Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

pierwsza w życiu wizyta u ginekologa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Ja pierwszy raz poszłam jak byłam w 8/9tyg ciąży. Wcześniej jakoś nie miałam potrzeby żeby się tam udać .

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Ale wiecie tak sobie myślę .... pójscie do ginekologa nie powinno być
      tylko naszą potrzebą.
      Wydaje mi się, że dziewczyna 16-17 letnia powinna się udać na pierwszą
      swoją wizytę. Jest już w pełni rozwinięta fizycznie i chyba powinien
      lekarz ocenić jej stan zdrowia.
      Co myślicie ??
      Julek: 10/3/2008

      Skomentuj


        #18
        Tree zgadzam sie jak najbardziej i uważam też że to matka powinna zadbać o swoje dziecko i udać się na taką wizytę z córką. ja mam np. o to żal do mamy że tematy ginekolog miesiączka sa u nas tabu
        jeśli o mnie chodzi ja mam już z moją Julką pierwzą rozmowę na temat okresu wolę jej sama to wytłumaczyć niż żeby ktoś jej w szkole gadał nie dokońca w delikatny sposób


        JULA

        MAJA

        OLGA

        Skomentuj


          #19
          Myślę, że każda dziewczyna/kobietka/kobieta powinna po prostu do tego sama dojrzeć. Jak byłam młodsza kosmosem było dla mnie wybranie się do ginekologa mężczyzny. A teraz?! Kuuuurcze przeciez on tyle sie naoglada, ze chyba ktoras musialaby miec wysadzana diamentami małą żeby zwrocil uwage i zapamietal.

          Skomentuj


            #20
            Ewentualnie mozna zaproponowac corce pojscie z nia ale na sile nie ma co ciagnac, ja np. zawsze moglam z mama porozmawiac na tematy miesiaczki seksu itp. ale do ginekologa jakos nie bylo mi spieszno.

            Skomentuj


              #21
              Carin to tylko zazdroszczę takiego kontaktu z mamą

              ja tak dumam jakim cudem moja mam była przy porodzie Majki. Ona jakaś dziwna jest jeśli o tematy chodzi.
              A w szoku była jak Julka z nią rozmawiała i powiedziała że dziecko pochwą wychodzi a pochwa to dziurka między cipką a pupą
              Babcia wyszła


              JULA

              MAJA

              OLGA

              Skomentuj


                #22
                Oo moja mama to niee ona to az za bardzo otwarta na te sprawy, nigdy ani nie wstydzila sie nagosci, ani tematow o seksie, nieraz ja bylam bardziej skrepowana niz ona .

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  majek no właśnie u mnie było podobnie. Fakt, że ja dostałam pierwszy okres bardzo wcześnie (miałam lat 9) I dowiedziałam się o nim jak już
                  go dostałam i zaczęłam płakać bo się przeraziłam !!!!
                  Moja mama pewnie nie sądziła, że tak wczesnie będe miasiączkować, ale nawet nie zabrała mnie po tym wszystkim do lekarza by wyjaśnić dlaczego tak się stało. Bo przecież nie jest to normalne.
                  Podejrzewam,że powinnam była brać jakieś leki bo ja na prawdę za szybko się rozwinęłam i powiem szczerze,że była to trauma dla mnie
                  Także majek dobrze, że już macie pierwszą rozmowę za sobą
                  Julek: 10/3/2008

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: pierwsza w życiu wizyta u ginekologa

                    Ojej ja już nawet nie pamiętam dobrze. Na pewno byłam jeszcze wtedy dziewicą. Byłam u pani ginekolog, bo wstydziłam się iść do mężczyzny. Pamiętam tylko, że pani zdziwiła się jak zobaczyła mój tatuaż na brzuchu

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: pierwsza w życiu wizyta u ginekologa

                      Oj tam przezycie niesamowite, skrępowanie i ogromny stres, to jest nie lada wyzwanie dla dziewczyny

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: pierwsza w życiu wizyta u ginekologa

                        Pamiętam bardzo dobrze, choć nic szczególnego się wtedy nie wydarzyło. Było to w 2011 roku. Byłam u bardzo sympatycznej pani ginekolog, którą poleciła mi moja koleżanka z pracy.

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: pierwsza w życiu wizyta u ginekologa

                          Ja pamiętam moją pierwszą wizytę bardzo dobrze, przed byłam tak skrępowana że nawet sobie tego nie wyobrażacie. Jednak gdy zobaczyłam pełen profesjonalizm i rozluźnienie ginekologa wszystko przeszło Ale faktycznie dobrze trafiłam!

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: pierwsza w życiu wizyta u ginekologa

                            Ja sie mega stresowałam

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: pierwsza w życiu wizyta u ginekologa

                              Myślę,że dla każdej dziewczyny prakycznie jest to duże przeżycie. Jednak wszystko będzie zależało od lekarza na jakiego trafimy. Od jego podejścia. Jedna osoba będzie miała lepsze podejście, druga gorsze. Sama bardzo się obawiałam pierwszej wizyty, jednak trafiłam na świetnego ginekologa, do którego chodzę zresztą nadal. Potrafił mnie uspokoić oraz nie czulam sie podczas wizyty skrępowana. To było dla mnie mega ważne.

                              Kilka faktów jest tutaj:
                              http://thefad.pl/kobieta-i-styl/udac-sie-ginekologa/

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: pierwsza w życiu wizyta u ginekologa

                                Dziewczyny, nie macie powodów do obaw. Przecież ginekolog jest takim samym lekarzem jak każdy inny lekarz. Ważne jest tylko to, żebyście trafiły na dobrego specjaliste, co akurat łatwe nie jest. Ja sama teraz szukam i chyba wybiorę sie do ginekologa którego ofertę widziałam tu http://doktorginekolog.pl/ .

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X