Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez olcia79 Pokaż wiadomość
    jaki,jaki ?????????????????
    Poród-rodzaje porodów
    Amelia 12.03.08

    Skomentuj

    •    
         

      hihihihih

      Skomentuj


        A pozatym dziewczyny jezeli niechecie czytac postow Queen wystarczy sa zablokowac czy tam zignorowac i juz
        Wchodzicie na jej profil i po prawej stronie jest dodaj do listy ignorowanych.
        Amelia 12.03.08

        Skomentuj


          Witam moje panie
          mam dzią gromade łobuzów co broja hahaha i teraz usiłuje złapać oddech

          A tak wogóle uważam że mimo że ona ta dziewczyna sie tak odzywa do Pawimi to nie powinniście tez pisac postów w stylu WARIATKA czy GÓWNIARA i takie tam inne,ponieważ tym sposobem dajecie jej przewagę ,ona mimo że sama zle sie wyraża to będzie miała argumenty dla admina że wy odpłacacie się tym samymPawimi to zgłosiła i wystarczy zobaczymy co na górze w tym celu zrobią.....uważam że trzeba przystopować ,ona zapewne czyta wszystkie nasze posty i wychwytuje te które ja obrażają....najlepiej wogle jej nie odpisywać i ignorowac ją,bez wyzywania,choc wiem ze nerwy co niektórym puszczaja już..ja osobiście nawet sie nie wypowiadam na ten temat ,poczekajmy i zobaczymy co zrobi Administrator,choc uwierzcie mam ochotę kilka [postów napisac--ale nie warto!!!!!!!!!!!!!
          Sylwia 9 latek
          Damianek 17 m-cy


          02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

          Skomentuj


            IZUNIA KOCHANA TY MOJA a ten nowy wątek będzie kolejnym miejscem na kłótnie wydaje mi się.........i poco?cieszmy sie naszym CRAZY i nie przejmujmy sie takimi osobami-takie jest moje zdanie
            Sylwia 9 latek
            Damianek 17 m-cy


            02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

            Skomentuj


              Napisane przez silek7 Pokaż wiadomość
              IZUNIA KOCHANA TY MOJA a ten nowy wątek będzie kolejnym miejscem na kłótnie wydaje mi się.........i poco?cieszmy sie naszym CRAZY i nie przejmujmy sie takimi osobami-takie jest moje zdanie
              Ja go założyłam aby nie ciągnąć kłótni w tamym wątku bo to niema sensu.A w nowym porozmawiamy z kulturą
              Amelia 12.03.08

              Skomentuj


                A ja tylko się boje że pani Q wyczaji CM i zacznie tu urządzać jazdy

                Witam wszystkie których rano nie było




                W DOMU PEŁNYM DZIECI
                NAWET DIABEŁ TRACI MOC

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez Beti313 Pokaż wiadomość
                  A ja tylko się boje że pani Q wyczaji CM i zacznie tu urządzać jazdy

                  Witam wszystkie których rano nie było
                  Hej,
                  Beti wystarczy ją zablokować
                  Amelia 12.03.08

                  Skomentuj


                    Izuś tam bedzie kultura ale między nami a jak wkroczą co niektóre to kultura sie skonczy i zacznie przepychanka słowna

                    wiem że masz dobre intencje może akurat ......bądzmy dobrej myśli heheh

                    a na kawke kiedy wpadniesz z Amelkąja na wakacje sie wbijam


                    Beti heloł jak tam dzieciaczki?
                    a ja cóz...no mam 3 dzieci heheh w tym jedno kaszlące drugie mi gotuje zupke z trupka to chwila spokoju a moje pilnuje auta
                    Sylwia 9 latek
                    Damianek 17 m-cy


                    02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

                    Skomentuj


                      Napisane przez silek7 Pokaż wiadomość
                      Izuś tam bedzie kultura ale między nami a jak wkroczą co niektóre to kultura sie skonczy i zacznie przepychanka słowna

                      wiem że masz dobre intencje może akurat ......bądzmy dobrej myśli heheh

                      a na kawke kiedy wpadniesz z Amelkąja na wakacje sie wbijam


                      Beti heloł jak tam dzieciaczki?
                      WPadaj , namiocik jest i śpimy na działeczce ale męża zostaw w domu
                      Amelia 12.03.08

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        hhehe co ty on mnie samej nie puścia dzieci to cioale swoją drogą to bym tak sama sobie wyskoczyła hahha
                        Sylwia 9 latek
                        Damianek 17 m-cy


                        02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

                        Skomentuj


                          Napisane przez silek7 Pokaż wiadomość
                          hhehe co ty on mnie samej nie puścia dzieci to cioale swoją drogą to bym tak sama sobie wyskoczyła hahha
                          Z dziecmi przyjedziesz.A mąz poczeka parę dni w domu , moze sie steskni i po powrocie bedzie romantyczna kolacja
                          Amelia 12.03.08

                          Skomentuj


                            A własnie SIlus odzyskałas hasło?bo widze stary nick
                            Amelia 12.03.08

                            Skomentuj


                              ale jakja z nimi sobie sama chyba nie dam rady zreszta nie mam prawka no chyba ze pociągiem jesli juz to tylko z sylwia mały za mały albo razem wszyscy heheh tez mamy namiot zobaczymy ale musimy sie ugadac w tym roku nam nie wyszło to pomyslimy

                              a ja mam stary nick teraz po pisze ze starego kompa bo laptopa schowałm do szafy bo dzieci mi rozwalą
                              Sylwia 9 latek
                              Damianek 17 m-cy


                              02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

                              Skomentuj


                                Napisane przez silek7 Pokaż wiadomość
                                ale jakja z nimi sobie sama chyba nie dam rady zreszta nie mam prawka no chyba ze pociągiem jesli juz to tylko z sylwia mały za mały albo razem wszyscy heheh tez mamy namiot zobaczymy ale musimy sie ugadac w tym roku nam nie wyszło to pomyslimy

                                a ja mam stary nick teraz po pisze ze starego kompa bo laptopa schowałm do szafy bo dzieci mi rozwalą
                                dasz radę ..w kupie siła Dani nie jest za mały na pociąg , w przyszłym roku już dwa latka będzie miał
                                Amelia 12.03.08

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X