Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kredyt na samochód

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: Kredyt na samochód

    Korzystne oferty zazwyczaj otrzymuje się tam, gdzie mamy konto.

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: Kredyt na samochód

      A leasing nie jest lepszym rozwiązaniem?
      poczytaj xxx fajnie opisano jak to działa w przypadku leasingu na firmę, moim zdaniem warto tak finansowac auto.
      Last edited by gagatka; 07-07-2020, 12:22. Powód: link

      Skomentuj


        #63
        Odp: Kredyt na samochód

        Inne pieniądze będzie kosztował samochód nowy i inne uzywany. Mnie brakowało ok 10 tys na zakup auta używanego. W banku Raiffeisen dostałam kredyt gotówkowy bez odsetek. Zdecydowałam się na 12 rat i myślę że na luzie spłace go w ciągu roku.

        Skomentuj


          #64
          Odp: Kredyt na samochód

          Musze sobie kupić nowy samochód, ale nie mam wystarczającej ilości gotówki i jestem zmuszona wziąć kredyt. Jak zapewne każdemu z Was zależy mi na tym, żeby ten kredyt był na jak najlepszych warunkach. Rozważam kredyt od Santander Consumer Bank z tej oferty , ale wolałabym najpierw poznać opinię innych na jego temat. Co o nim sądzicie?

          Skomentuj


            #65
            Odp: Kredyt na samochód

            Napisane przez Anka6
            W banku Raiffeisen można dostać kredyt na zakup środka transportu. Bankowi nie robi różnicy czy jest to auto nowe czy używane. Kredyt można spłacać nawet 7 lat.
            O ile oczywiście ma się możliwośc dostania kredytu w bankku.Bo nie kazdy może sobie na to pozwolić. Banki stały się bardzo wybiórcze jesli chodzi o kwestię przyznawania kredytów. Trzeba mieć:
            zarobki
            brak wpisów w rejestrach bik i krd
            oraz historię kredytową
            Last edited by gagatka; 07-07-2020, 12:23. Powód: link - reklama

            Skomentuj


              #66
              Odp: Kredyt na samochód

              Hmm. A nie lepiej wciąż po prostu samochód na raty? W sumie to też kredytowanie, ale w ofercie sprzedawcy i nie trzeba już biegać po bankach, o chwilówkach nie wspominając
              Mój blog

              Skomentuj


                #67
                Odp: Kredyt na samochód

                Ostatnio będać w tej samej sytuacji co Ty w ozy rzuciła mi się strona xxx - tam jest porównanie kredytów na samochód Polecam z niego skorzytstać, bo jest na bieżąco aktualizowane i zawsze można znaleźć najlepszą ofertę
                Last edited by gagatka; 07-07-2020, 12:24. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: Kredyt na samochód

                  Warto zwrócić uwagę, że tutaj jest również xxx. Sądzę, że dobrym pomysłem jest zapoznanie się z tymi informacjami
                  Last edited by gagatka; 07-07-2020, 12:24. Powód: link - reklama
                  Blue mówił o oceanie oddzielającym ludzi. I że w tym wszystkim chodzi o to, by znaleźć brzeg, do którego warto będzie dopłynąć.

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: Kredyt na samochód

                    My wzięliśmy kredyt samochodowy w Getinbanku. Bez wpłaty własnej, do 50 tys. kredytu, więc idealny na takie miejskie fajne autko.
                    Last edited by gagatka; 07-07-2020, 12:25. Powód: link - reklama

                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: Kredyt na samochód

                      Warto sobie przejrzeć kredyty samochodowe na xxx Jest dużo dobrych ofert, można sobie dopasować pod siebie – sumę, koszty, ratę i tak dalej.
                      Last edited by gagatka; 07-07-2020, 12:25. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: Kredyt na samochód

                        Przed wzięciem kredytu na samochód warto poczytać artykuły i zdobyć informacje na ten temat. Dobrym miejscem na to jest xxx To blog firmowy pożyczkodawcy, który ma dobre opinie i można mu zaufać. W razie chęci pożyczenia pieniędzy będziemy też pod ręką, mieli solidną firmę.
                        Last edited by gagatka; 07-07-2020, 12:15. Powód: link

                        Skomentuj


                          #72
                          Odp: Kredyt na samochód

                          A może zamiast myśleć o kredycie warto zastanowić się nad tym, jakby tu kupić auto taniej?
                          Dobrym wyjściem w takiej sytuacji mogą się okazać samochody poleasingowe: xxx . Słyszeliście o takiej opcjI?
                          Świetne samochody w zdecydowanie bardziej przystępnych cenach niż te w salonie.
                          Last edited by gagatka; 07-07-2020, 12:16. Powód: link

                          Skomentuj


                            #73
                            Odp: Kredyt na samochód

                            Kredyt to jednak poważna sprawa, ponieważ trzeba potem to spłacać. Warto poszukać oferty .Mają tam też ofertę na kupno auta. Wszystko zależy jednak od naszych możliwości spłaty , ale skonsultować zawsze się można.
                            Last edited by gagatka; 07-07-2020, 12:16. Powód: link

                            Skomentuj


                              #74
                              Odp: Kredyt na samochód

                              Czy można dostać kredyt na samochód bez żadnych zaświadczeń, jak to było w waszym przypadku? Natrafiłam na artykuł o pożyczkach xxx i zastanawiam się jak to jest. Z kim rozmawiać na ten temat?
                              Last edited by gagatka; 07-07-2020, 12:17. Powód: link

                              Skomentuj


                                #75
                                Odp: Kredyt na samochód

                                Dobra alternatywą dla leasingu na samochód jest wynajem długoterminowy samochodu, jednak jeśli chcemy mieć auto na własność to musimy sięgnąć po kredyty samochodowe w banku.
                                Last edited by gagatka; 07-07-2020, 12:17. Powód: link
                                strona www

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X