Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rocznik 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    z tego co ja wiem to jak ma sie zawieszona dzialalnosc to
    trzeba oplacac skladki zdrowotne ja juz tak placilam
    chyba za 2 lata temu, to jest tak popiepszone ze dzieki temu
    bede musiala zapalcic za te miesiace cale skladki
    bo nie bylam w NFZ
    Patryczek


    http://s2.pierwszezabki.pl/008/008234990.png?9167

    Skomentuj

    •    
         

      No coś Ty aż tak to jest?
      Ja byłam na ubezpieczeniu męża do tej pory to na pewno nie muszę płacić
      za te miesiące. Ale nie wiem jak to jest pd stycznia. Chyba tam zadzwonię
      jutro. Pewnie za styczeń jeszcze zapłacę. No trudno.


      Skomentuj


        to ciekawe Nikola bo jak bylam w zusie to nikt mi o tym nic nie mowil
        i jak mialam zawieszona to musialam placic zdrowotne
        Patryczek


        http://s2.pierwszezabki.pl/008/008234990.png?9167

        Skomentuj


          No i tak mi się wydawało, tylko od stycznia ponoć wszedł przepis, że nie można
          być na ubezpieczeniu męża czy tam żony. I mnie głównie o to chodzi.
          Czy mam sobie opłacać składki zdrowotne czy dalej może być tak jak było.


          Skomentuj


            dzień doberek dziewczyny Moje Słońce wstało dziś o 6 olaboga nigdy tak nie wstawała a ja uwielbiam sobie pospać.
            Edysob w Zusie to musisz o wszystko pytać, bo sami z siebie to nic nie powiedzą. A jakby mieli na tym coś stracić, albo coś komuś wypłacić to już w ogóle. Podobnie robią w gminie. Przez przypadek dowoedziałam się, że jest coś takiego jak dodatek 1000zl z tytułu urodzenia dziecka(oczywiście oprócz becikowego). Musiałam dopiero jechać i się wypytać, bo nikt nic nie powiedział. I jest 1000zl?jest. Biurokracja. Tylko by zabierali
            Moje dzieciątko właśnie zasnęło
            Majeczka 27 kwiecień 2008r.

            Skomentuj


              oj mamusie gdzie jesteście czuję się taka samotna na tym forum teraz
              Majeczka 27 kwiecień 2008r.

              Skomentuj


                Hej

                Amelka dziś miała ciężką noc, od 5 spała ze mną do 9 Trochę nadrobiłam za noc.
                Ząbków nadal brak a tak się nacierpiała.

                Rachotka te 1000 zł ja dostałam , dostają mamy które nie przekraczają tam jakieś kwoty.Nazywa się to dodatek za urodzenie dziecka.
                Ale można dostać 3 , 1000zł , ale trzeba się pytać urzędu w swoim mieście.Jak się nie spytasz nie masz nic
                Amelia 12.03.08

                Skomentuj

                •    
                     

                  no o wszystko trzeba sie dobijac.
                  znajomych przesiedlaja i tam sa dwa malzenstwa(rodzice i moja kol z mezem i synem w ciazy jeszcze nastepnej) i jest taki przepis ze powinni im dac 2 osobne mieszkania, w romie(czy gdzie tam byli) babka ich zrugała, ze co oni sobbie mysla, i poszli do urzedowego radcy prawnego a on im powiedzial ze on im nie powie dokladnie bo musi reprezentowac interes Urzedu Miejskiego
                  ale na szczescie wszystko dobrze sie skonczylo i dostali 2 mieszkania(dodam ze rodzice sa bez nóg) w jednym budynku w dwoch roznych klatkach

                  Skomentuj


                    Marysia od rana na recach u mnie i ciagle sie przytula.
                    wczoraj zostawilam ja z tesciowa , jak pojechalismy do siostry i musielismy szybko wracac bo Marysia płakała. byla taka zaplakana jak wrocilismy. biedactwo. moze dlatego, zebym jej nie zostawiła
                    a teraz ciga mnie za włosy i sie smieje.
                    a co do tego 1000 zl to ja dostałam od razu. w mopsie odrazu dali druki




                    Skomentuj


                      i mamy kolejne 2 ząbki
                      waszym dzieciom tez tak szybko wychodzą?
                      Marysia dzisiaj spała od 19 do 8 rano.pobiła rekord
                      tylko oczywiście 2 pobudki były




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Czesc dziewczyny.Ja wypelnilam te druki na becikowe rodzinne i ten dodatkowy tysiac zaraz po urodzeniu corki 11sierpnia bylam w opiece,becikowe przelali na konto od razu jakos tydzien od zlozenia wniosku a reszte czyli rodzinne i ten tysiac dopiero pod koniec pazdziernika i to dlatego ze tam zadzwonilam i ich zrypalam ze mi wisza rodzinne za trzy miesiace i ten dodatkowy tysiac z tytulu urodzenia dziecka! Za dwa dni wszystko bylo na koncie
                        A jakbym nie zadzwonila to ciekawa jestem ile by jeszcze czekali,cos sie tam babka tlumaczyla ze srodkow im nie wystarczylo czy cos,ale ja sie pytam co nie to obchodzi,co miesiac mam miec pieniazki na koncie,jak ja bym sie spoznila z jakas oplata to odsetki ze glowa boli a tu sobie leca w kulki ile wlezie! Wszedzie trzeba sie upominac,zgroza!

                        Skomentuj


                          dobra kobitki a o co chodzi maluszkowi jak nie wiadomo juz o co chodzi?? i płacze nagle tak nagle?!!!!
                          OLIWIER 16.12.2008

                          Skomentuj


                            Kolka? Jeśli płacze, pręży się i przytulanie nawet nie chwilkę
                            nie przynosi ulgi to pewnie kolka.


                            Skomentuj


                              lulałam lulałam i chyba o to chodziło, zwiedziliśmy całe mieszkanie po 10 razy chyba i nie pomagało, az pomógł smoczek; czyli był chyba bardzo zzmeczony ze tak płakał
                              OLIWIER 16.12.2008

                              Skomentuj


                                czesc jak Patryk mial kolki to nawet noszenie nie pomagalo
                                to byl dla mnie szok, na szczescie nie trwal dlugo bo zmienilam
                                mleko na inne
                                Patryczek


                                http://s2.pierwszezabki.pl/008/008234990.png?9167

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X