Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Urządzamy pokój dla dziewczynki

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Urządzamy pokój dla dziewczynki

    Jak powinien wyglądać modny pokój dla dziewczynki? Stonowana kolorystyka, spójna tonacja - poznaj inspiracje Mood Board.

    Ceny nie są na każdą kieszeń, ale można potraktować galerię jako inspirację.

    Podobają wam się takie stonowane kolory w dziecięcych pokojach?
    pozdrawiamy,
    Redakcja MamoToJa.pl
  •    
       

    #2
    Odp: Urządzamy pokój dla dziewczynki

    Piękne jak dla mnie to ta sofa rozkładająca się na piętrówke...troche duzo roboty ale dla moich dziewczyn lux dla ich powierzchni 12m.
    Kolory jak kto lubi ja mam 3 w pokoju u dziewczyn-ściana okienna i ta z drzwiami na przeciw siebie -sliwka węgierka, a dwie przeciwległe lawenda rozdzielona szarymi pasami.
    Takie kolory wymyśliły i mają...a Ola ma jeszcze naklejki z puchatkiem i jego przyjaciółmi.


    Skomentuj


      #3
      Odp: Urządzamy pokój dla dziewczynki

      Część z tych rzeczy wstawiłabym sobie do salonu i sypialni.
      Moja córcia ma pastelowe kolory ścian. Dwie fioletowe, dwie różowe, sufit jasny błękit. wygląda podobno bardzo ładnie i kolory nie są przytłaczające tylko bardzo jaśniutkie.



      Skomentuj


        #4
        Odp: Urządzamy pokój dla dziewczynki

        Jeszcze kilka inspiracji >>>
        pozdrawiamy,
        Redakcja MamoToJa.pl

        Skomentuj


          #5
          Odp: Urządzamy pokój dla dziewczynki

          Lubię białe meble a tutaj ich sporo !!!



          Skomentuj


            #6
            Odp: Urządzamy pokój dla dziewczynki

            U nas pokoik już jest prawie gotowy. Ściany pomalowane, meble zamontowane wszystko jest na tip top


            _________________________
            Nowoczesne meble kuchenne Warszawa - Meble Wensu

            Skomentuj


              #7
              Odp: Urządzamy pokój dla dziewczynki

              Myślę, że każdy urządza swojej księżniczce pokój tak, jak lubi i jak jej samej się podoba. Jedne dzieciaki szaleją za różami i kolorami w stylu "a'la pałac" a inne wręcz przeciwnie. Nasza mała ma teraz w pokoiku takie różnokolorowe naklejki na ścianach, ale raczej w stylu zwierzakowo-łąkowym, niż cuda wianki różowe:


              fotka z http://www.naklejaj.pl/

              Podoba wam się?

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Urządzamy pokój dla dziewczynki

                Swietny pomysl
                Last edited by jagna87; 24-01-2014, 17:56.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Urządzamy pokój dla dziewczynki

                  Bardzo fajny pokoik Taki kolorowy.
                  Osobiście jednak wolę delikatniejsze motywy. NIeco nowoczesne. Od zawsze dobrze czułam się w klimatach skandynawskich dlatego też podobają mi się meble polskiej firmy Ki Ko : http://www.ki-ko.pl/ - z tego co wiem można się w nie zaopatrzyć w Warszawie.
                  Są wykonane wyłącznie z naturalnych materiałów tak więc nie powinny szkodzić dziecku. Fajnie, że są modułowe tak więc z wiekiem gdy dziecko ma coraz większe wymagania można dokupić poszczególne moduły. Tak więc meble rosną razem z nim
                  http://forum.mamotoja.pl/

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Urządzamy pokój dla dziewczynki

                    Wraz z wiekiem zmieniają się także gusta naszego dziecka i pamiętajmy o tym podczas urządzania pokoju dla chłopca lub dziewczynki. Akurat powyzsze są dosyć uniwersalne w białym kolorze. Pomyślcie także o ciekawej fototapecie na ścianę.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Urządzamy pokój dla dziewczynki

                      Moim zdaniem najlepiej kupować meble nieco na wyrost.
                      Czyli nie typowo dziecięce, ale już młodzieżowe.
                      Znacznie łatwiej znaleźć wtedy meble w dobrej cenie. Przykładowo, w Black Red White można teraz kupić chociażby łóżka młodzieżowe 10 % taniej: http://www.brw.com.pl/lozka/?m=4,pokoj-mlodziezowy. Wychodzi korzystnie, tym bardziej, że takie łóżka posłużą dziecku co najmniej przez kilka lat.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Urządzamy pokój dla dziewczynki

                        Z jednej strony racja,ale z drugiej też nikt nie kupi mebli dla nastolatka do pokoju dziecka które niedawno przyszło na świat czy ma 2-3 latka bo to mija się z celem. Co jakiś czas komplet się zmienia i nie warto porywać się na te najdroższe zestawy.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Urządzamy pokój dla dziewczynki

                          Proponuje poszperać w necie i Ikei.
                          Kiedy dowiedzieliśmy się że mała przyjdzie na świat zastanawialiśmy się nad przerobieniem małej sypialni na pokoik dla dziudziusia, w brew pozorom nie był to różowy kolor na ścianach z wymalowanymi ksieżniczkami
                          lecz piękny ciepły żółty a meble w kontrastowym brązie, łóżeczko klupś a pojemną szafę kupiliśmy.... biurową węższa i wiele tańsza a przede wszystkim pojemna, obecnie mała kończy niebawem 3 latka jedyne co dokupiliśmy to regał ikea położony poprzecznie jest świetnym miejscem na ksiażki czy też maskotki a co najważniejsze mała ma do wszystkiego swobodny dostęp, bo przecież o to chodzi w pokoiku dziecięcym

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Urządzamy pokój dla dziewczynki

                            Też jest za poszperaniem w Ikei. Można tam znaleźć fajne rzeczy za naprawdę rozsądną cenę. Też raczej postawiłabym na meble troszkę na wyrost by za powiedzmy 3 lata ich nie zmieniać . Ja mam akurat synka, i nie chciałam malować mu ścian na niebiesko we wzorzyste i kolorowe samochody, a dziewczynce nie pomalowałabym na róż z księżniczkami. Dziecko w tym pokoju ma też spać, więc potrzebuje spokoju, wyciszenia. Ma być też przytulnie, a ciężko przy takich pstrokatych ścianach. U nas jest ciepła, pastelowa brzoskwinia. Bardzo mi się podoba, w sypialni też taki mamy

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Urządzamy pokój dla dziewczynki

                              My niedawno robiliśmy remont. Z pokoju typowo dziewczęcego trzeba było zrobić pokój uniwersalny zarówno dla chłopca, jak i dla dziewczynki. Meble akurat mieliśmy białe więc one zostały ale ściany są w delikatnym miętowym kolorze. Wszystko wygląda bardzo świeżo i nieprzytłaczająco



                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X