Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Porod naturalny po cesarskim cieciu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Porod naturalny po cesarskim cieciu

    Czesc kobietki,moj dzidzius przyszedl na swiat przez cesarskie ciecie,wiem ze drugie dziecko mozna w takim przypadku sprobowac urodzic naturalnie ale czy ktorejs z was sie to udalo?
  •    
       

    #2
    Witam,ja też miałam "cesarke" i teraz też będe miała,bo lekarz powiedział,że nie będziemy ryzykować by nie było jakis powikłań.Ale możliwy jest poród naturalny po ostatniej cesarce,jeżeli nie ma przeciwwskazań.Pozdrawiam
    Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

    http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



    Skomentuj


      #3
      ja mojego synka też urodziłam przez CC. Następne dziecko chciałabym urodzić drogą naturalną.
      Wszystko zależy od tego z jakiego powodu było CC, u mnie np, było dlatego, że synek był odwrócony pupą w dół.
      Znam kilka kobiet, które pierwszy raz rodziły przez cesarkę a następne dzieciaczki urodziły naturalnie, jedna to nawe bliżniaki

      Skomentuj


        #4
        ja tez mialam pierwsze cc i na skutek zlych wspomnien nastepne dziecko chcialam urodzic naturalnie i tu musze stwierdzic ze milo nie bylo. troszke komplikacji ale naszczescie wszystko dobrze sie skonczylo.musze jednak przyznac ze porod naturalny znacznie szybciej sie zapomina i te bóle tez jakos z pamieci uciekaja.
        PAULINKA 31.8.2003
        VICTORIA 20.5.2008

        12.1.2009r raczkowanie
        13.1.2009 pozegnanie cycunia
        16.1.2009 samodzielne siadanie

        Skomentuj


          #5
          U mnie byl problem z rozwarciem,mialam 5cm idalej nic sie nie dzialo a rodzilam juz 2 doby wiec zrobili mi cesarke.Poza tym podano mi znieczulenie zewnatrzoponowe(rodzilam we Francji i tutaj to normalka)co niesie ze soba ryzyko ze szyjka "zesztywnieje".Mam nadzieje ze drugiego dzidziusia uda mi sie urodzic naturalnie.

          Skomentuj


            #6
            dotka238 może to głupio zabrzmi, ale jeśli bardzo chcesz rodzić naturalnie, to może lepiej bez znieczulenia spróbować, ,a może przy drugim porodzie będzie już łatwiej się wszystko rozchodzić

            Skomentuj


              #7
              To ze sie zgodzilam na to znieczulenie to byl blad,dzis to wiem.Tutaj porod bez znieczulenia zwlaszcz przy pierwszym dziecku to rzadkosc.Bylam juz zmeczona,maly urodzil sie duzy4200 kg i 57,5cm.Polozne zachecaly,wszystko wygladalo w porzadku wiec sie zgodzilam.Teraz wiem ze nastepnym razem juz bym tego nie zrobila.Znieczulenie w pewnym momencie przestalo dzialac,maly "pchal sie" do wyjscia a tam tylko 5 cm...

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Ja tez rodzilam przez cc i drugie chcialabym normalnie rodzic rodzilam 16godz braklo tylko boli partych ale niestety musieli ciąc o malo im nie zjechalam na stole byly problemy z wybudzeniem i wogole koszmar chcialabym bardzo nrmlnie rodzic ale u nas niestety sa tacy lekarze ze jak widza pierwsza cc to nawet nie patrza na powod tylko zalecaja nastepna cesarke i chyba niestety jak sie zdecyduje nastepne bede musiala tak samo przez cc
                Wikunia 04.08.2008r

                Skomentuj


                  #9
                  ja rodzilam przez cc, jak się zdecyduje na nastepne dzidzi to też chcę przez cesarke.po co się męczyć???zwłaszcza że przy pierwszym mialam ku temu wskazania...

                  Skomentuj


                    #10
                    Ja rodziłam naturalne ze znieczuleniem zewnątrzoponowym. Znieczulenie było wskazane, ponieważ po wielu godzinach rozwarcie nie postępowało, dopiero po znieczuleniu wszystko poszło gładko.

                    Teraz też zamierzam rodzić normalnie, ale czas pokarze.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      ja mialam pierwsza cesarke(dziecko ulozone posladkowo,hipotrofia)i choc mialam powiklania po tym porodzie iw bolu plakalam do meza ze moglam urodzic naturalnie to bym sie tak nie meczyla.to i tak prawie 2 lata po cc jak bym byla drugi raz w ciazy chcialabym rodzic znowu przez cc.chyba sie nie zdecyduje na dziecko jesli lekarz mo powie ze bede musiala sn rodzic.niewiem jakos ten porod mnie przeraza,nie bol,ale ten fakt ze mam rodzic dziecko przez TE czesci ciala.chyba jestem jakas dziwna

                      Skomentuj


                        #12
                        anaanaja drugię chcialabym przez cc, bo pierwsze miałam było mi dane nie znać bólu porodu jak byłam w ciąży,więc niech tak zostanie.

                        Skomentuj


                          #13
                          ja miałam możliwość rodzić po cesarce naturalnie

                          i szczerze wolę naturalnie

                          szybciej wszystko się goi i szybciej kobieta funkcjonuje i może zająć się dzieckiem

                          Skomentuj


                            #14
                            a_s wiesz z tym szybkim dochodzeniem do formy po porodzie to zależy od kobiety rodzącej,znam takie że,leżą tydzień plackiem- bo boli,ja po tygodniu mogłam szpagaty robić- wszystko.

                            Skomentuj


                              #15
                              no tak prawda, ale ja pisałam w odniesieniu do siebie jak ja się czułam

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X