Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

problem z żylakami

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    problem z żylakami

    Witajcie

    pisze bo mam dość nieładny problem i potrzebuje porady, zauwazyłam że na mojej łydce wyskoczyła żyła niestety jest dość mocno widoczna. W mojej rodzinie są dość spore problemy związane z zylakami ale zastanawiam się czy metoda operacyjna to jedyna dobra forma wyleczenia się z zylaków. Czy moze korzystałyście z innych metod - nie operacyjnych, które okazały się skuteczne?

    bede wdzięczna za porady, jeśli któraś z was zdecydowała się na operacje to będe wdzięczna za polecenie dobrego specjalisty.

    pozdrawiam

    Aneczka
  •    
       

    #2
    Odp: problem z żylakami

    Anno,

    miałam dosyc podobny problem i jeśli rzeczywiście zalezy Ci na zdrowych nogach to nie ma innego wyjścia jak poddac się operacji. ALe za to robisz to raz i masz spokój na całe zycie, zapewniam Cie że to obecnie nic strasznego ;-) i dosłownie poł godziny po operacji możesz chodzic i wrócic do normalnego trybu życia.
    ze swojej strony polecam doktora Zielińskiego, przyjmuje w kilku placówkach w Warszawie, wiecej o nim dowiesz się na jego stronie.
    i generalnie zachecam do stosowania skarpet uciskowych, które poprawiają krążenie, to tak na przyszłość

    Skomentuj


      #3
      Odp: problem z żylakami

      dzięki Allison na namiary do doktora, przyjrze się jego ofercie blizej.
      generalnie dośc ciekawa jest ta opcja na laserowe leczenie żylaków, na pewno sie nad tym zastanowie.

      pozdrawiam Cie

      Anka

      Skomentuj


        #4
        Odp: problem z żylakami

        jesli Panie mają problem z żylakami to chyba dobrze jest się zapoznac z tym artykułem http://www.poradnikzdrowie.pl/zdrowi...kow_39825.html

        Skomentuj


          #5
          Odp: problem z żylakami

          Mam ten sam problem. Póki co żylaki są jeszcze malutkie, prawie niewidoczne, ale i mam i dziadek mieli ten problem, więc tylko czekam kiedy i mi się zacznie. Można to jakoś zatrzymać? Żeby nie postępowało dalej?

          Skomentuj


            #6
            Odp: problem z żylakami

            Allison01 podała informację o doktorze Zielińskim. Tak się składa, że byłam pacjentką doktora Zielińskiego! Na swoim przykładzie mogę najlepiej ocenić jego umiejętności. Jest wyjątkowym specjalistą, moje nogi wglądają jak nowe. Dużo czytałam w internecie o metodzie jaką miałam być leczona - laserowa operacja żylakow systemem EVLT. Na początku miałam wątpliwości, ale po rozmowie z doktorem, wiedziałam, że to będzie najlepsze rozwiązanie.
            I nie pomylilam się. Jeśli ktoś ma problemy z żylakami to polecam dra Adama Zielińskiego, bo dopiero on mi pomógł.

            Skomentuj


              #7
              Odp: problem z żylakami

              Żylaki to nic ciekawego, szczególnie jeżeli chodzi o ich wygląd i odbiór estetyczny, ale da się przecież temu zaradzić. W poradniach chirurgii naczyniowej kliniki na śląsku Sante-cm.pl zajmują się takimi sprawami i sądzę, że najlepiej byłoby po prostu udać się z tym problemem do lekarza.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: problem z żylakami

                Każdy problem z układem krążenia jest poważny, stąd należy to wszystko dokładnie skontrolować. Ja często posługuje się fachowymi blogami w takich dziedzinach, chociażby ostatnio znalazłam http://zawalserca.com.pl/, przeczytałam już kilka artykułów i wydają się bardzo merytoryczne. Chyba warto wiedzieć coś w takich ważnych dla nas wszystkich sprawach

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: problem z żylakami

                  nie należy takich rzeczy lekceważyć bo może się z tego zrobić poważny problem, mój znajomy się o tym przekonał.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: problem z żylakami

                    Zgadzam się w 100%! Takie problemy jak żylaki powinniście od razu rozwiązywać. Warto wybrać się do Centrum Flabologii http://www.centrumflebologii.pl/pl/leczenie-powiklan bo tam pracują najlepsi specjaliści od problemów z żyłami. Miejcie to na uwadze.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: problem z żylakami

                      Napisane przez Becia88 Pokaż wiadomość
                      nie należy takich rzeczy lekceważyć bo może się z tego zrobić poważny problem, mój znajomy się o tym przekonał.
                      Tu się zdecydowanie zgadzam wiele osób lekceważy na początku a potem leczenie żylaków jest o wiele trudniejsze, macie takie miejsca jak - http://www.kriocentrum.com/oferta/leczenie-zylakow/ dlaczego się nie zgłosić i nie zapytać lekarza jak sobie z tym poradzić? jeśli będzie potrzeba zapisze od razu na zabieg.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: problem z żylakami

                        U mnie też pojawił się ten problem niestety

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: problem z żylakami

                          Jak masz taki problem to zerknij na tą stronę http://nicniezatrzymamnie.pl/ bo te informacje Ci się na pewno przydadzą, poza tym zapytaj lekarza o diosminex, moja żona go bierze bo dostała żylaków po porodzie i widzę że jej pomaga, nie skarży się już na bóle nóg ani na obrzęki

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: problem z żylakami

                            Ja także mam problem z żylakami, ostatnio nawet pytałam lekarza co z tym robić - zalecił witaminę K i maść z ruszczykiem.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: problem z żylakami

                              mi zalecono suplement diety i tego na razie sie trzymam https://azdrowia.pl/varicolen-jak-st...na-zylaki.html

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X