Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Na Każdy Temat

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Widze że nie tylko ja mam taki problem
    Last edited by Marzenaz23; 17-11-2008, 10:16.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Też miałam ten problem co Wy dziewczyny, u mnie sie to zminilo (tzn nie wliczam rzeczy dla małego tylko zywnosc- zakupy dla mnie i dla męża) Zawsze jezdzilam z lista zakupow do super marketu i kupowalam podobnie jak wy duzo kasy malo rzeczy To sie zminilo. Powiedzialam sobie nie bede jezdzila do marketow bo nie chce mi sie za kazdym raZEM pokowac małego w nosidelko i do auta On tez sie meczy bo ja w sklepie troche czasu zawsze spedzałam.Teraz do sklepów-budek chodze na osiedlu z wózkiem i przez to ze z wozkiem nigdy mi sie nie chce nosic siatek, dlatego kupuje tylko to co potrzebne. Codziennie np chleb, cos na obiad i do kanapek dla meza do pracy.I jakos widze zaoszczedzilismy na jedzeniu...
      Bartuś 26.06.08
      Już potrafię raczkować i mam 8 ząbków

      Skomentuj


        #18
        kitty249 no właśnie ja to samo sobie pomyślałam, że nie
        będę jeździła do marketu po zakupy.
        Bo to są takie wyłudzacze pieniędzy

        Skomentuj


          #19
          Mnie nie specjalnie chce sie chodzic codziennie do sklepu (to chyba pozostalosc z czasow kiedy pracowalam i nie bylo czasu na codzienne bieganie po zakupy) wiec zazwyczaj w sobote wybieram sie na tygodniowe zakupy i kupuje to co mi sie konczy z zapasow. Dla oszczednosci zawsze kupuje mieso takie jakie jest aktualnie w promocyjnej cenie -jednego tygodnia jest to np karczek innego mielone itp w ten sposob w zamrazarce zawsze mam pelny wybor i za niska cene coprawda czasem trzeba wydac wiecej ale w ogolnym rozrachunku jest to spora oszczednosc

          Skomentuj


            #20
            mnie też się dziewczyny pieniądze nie trzymają!
            Mam koło domu 3 hipermarkety i to pewnie dlatego, idę tam bo niby taniej niż w osiedlowym sklepie ale zawsze kupię co nie trzeba na zasazdie że " w promocji było".
            duzo tez wydaję na ciuchy dla dzieci.
            mam blisko H&M C&A 5-10-15 a wiadomo zawsze jakieś promocje, wyprzedaże
            i wracam z pełna torbą.
            faktem jest że sprawdza się wysłanie męża na zakupy ale u mnie nigdy nie kupi co trzeba a właściwie jak trzeba
            jak kazałam kupić warzywa na patelnie to dostałam zupę zimową
            w końcu to tez warzywa - jak stwierdził mąż
            Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

            Skomentuj


              #21
              a w ogóle lubie to forum i Wasze posty dziewczyny, miło sie tu spędza czas
              i z domu nie trzeba wychodzić
              Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

              Skomentuj


                #22
                ja chodze na maly zieleniak codziennie po chleb,cos do oniadu i kanapek

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  no ja tez zaliczam osiedlowy zieleniak i piekarnię,
                  na szczęscie blisko domu
                  Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                  Skomentuj


                    #24
                    ja mam zieleniak przychodnie kosciokl szkole przedczkole i sklepy blisko domu

                    Skomentuj


                      #25
                      Napisane przez pinklady Pokaż wiadomość
                      a w ogóle lubie to forum i Wasze posty dziewczyny, miło sie tu spędza czas
                      i z domu nie trzeba wychodzić
                      Ja to musze wyjsc chociaz na 10 min z małym zaczerpnac "swierzego" powietrza.Od tego siedzenia przy laptopie boli mnie kregoslup, a o oczach nie wspomne..., ale chora to chyba nie jestem;P
                      Bartuś 26.06.08
                      Już potrafię raczkować i mam 8 ząbków

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Napisane przez kitty249 Pokaż wiadomość
                        Ja to musze wyjsc chociaz na 10 min z małym zaczerpnac "swierzego" powietrza.Od tego siedzenia przy laptopie boli mnie kregoslup, a o oczach nie wspomne..., ale chora to chyba nie jestem;P
                        kitty249 nie jestes chora ha ha! wszyscy tak mają!
                        Wiesz, jedyna zasada której się trzymam to taka żeby codziennie wyjść z małym chociaz na krótki spacer, no chyba że leje jak z cebra.....
                        Masz rację że komputer i to forum świerzego powietrza nie zastapi.
                        niestety w większości zasad to regularnością nie grzeszę!
                        Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                        Skomentuj


                          #27
                          Ja też, staram się wyjść chociaż na 30 min, niezaleznie od
                          pogody, no chyba, że podobnie jak pinklady leje, wtedy siedzimy
                          w domu.

                          Co do wydawania pieniedzy, też zaczynam odwiedzać osiedlowe
                          sklepiki i Kitty muszę przyznać, że faktycznie nie tracę tylu pieniędzy

                          Skomentuj


                            #28
                            ja też muszę przyznać, że miałam problem z wydawaniem pieniędzy, ale zaczęłam chodzić na zakupy z listą i brać mniej więcej wyliczoną sumę pieniędzy, żeby mnie coś nie skusiło przypadkiem i teraz jest ok

                            Skomentuj


                              #29
                              Normalnie temat jak dla mnie na czasie. Właśnie dziś dzieliłam kasę na kartce... To na pieluchy, tamto na kaszki, to na kredyt itd. normalnie głowa boli. Zrobiłam przelewy i tak na prawde dopiero teraz mogłabym zacząć liczyć bo do liczenia zostało niewiele buuuuuuuu...

                              Skomentuj


                                #30
                                ja tez musze sie opanowac z zakupami ,mam liste a i tak zawsze kupie cos wiecej

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X