Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

ginekolog kobieta czy mężczyzna

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    ginekolog kobieta czy mężczyzna

    Kogo wybieracie i dlaczego?
  •    
       

    #2
    ja w ciazy chodzilam do mezczezny i teraz tez chodze. czemu? sama nie wiem. mama mnie zapisala do ginekologa. mowila ze do kobiety.wchodze a tam mezczyzna a juz przy nim zostalam

    Skomentuj


      #3
      Ja byłam raz w życiu u kobiety, ale była bardzo nie delikatna że tak powiem, zniechęciłam się i już zostałam przy mężczyźnie.
      Wojtuś 28.11.2007

      Skomentuj


        #4
        u mnie też tak było. zapisałam się do kobiety bo myślałam że będzie delikatna miła itd. ale okazała się "katem". Od kilku lat chodzę do mężczyzn oni są delikatniejsi

        Skomentuj


          #5
          Witam .U mnie każdą ciaże prowadził lekarz-mezczyzna i jestem zadowolona.Wydaje mi sie,że są oni bardziej delikatniejsi w badaniu niż kobiety.
          Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

          http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



          Skomentuj


            #6
            ja jestem zdania że mężczyżni są jednak delikatniejsi, pierwszy raz byłam u ginekologa kobiety, potem w ciązy raz trafiłam , bo była pani doktór w zastępstwie i tuż prezed porodem była ta sama i źle ją wspominam, była dobrym ginekologiem z dużym doświadczeniem, bo odbierała poród mojej mamy, gdy ja się rodziłam, ale strasznie niedelikatna była.
            Teraz zawsze chodzę do mężczyzny.

            Skomentuj


              #7
              Ja bardzo żle wspominam wizytę u pani ginekolog, zaszłam w ciążę i chciałam zrobić podsawowe badania, tak była niedelikatna i niemiła, że z tego gabinetu wybiegłam z płaczem i nie mogłam się opanować. Potem poszłam do mężczyzny ( do tej potry chodzę) i było wszystko inaczej, okazało się, że jest niebezpieczeństwo poronienia, nie wiem czy nie przez to bolesne badanie i nerwy. Na szczęście wszystko skończyło się dobrze, nigdy już nie pójdę do kobiety!!!

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Ponoc faktycznie jest tak, ze mezczyzni sa delikatniejsi od kobiet. Tak wiec ja chodze do ginekologa mezczyzny. Dlacezgo? Bo tio najlepszy lekarz w moim miescie i jest sympatyczny
                Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                Skomentuj


                  #9
                  Ja chodziłam do pani doktor. Bardzo miła i delikatna, ale to tylko jedna na sto. Badało mnie wiele kobiet i każda była nie delikatna i nie sympatyczna. Co do mężczyzn lekarzy nie mam zastrzeżeń.

                  Skomentuj


                    #10
                    ja chodziłam wyłącznie do mężczyzny. wydaje mi się że są delikatniejsi. do kobiety bym raczej nie poszła. chociaż mój mąż pewnie by chciał




                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      ja chodzilam do jednych i drugich jezeli chodzi o delikatnosc to chyba zalezy od osoby a wiekszymi profesjonalistkami byly kobiety. aczkolwiek wydaje mi sie ze to nie plec tu gra role a umiejetnosci.
                      PAULINKA 31.8.2003
                      VICTORIA 20.5.2008

                      12.1.2009r raczkowanie
                      13.1.2009 pozegnanie cycunia
                      16.1.2009 samodzielne siadanie

                      Skomentuj


                        #12
                        ja byłam i u mężczyzny i kobiety.
                        jednak obie ciąże prowadziłam u kobiety poleconej
                        przez koleżankę.
                        ja też myślę że to zależy od podejścia i umiejętności lekarza.
                        W pierwszej ciąży leżałam miesiąc na patologii
                        i badało mnie kilku facetów,
                        jeden jak łapę wsadził to myslałam że mi gardłem wyjdzie.
                        dlatego chyba płeć nie ma znaczennia.
                        Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                        Skomentuj


                          #13
                          Hej ja przy pierwszej ciąży miałam ginekologa kobiete, teraz w 2 mam faceta i szczerze to zależy od lekarza a nie od jego płci

                          Skomentuj


                            #14
                            Ja od samego początku chodziła do lekarza--faceta.. i jestem bardzo zadowolona

                            Skomentuj


                              #15
                              Ja chodzę do mężczyzny, ale nie, dlatego że nim jest tylko, że jest dobry w tym, co robi

                              a swoją drogą, która z Was chciałby mieć męża ginekologa???

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X