Wróć   Forum Mamotoja.pl > Pytania do eksperta > Szyjemy dla dzieci
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Szyjemy dla dzieci Przytulanka, czapeczka, pluszowy miś, a może mata edukacyjna? Szycie jest znów bardzo modne, będziemy więc szyć razem z Wami! Zasięgnijcie porady gdzie najlepiej kupić materiały albo jaka krawcowa jest najlepsza w Waszej okolicy.

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 23-12-2015, 12:45
justyna612 justyna612 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
justyna612.polki.pl

Domyślnie Odp: Gdze kupujecie dzianiny

ja zawsze kupuję przez internet ponieważ w moim mieście nie ma porządnie wyposażonego sklepu z dzianinami, ja zazwyczaj wpisuję motyw jaki mnie interesuje i wciskam wyszukiwanie przez grafikę
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-01-2016, 11:30
kankiela kankiela jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
kankiela.polki.pl

Okazje w sieci są lepsze, zobaczcie - https://www.pickandcraft.pl/ Oczywiście wszystko zależy od tego, jakiej tkaniny szukacie, co dokładnie chcecie wybrać, co chcecie uzyskać. Ale uważam, że przez internet można dobrać to w znacznie wyższej jakości.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-01-2016, 22:05
teresa211186 teresa211186 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
teresa211186.polki.pl

Zdjęcia: 88

Ja wolę kupować w sklepie, tak zeby dotknąć materiał i go dotknąć i obejrzeć. Boję sie żę zamawiając przez internet mogę sie zawieść na jakości, raz coś kupiłam i teraz wolę iść do sklepu.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17-01-2016, 18:09
anjaja anjaja jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
anjaja.polki.pl

Kupuje w http://www.sklep.textilmar.pl i http://dresowka.pl
to najlepsze cenowo sklepy internetowe
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18-01-2016, 10:02
kotek_85 kotek_85 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
kotek_85.polki.pl

Miasto: Śląsk
Zdjęcia: 16

Cytat:
Napisał teresa211186 Zobacz post
Ja wolę kupować w sklepie, tak zeby dotknąć materiał i go dotknąć i obejrzeć. Boję sie żę zamawiając przez internet mogę sie zawieść na jakości, raz coś kupiłam i teraz wolę iść do sklepu.
Ja chyba mam podobnie, choć ostatnio bardziej przekonałam się do sklepów internetowych, głównie dla tego, że mają większy wybór i czasami lepsze ceny. Materiału głównie kupuję na allegro.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24-01-2016, 11:22
bozena969 bozena969 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
bozena969.polki.pl

Ja mogę polecić pościel też w necie , świetnie się sprawdza w użyciu zarówno dla dzieci starszych jak i dla niemowląt http://poscieldladziecka.org.pl/cate...arszych-dzieci
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-01-2016, 14:13
mikaa997 mikaa997 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
mikaa997.polki.pl

Miasto: okolice Wrocławia
Zdjęcia: 70

Może zabrzmi to banalnie ale... ja na prawdę polecem pościele dla dziecka z Lidla są bardzo tanie a fajne jakościowe, łatwo się prasują. Oprócz tego lubię pościele Ceba
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-02-2016, 16:02
agrafka13 agrafka13 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
agrafka13.polki.pl

Zdjęcia: 2

Ja takie zakupy też zazwyczaj robię przez internet, bo taniej i większy wybór. Mieszkam na wsi, wiec łatwiej jest mi tak. Mam sprawdzone sklepy, więc wiem że bubla nie kupię.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-02-2016, 17:44
mikaa997 mikaa997 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
mikaa997.polki.pl

Miasto: okolice Wrocławia
Zdjęcia: 70

Cytat:
Napisał agrafka13 Zobacz post
Ja takie zakupy też zazwyczaj robię przez internet, bo taniej i większy wybór. Mieszkam na wsi, wiec łatwiej jest mi tak. Mam sprawdzone sklepy, więc wiem że bubla nie kupię.
Ja też mieszkam na wsi ale niestety nia ma u nas dojazdu jeśli chodzi o sklepy któe dostarczają do domu jak np Tesco czy Auchan;/ mam nadzieję że niedługo zrobią dowóz i do nas
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-02-2016, 18:50
agrafka13 agrafka13 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
agrafka13.polki.pl

Zdjęcia: 2

Bidulki my. Mieszkanie na wsi z jednej strony jest fajne, ale z drugiej to faktycznie nie każdy towar udaje sie zdobyć. Dobrze, ze jest internet i w ten sposób można zamawiać.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania