Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Tabletki wspomagajace odchudzanie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    no i co najważniejsze, efekt jojo następuje głównie wtedy, kiedy chudnie się bardzo szybko, gwałtownie. (Nagłe ograniczenie kalorii, a potem powrót do starych nawyków żywieniowych...)

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Dzis w aptece spotkała mnie bardzo miła niespodzianka, mianowicie poszłam kupic BIO CLA a tu promocja 90 kapsułek za jedyne 53 zł ale byłam mile zaskoczona a co do efektu jo jo to właśnie im wolniej sie chudnie tym lepiej i zdrowiej bo organizm stopniowo przyzwyczaja sie do zmian w diecie a z czasem norma staje sie że mniej sie je, a co zauważyłam równiez zdrowiej bo wiecej spożywa się owoców i warzyw. Ja np nigdy nie lubiłam musli, a teraz bardzo przepadam a plus z tego taki, że w musli jest bardzo dużo błonnika co reguluje perystaltyke jelit co przy odchudzaniu równiez jest bardzo ważne.

      Skomentuj


        #33
        Oni często mają promocje cenowe, czasem można też dostać np. 2 opakowania w promocyjnej cenie)

        Muszę się przekonać do musli...

        Skomentuj


          #34
          cześć dziewczyny, załączamm link do BIO CLA,
          czy to właśnie o tych tabletkach beatka24 piszesz?

          http://www.domzdrowia.pl/42786,bio-c...a-60-kaps.html
          Julek 15.o2.2oo7r



          Skomentuj


            #35
            Napisane przez izabela22 Pokaż wiadomość
            cześć dziewczyny, załączamm link do BIO CLA,
            czy to właśnie o tych tabletkach beatka24 piszesz?

            http://www.domzdrowia.pl/42786,bio-c...a-60-kaps.html
            Tak, dokładnie o tych.

            Skomentuj


              #36
              słuchajcie kochane!chęć zrzucenia kilku kg.-dobrych kilku jest ogromna,tyle razy sie zabierałam za super diete,ktora nie trwała zbyt długo-chęć jedzonka jest silniejsza ode mniepoczytałam na forum i skusiłam sie na te kapsułki BIO CLA Z ZIELONĄ HERBATKĄ kurcze w ogole nie sa tanie!!!63 zł.ale coz.....sprobuje,mam nadzieję,że powoli pomogą!-jeśli nie-napewno zmieszcze sie w worek na kartofle (p.s. po jakims pozytywnym-widocznym efekcie odezwe sie....)pozdrawiam

              Skomentuj


                #37
                kate79życze Ci powodzeniaja miałam podobny problem, sama myśl o tym że muszę wyrzec sie niektórych pyszności oddalała mnie od podjęcia decyzji o odchudzaniu. Nie wyobrażałam sobie że moge np nie jeść ziemniaków, albo chlebaale to że nie wchodziłam w większość swoich ulubionych ciuchów, i bez względu na to co założyłam zawsze wystawal mi ten okropny brzuch wzięło górę i zaczęłam sie odchudzać. I tym sposobem od dwóch miesięcy nie jem ziemniaków ani chleba, staram sie aby dieta była bogata w owoce i warzywa, sięgnęłam po produkty bogate w błonnik ( musli, otręby) no i do tego troche ćwiczeń I oczywiście BIO CLA efekt juz od jakiegoś czasu bardzo widoczny, pozbyłam sie brzuszyska i nareszcie moge sie ubrac i nie wstydzic sie ż ecoś mi tam wystaje. Jeśli chodzi o początkowe efekty, to przez jakies pierwsze 2 tyg. zażywania BIO CLA czułam sie tak... lekko, nawet po posiłku.
                kate79 trzymam kciuki i zapewniam Cie że dieta z czasem stanie sie Twoim nawykiem a rezultaty bedą naprawdę. Pozdrawiam

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  zapomniałam zapytać o najważniejszą sprawę, czy można stosować tabletki z zieloną herbata podczas karmienia???

                  jest jeszcze takie coś jak LINEA, tez ma ziel. her. ale i inne składniki np. chrom, więc nie wiem czy można w okresie laktacji...

                  Skomentuj


                    #39
                    Naprawdę bierzecie te do których jest link?? Ja biorę małe kapsułki, bo są łatwiejsze do połykania. kate79 musisz być cierpliwa i pamiętać o tym, że kuracja trwa minimum 3 miesiące, ale pierwsze efekty widać po jakiś 3 tygodniach stosowania.

                    Skomentuj


                      #40
                      Napisane przez sikornik Pokaż wiadomość
                      zapomniałam zapytać o najważniejszą sprawę, czy można stosować tabletki z zieloną herbata podczas karmienia???

                      jest jeszcze takie coś jak LINEA, tez ma ziel. her. ale i inne składniki np. chrom, więc nie wiem czy można w okresie laktacji...
                      Stosowanie podczas karmienia piersią nie jest wskazane.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Napisane przez sikornik Pokaż wiadomość
                        zapomniałam zapytać o najważniejszą sprawę, czy można stosować tabletki z zieloną herbata podczas karmienia???

                        jest jeszcze takie coś jak LINEA, tez ma ziel. her. ale i inne składniki np. chrom, więc nie wiem czy można w okresie laktacji...
                        na ulotce jest napisane że nie nie zaleca sie stosowania w ciąży oraz w okresie laktacji. z doświadczenia wiem że trzeba tez uważać w czasie miesiaczki, przynajmniej ja musze bo mam wtedy dziwne zawroty glowyfarmaceutka poradziła mi żebym przez pierwsze dni okresu odstawiała tabletki, bo organizm jest wtedy osłabiony przez samo krwawienie do tego dieta uboga w różnego składniki mineralne więc nie ma co obciążac organizmu tabletkami... to jedyny skutek uboczny jaki do tej pory zauważyłam przy stosowaniu BIO CLA, mam nadzieję że więcej ich nie będzie

                        Skomentuj


                          #42
                          dzięki kobietki za słowa otuchy-bardzo pomocnepozdrawiam serdecznie!!!

                          Skomentuj


                            #43
                            No dobrze , a który z tych szystkich specyfików uważacie za skuteczny? Ja mam wrażenie że na mnie nic nie działa..że więcej zależy od tego jak myślę i od ćwiczeń fizycznych, niż od tabletek:/

                            Skomentuj


                              #44
                              Basieńkodokładnie tak samo ja mówiłam, ale wtedy nie potrafiłam wyobrazić sobie że moge odmówić sobie jakiegos jedzenia nie umiałam poskromic głodui te z na mnie nie działały żadne specyfiki bo podjadałam sobie coś w między czasie i niestety rezultatu nie było ( może dlatego też że nie wierzyłam w to że od tabletek schudnę) i rzeczywiście od samych tabletek sie nie schudnie, ale kiedy zadba się o odpowiednia dietę to tabletki są naprawde pomocne w pozbyciu sie tych zbędnych kg Ja uparcie polecam BIO CLA z zielona herbatą mi pomogło, moim koleżankom też a teraz jestem na etapie przekonywania mojej mamypowoli zarażam tym odchudzaniem wszystkie swoje znajome ale co tam wkońcu wiosna jest i miło jak po zimie nic nie zostanie, szczególnie w naszej sylwetce

                              Skomentuj


                                #45
                                Dokładnie, sylwetką mamy świecić na wiosnę.. Szkoda tylko, że niektórzy mężczyźni nie pomyślą w ten sam sposób jak my...

                                Ogólnie rzecz biorąc popieram Beatkę24

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X