Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Perfekcyjna Pani domu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Perfekcyjna Pani domu

    A właśnie dziewczyny powiedzcie jak dbacie o swoje żelazka? U mnie czasem potrafi cieknąć woda i to taka brudna;/ wydaje mi się że powinnam je jakoś czyścić ale nie bardzo wiem jak się zabrać ;/

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Perfekcyjna Pani domu

      Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
      o widzisz ile ja się od ciebie nauczę. Ja na plany mam chemiczny odplamiacz SIL- z niemiec, można jest rewelacyjny nawet na plam kupić przez Internet i na prawdę ten w sprayu jest super nawet na plamy z marchewki
      Cieszę się, ze mogę coś podpowiedzieć, a przy tym od Ciebie również dowiaduję się ciekawych rzeczy które na pewno kiedyś wykorzystam

      Skomentuj


        Odp: Perfekcyjna Pani domu

        To racja, nie które wydają się takie mądre, a inne takie strasznie bezsensowne.
        Move here

        Skomentuj


          Odp: Perfekcyjna Pani domu

          ludzie żywą w wypracowanej przez siebie przestrzeni, która nie dla każdego jest odpowiednia. Czy ktoś ma syf czy nie - to jego problem. Inaczej to wygląda, jeżeli w tym mieszkaniu przebywają dzieci - wtedy to już trzeba interweniować.

          Skomentuj


            Odp: Perfekcyjna Pani domu

            Napisane przez jacmac1986 Pokaż wiadomość
            ludzie żywą w wypracowanej przez siebie przestrzeni, która nie dla każdego jest odpowiednia. Czy ktoś ma syf czy nie - to jego problem. Inaczej to wygląda, jeżeli w tym mieszkaniu przebywają dzieci - wtedy to już trzeba interweniować.
            Ale czasem gdy ktoś mieszka w bloku i ma s domu niezły bałagan i stertę śmieci może to również przeszkadzać sąsiadom, bo nie dość ze smród to jeszcze różne robactwo może się zalęgnąć

            Skomentuj


              Odp: Perfekcyjna Pani domu

              Moja mama może aż taka perfekcyjna nie jest. Ale na pewno jest świetnie zorganizowana. Niewazne kiedy się do niej wpadnie, to zawsze jest obiad i ciasto na deser A ona pracuje całymi dniami.

              Skomentuj


                Odp: Perfekcyjna Pani domu

                Napisane przez ata-waw_001 Pokaż wiadomość
                Moja mama może aż taka perfekcyjna nie jest. Ale na pewno jest świetnie zorganizowana. Niewazne kiedy się do niej wpadnie, to zawsze jest obiad i ciasto na deser A ona pracuje całymi dniami.
                Bo nasze mamy potrafią sobie zorganizowac czas. Moja też nie była super perfekcyjna co do porządków ale co do naszego wychowania tak. Było nas 7 a mama zawsze miała dla nas czas, potrafiła ugotować obiad, odrobić z nami lekcję a na wieczór jeszcze zagrać w jakąś planszówkę. Najważniejsze żeby być szczęśliwym i nie zarastać brudem, a trochę bałaganu nie zaszkodzi

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Perfekcyjna Pani domu

                  Niedawno znajoma zabrała mnie na szkolenie ze sprzątania. Dom, w którym ono się odbywało wyglądał jak z katalogu. Wszystko w bieli. Niesamowity porządek. A zamieszkany przez rodzinę z 4 dzieci.

                  Skomentuj


                    Odp: Perfekcyjna Pani domu

                    Teresa, super duża rodzina - 7 dzieci. Na pewno mieliście wesoło w takiej gromadce I mam miała co robic

                    Skomentuj


                      Odp: Perfekcyjna Pani domu

                      Centralne odkurzacze? Troche za drogie, zdecydowanie. Ja tam wolę odkurzacz automatyczny. Dużo tanszy i mniej problemowy i nie trzeba go nigdzie instalowac To taki mały talerz co sobie myka po domu.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Perfekcyjna Pani domu

                        Mam roombe i polecam, sierść kota zbiera idealnie

                        Skomentuj


                          Odp: Perfekcyjna Pani domu

                          takich kobiet napewno teraz nie ma
                          usuwanie wirusów wordpress

                          Skomentuj


                            Odp: Perfekcyjna Pani domu

                            dokładnie zgadzam się z tobą

                            Skomentuj


                              Odp: Perfekcyjna Pani domu

                              Też ostatnio uzywam tych tabletek do zmywarki, jednak dużo lepsze są tabletki z Ludwika

                              Skomentuj


                                Odp: Perfekcyjna Pani domu

                                A ja lubie byc Perfekcyjna w kuchni. Mam swoje ulubione, z reguly raczej zdrowe, przepisy, w ktorych wykorzystuje naturalne skladniki - zadnych polproduktow. Niedlugo Swieta - czyli znow zrobie swoj 'kultowy' barszcz czerwony na zakwasie. Z tego przepisu: domowejroboty barszcz-czerwony korzystam - zawsze mi wychodzi, cala moja rodzinka sobie go bardzo chwali - daje nawet go na wynos
                                Last edited by disne; 18-06-2020, 11:39. Powód: link

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X