naprawdę miłą niespodziankę to można poszukać czegoś z oferty produktów z azji, która jest już dość szeroka jeśli chodzi o nasz rynek, a pod względem jakości w zasadzie bezkonkurencyjna.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X