Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zawartość damskiej torebki ;)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Zawartość damskiej torebki ;)

    Co nosicie ciekawego w Waszych torebkach? Macie jakieś rzeczy, które wcale nie są na co dzień przydatne kobiecie, ale zawsze warto je mieć przy sobie, bo może się akurat przydadzą???
  •    
       

    #2
    Wiecie ja noszę np. zawsze kilka szminek. W sumie zawsze przydatne kobiecie by poprawić urodę, ale któregoś dnia pomyślałam sobie po co mi 6 na raz???

    Skomentuj


      #3
      Hehe ja ostatnio w swojej robiłam mały przegląd i znalazłam ramiączka czarne od stanika, ale wiem skąd się tam wzięły, bylismy na weselichu i miałam zapasowe ale to było dwa miesiace temu!
      Chyba nie mam za bardzo czasu na porządki w torebce
      Wojtuś 28.11.2007

      Skomentuj


        #4
        No tak jedyne 6 szminek czy ramiączka od stanika, spoko Ja ostatnio znalazłam jakieś strasznie stare bilety z kina. Bardzo mi było potrzebne noszenie ich jakieś pół roku.

        Skomentuj


          #5
          A jeszcze sobie przypomniałam, moja koleżanka zawsze nosi dwa kremy do rąk. Jeden pewnie by jej nie wystarczył...

          Skomentuj


            #6
            ale ubaw
            Ja mam dużą torbę więc gratów tez jest dużo...pomadka ochronna, błyszczyk, telefon, książka, którą czytam w autobusie, MP3, chusteczki i tampony, portfel i cos mietowego...to jest zawsze...
            Czasami zdarzają się jakieś dziwactwa np. nie wiadomo po co rachunki z marketu z przed miesiąca ... a mój portfel to istne archiwum hihihi

            Skomentuj


              #7
              A ja muszę mieć zawsze zapas jednorazowych chusteczek do nosa. Tak 3-4 paczki (na szczęście te małe), ale po co mi tyle naraz???

              Skomentuj

              •    
                   

                #8


                Ja mam cala mase papierow Tez nie wiem po co
                D

                Skomentuj


                  #9
                  od kiedy biegam z wózkiem i dzieckiem zapomniałam co to jest torebka, na co dzień noszę małą torebeczkę przewieszoną przez ramię. Mieszczę w niej: portfel, klucze, chusteczki higieniczne i błyszczyk - nic więcej jak się okazuje nie jest mi potrzebne

                  a jeśli chodzi o porządek to najgorszy bałagan mam w portfelu, pełno w nim rachunków, zupełnie nie potrzebnych papierków....
                  Julek 15.o2.2oo7r



                  Skomentuj


                    #10
                    Telefon, klucze i błyszczyk, a inne rzeczy to zależy w której torebce... Czasem się denerwuje, że ważne dokumenty zostały w czarnej, a ja rano zdecydowałam wziąć brązową i nie przełożyłam. Ale trudno mi ograniczyć się do jednej.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      zawartość mojej torebki zależy od jej wielkości jak mam dużą torbę to można tam wszystko znaleźć od tamponów po parasol nawet w ciepłe dni a jak torebka jest malutka to mam tylko pieniądze, błyszczyk, bilet, chusteczki higieniczne no i porządek w takiej małej łatwiej jest utrzymać

                      Skomentuj


                        #12
                        Odkąd mam wózek noszę plecak bo wygodniej, a w nim w małej kieszonce: portfel, telefon, chusteczki, małe lusterko, długopis i mały notes, klucze,
                        błyszczyk, grzebień, gumka do włosów.
                        Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                        Skomentuj


                          #13
                          Ja noszę torebkę tylko jak wychodzę sama , mam w niej ortfel (chyba jak każda) , błyszczyk , gumę do żucia , telefon , notes z długopisem.Co tam jeszcze hmmm klucze i parę pierdółek.
                          Amelia 12.03.08

                          Skomentuj


                            #14
                            Ja mam zawsze duza torbe taki worek, no, a w niej:
                            portfel, telefon (czasami), krem do rak, kalendarz, duzy notes z kalkulatorem i dlugopisem, przybornik do paznokci, duza kosmetyczke (puder prasowany, podklad w kompakcie, blyszczyk do ust, kredke, tusz do kresek i taki jakis pisak do kresek, tusz do rzes z korektorem, dezodorant do stop, dezodorant do higieny intymnej, tabletki na bol gardla), katalog z avon'u (zawsze aktualny). I wiecie, ze zawsze to wszystko mi sie przydaje i nigdy niczego nie zpaomne przepakowac jak torebke zmieniam.

                            Przed ciaza palilam wiec byly tez papierosy i kilka zapalniczek.
                            Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                            Skomentuj


                              #15
                              Ja oprocz wiecznego balaganu,taj jak wiekszosc z Was mam stare rachunki ze sklepow,klucze,portfel,telefon,chusteczki,kilka blyszczykow,perfumy,skorowidz,rekawiczki,halsy.Naj bardziej wsciekam sie jak dzwoni telefon ja prowadze samochod i jedna reka staram sie znalezc go w torebce.Koszmar.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X