Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

co z minky do pokoju dziewczynki?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    co z minky do pokoju dziewczynki?

    Dziewczyny, proszę o radę!
    Wypatrzyłam w sklepie u naszej ekspertki przecudne minky Leopard, a córeczka znajomych kończy niedługo 10 lat, robią remont jej pokoju i na ścianie będzie właśnie gepard na fototapecie

    Chciałabym na urodziny uszyć jej coś z tego minky - na pewno poduszkę, ale co jeszcze? Umiejętności mam takie sobie wiec nie może być nic specjalnie skomplikowanego - no i, żeby nie przedobrzyć
    A może jedna z leoparda, a druga z żyrafy? Tak czy inaczej zostanie mi sporo materiału... co uszyć jej jeszcze?
  •    
       

    #2
    Odp: co z minky do pokoju dziewczynki?

    Ja bym nie mieszała gatunków wzoru, pozostałabym przy jednym
    fajnie wyglądały by ramki z tym motywem może spróbuj się pokusić przyklejając ten materiał na ramki.
    Minki to fajny i miły w dotyku materiał również i ja z wygranej od naszej expertki uszyłam świetną chustę pod szyje (pokazana w wątku chusteczki) , łatwa w uszyciu a na pewno praktyczna jesienią czy zimą (wiec może coś takiego cię zainteresuje
    Uszyłam tez pokrowiec na telefon - jeśli ma telefon może jej się taki gadżet spodoba
    jeśli nosi okulary możesz spróbować z pokrowcem na nie
    kosmetyczka, lub piórnik ta sama technika szycia myślę ze 10 latki lubią takie drobiazki masz sporo materiału a na to wszystko tak naprawdę wiele nie potrzeba.

    Skomentuj


      #3
      Odp: co z minky do pokoju dziewczynki?

      Ramka na zdjęcia - super pomysł i łatwy do wykonania, dziękuję! )
      pomyślę i o kosmetyczce, to nie powinno byc chyba trudne... pokrowiec na telefon raczej mnie przerośnie , ale pomysł świetny!

      Skomentuj


        #4
        Odp: co z minky do pokoju dziewczynki?

        Napisane przez zuzannazu Pokaż wiadomość
        Ramka na zdjęcia - super pomysł i łatwy do wykonania, dziękuję! )
        pomyślę i o kosmetyczce, to nie powinno byc chyba trudne... pokrowiec na telefon raczej mnie przerośnie , ale pomysł świetny!
        A może niekoniecznie
        poniżej link do tutoriala na pokrowiec:

        http://narzekaczka.uchwycone-chwile....ja-ekspresowa/
        Agnieszka Korpa
        www.materialistki.pl

        Skomentuj


          #5
          Odp: co z minky do pokoju dziewczynki?

          Najlepiej jedna z leoparda a druga z żyrafy.

          Skomentuj


            #6
            Odp: co z minky do pokoju dziewczynki?

            Teraz moda też na podusie i kocyki z minky. Przytulne do spania bo minky fajny mięciutki i delikatny materiał ma. Podoba mi się starsznie - ale nie mogę nigdzie dostać dobrej jakości tego materiału

            Skomentuj


              #7
              Odp: co z minky do pokoju dziewczynki?

              Można zrobić taki niezbędnik na drzwi z kieszonkami i woreczki na skarby..albo uszyć prostego przytulańca :-)
              Ja z córką uwielbiamy wspólne szycie..co prawda nie miałyśmy minky tylko kawałek zwykłego polarku, ale wspólnie zrobiłyśmy cudną przytulusie :-)))

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: co z minky do pokoju dziewczynki?

                Ja szyje z filcu ostatnim czasem bo jest w miare ten materiał . To robie równego typu karuzele , literki itd

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: co z minky do pokoju dziewczynki?

                  Ooooooooo, mi koleżanki zrobiły literki w prezencie, z tektury, obkleiły taką specjalną folią kolorową..
                  Z ciekawości weszłam na profil Minky na fb, bardzo ładne te rzeczy są tam. Nie sprawdzałam tylko cen, pewnie drogo.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: co z minky do pokoju dziewczynki?

                    A mam pytanie do doświadczonych mam krawcowych co robicie żeby Wam się Minky ie rozciągało, bo jestem początkująca i zazwyczaj jak kończę coś szyć z tego materiału to okazuje się, że wyciąga mi jeszcze z 2 cm i muszę docinać. Nie jest to problem gdy szyję komin lub chustkę, ale jakbym chciała coś fajniejszego uszyć to podejrzewam, że nic z tego nie wyjdzie

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: co z minky do pokoju dziewczynki?

                      ja uszyłabym kocyk z podusią lub literki które będą składały się w imię dziewczynki, nie mieszałabym 2 zwierzęcych motywów materiału tylko np. materiał w motyw zwierzęcy plus materiał jednokolorowy

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: co z minky do pokoju dziewczynki?

                        Napisane przez justyna612 Pokaż wiadomość
                        ja uszyłabym kocyk z podusią lub literki które będą składały się w imię dziewczynki, nie mieszałabym 2 zwierzęcych motywów materiału tylko np. materiał w motyw zwierzęcy plus materiał jednokolorowy
                        Tak mi też się wydaje, że literki to świetny pomysł i tak jak pisze Justyna wzięłabym motyw zwierzęcy i gładki materiał. Fajnym pomysłem może będzie też tak większa pufa-worek z materiału

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: co z minky do pokoju dziewczynki?

                          bardzo fajne sa kocyki na chłodniejsze dni aby mogła się nim otulić. Ewentualnie pokrowiec na krzesło do biurka

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: co z minky do pokoju dziewczynki?

                            Z minky to tak jak wspominały dziewczyny oczywiście miłe kocyki ale na wiosnę i jedzień polecam też cieplutkie apaszki na szyję. Dają ciepło i są milusie

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: co z minky do pokoju dziewczynki?

                              Wydaje mi się, że tylko kocyk, bo raczej średnio sobie wyobrażam coś innego w takiej roli. A Wy? To nie są drogie rzeczy, a chyba jednak w każdym domu doskonale się sprawdzą, co nie?

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X