Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ból brzucha

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Cześć dziewczyny.
    Czy miałyście w ciąży wrażenie że boli Was jajnik? Ja mam od dwóch dni takie wrażenie jakby mnie ciągnęło z lewej strony. I nie ma znaczenia czy leżę czy nie. Teraz jestem w 18 tc. Miałam tak pod koniec 12 tc ale nie było to tak dokuczliwe. Wtedy lekarz powiedział po zrobieniu USG że z jajnikiem wszystko ok i być może to dlatego ze naciągają mi się więzadła. Ale wtedy tylko sporadycznie mnie pokłuwało a teraz trwa to nieprzerwanie cały czas. Nie che latac non stop do niego i cągle ydzwaniać bo mnie weźmie za jakąś paranoiczkę. A po prostu się zastanawiam czy wszystko jest ok i się troszką obawiam.
    Pozdrawiam Was
    Last edited by pesteczka; 16-02-2009, 17:30.
    Zosia ur.07-07-2010
    wtorek 14:55




    http://pu zz.org.pl/?p=8yhM5FrWogpd

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Napisane przez pesteczka Pokaż wiadomość
      Cześć dziewczyny.
      Czy miałyście w ciąży wrażenie że boli Was jajnik? Ja mam od dwóch dni takie wrażenie jakby mnie ciągnęło z lewej strony. I nie ma znaczenia czy leżę czy nie. Teraz jestem w 18 tc. Miałam tak pod koniec 12 tc ale nie było to tak dokuczliwe. Wtedy lekarz powiedział po zrobieniu USG że z jajnikiem wszystko ok i być może to dlatego ze naciągają mi się więzadła. Ale wtedy tylko sporadycznie mnie pokłuwało a teraz trwa to nieprzerwanie cały czas. Nie che latac non stop do niego i cągle ydzwaniać bo mnie weźmie za jakąś paranoiczkę. A po prostu cię zastanawiam czy wszystko jest ok i się troszką obawiam.
      Pozdrawiam Was
      a ja na Twoim miejscu poszłabym jeszcze raz do lekarza, nam położna w szkole rodzenia powiedziała, że lepiej iść 10 razy bez powodu do lekarza (jeśli nas coś martwi), niż nie iść ten raz właśnie i potem żałować.
      Julek 15.o2.2oo7r



      Skomentuj


        #18
        ja w 16 tc mialam wlasnie takowy bol jajnika, myslalam ze to moze jakies zapalenie czy cos, zadzwonilam do lekarza swojego i on odrazu bez skierowania wyslal mnie do szpitala na obserwacje, przelezalam tam 4 dni, dostalam duphaston i nospe i przeszlo, jedni lekarze mowili ze niby macica sie rozrasta i dlatego tak ciagnie a inni znow byli zaniepokojeni:/ ale na cale szczescie przeszlo po jakims czasie.

        Skomentuj


          #19
          Cześć dziewczyny.
          Ja poszłam do lekarza. Powiedział właśnie że to zrosty po operacji sprzed roku się tak ciągną i dlatego boli. Na kilka jakis czas mi przeszło. Ale w czwartek tak zaczęło boleć że nie mogłam ani siedzieć ani leżeć i ledwo mogłam iść. Pojechałam do szpitala. I zostałam bo podejrzewali zapalenie otrzewnej
          Właśnie z tego powodu miałam rok temu operację, więc byłam przerażona.
          Ale najlepsze że w szpitalu byłam późnym wieczorem a w piątek rano kompletnie nic mnie już nie bolało. lekarze zgłupieli bo badania z dnia na dzień były w porządku. Ale jakby coś to mam jechać z powrotem, nawet bez skierowania.
          Zosia ur.07-07-2010
          wtorek 14:55




          http://pu zz.org.pl/?p=8yhM5FrWogpd

          Skomentuj


            #20
            niepokojące bóle

            Witam wszystkich mam pytanie a mianowicie jestem w 32 tygodniu ciazy i kilka dni temu pojawiły się dziwne bóle brzucha zawsze wystepujace w nocy sa bardzo nie przyjemne poniewaz cała sztywnieje i nie umiem sie rozluznic brzuch takze jest przy tym twradszy i napiety nie jest to bol nie do wytrymania raczej lzejszy do tego mam dziwne wrazenie ze nie umiem utrzymac moczu.czy to moga byc saczace sie wody plodowe czy jest to mozliwe zeby saczyly sie kilka dni?czy mozliwe ze moge wczesniej urodzic?!te same objawy pojawily sie rowniez wczorajszej nocy.w poniedzialek mam planowana wizyte u lekarza ale chcialabym wiedziec co o tym myslicie i czy s[otkalyscie sie z czyms takim

            Skomentuj


              #21
              Może po prostu zadzwoń do swojego lekarza i opisz mu co się dzieje i on zadecyduje. po co masz sie denerwować niepotrzebnie
              Zosia ur.07-07-2010
              wtorek 14:55




              http://pu zz.org.pl/?p=8yhM5FrWogpd

              Skomentuj

                     
              Working...
              X