Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Na Każdy Temat

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Lullaby w tej gazecie wypowiadał się prawnik i powoływał się na ustawę prawną

    Skomentuj

    •    
         

      pawimi no coś Ty !!! napisz do administratora o wyjasnienie, bo coś tu jest nie halo
      Julek: 10/3/2008

      Skomentuj


        Pawimi ale nawet jeśli admin pomylił adresy to nasza Królowa Matka nie otrzymała nic. Więc tak czy siak trzeba poprosić administratora o wyjaśnienie.
        Julek: 10/3/2008

        Skomentuj


          Kochane pomóżcie
          wczorak przypadkowo zauważyłam u Damianka jak skręcał szyjką węzeł chłonny tzn po 2 stronach szyjki,ale sa powiększone bardzo widać je gołym okiem ,małemu nic nie dolega,jest zdrowy więc dlaczego i co ja mam z tym zrobićjak męża zapytałam to on sam nie wie ale mówi że chyba dzieci tak mają a że nasz chudziutką ma szyjkę to mu widaćjak dla mnie głupota..............wczesniej nie widziałam a na pewno bym zauważyła,więc musiały teraz wyskoczyć!!!doradzcie czy to normalne?jutro jak na złość pilnuje znów dzieci więc do lekarza dopiero w piatek najwcześniej........
          Sylwia 9 latek
          Damianek 17 m-cy


          02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

          Skomentuj


            Przepraszamże tak wpadłam i nie czytałam co pisałyście od wczoraj ale siedze i sie denerwuje tylko a w domu mam syf taki nic nie jestem w stanie robić ,boziu ja nie wiedziałm że ja taka panikara jestem......mały śpi teraz ,muszę naczynia pozmywać,Pawimi przykro mi naprawdę mi szkoda słów na pisanie tam bo nie wartowyjaśnij to
            Sylwia 9 latek
            Damianek 17 m-cy


            02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

            Skomentuj


              Dzieki Pawimi,ja napisałam to samo tu i tam bo wiem że tu zaglądaja dziewczyny ostatnio i tam również
              Sylwia 9 latek
              Damianek 17 m-cy


              02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

              Skomentuj


                pawimi ja się jak najbardziej podpiszę tylko powiedz gdzie i kiedy
                Julek: 10/3/2008

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez pawimi
                  czesc dziewczynki...ale mam dzisiaj super wiadomosc od rana....haha, otoz kazda z was sledzi watek "Porod w wodzie"....patrzcie co dostalam dzisiaj od administratora! cytuje: "Dzień dobry,

                  proszę pamiętać, że wypowiada się Pani na łamach publicznego forum - regulamin zabrania używania wulgarnych słów oraz obrażania innych użytkowników.
                  Jesteśmy zmuszeni usunąć wątek pt. "Poród w wodzie", gdyż zawiera treści wulgarne.
                  W przypadku odkrycia innych nieprawidłowości, w wątkach lub postach pisanych przez Panią będziemy zmuszeni zablokować Pani dostęp do forum.


                  albo ja jestem nienormalna albo administracja sie pomylila jesli chodzi o adresata....o co tutaj w tym wszystkim chodzi???????????????????

                  he he no admin oszalał czy jak...
                  na bank sie pomylił.
                  zreszta i tak cud że admin sie pokazał bo ja juz prosze o wykasowanie zdjęć i cisza juz 3 tydzien.
                  Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                  Skomentuj


                    Tree jesteś nauczycielem z wykształcenia?czemu ja o tym nie wiem?a jakiego przedmiotu?



                    Dawniej Marti

                    Skomentuj


                      Martynka informatyki i techniki. O ile technika jest tylko w szkołach podstawowych o tyle informatyka i w podstawowych,gimnazjach i szkołach ponadgimnazjalnych.

                      Dziewczyny poratujcie mnie.....

                      potrzebuję tytułu filmu z Robertem Deniro (on był niewidomy). W pewnym momencie tańczy z kobietą tango,do jakiej muzyki??A jak nie widziałyście
                      filmu to może Taniec z gwiazdami, gdzie do tej samej muzyki tańczyła swój finałowy taniec Magda Walach z Cezarym Jakimśtam. Strasznie podoba mi się ten utwór !!!!!!!!!!
                      Julek: 10/3/2008

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Dobry wieczór
                        Amelia 12.03.08

                        Skomentuj


                          FamilyTree, a nie masz raczej na myśli Ala Pacino z filmu ZAPACH KOBIETY http://www.youtube.com/watch?v=SaJfpTa190U
                          autor tego tanga to Carlosa Gardela.
                          Mam nadzieję,że właśnie to miałaś na myśli... bo rzeczywiście jest zjawiskowo zmysłowe...
                          Bóg nam nie daruje, Bóg dokopie nam,
                          gdy ktoś z nas zepsuje to, co dał nam sam...

                          Skomentuj


                            hmm... cholerka a może to nie był De Niro...to chyba jednak był Al Pacino
                            Julek: 10/3/2008

                            Skomentuj


                              Napisane przez bachus Pokaż wiadomość
                              FamilyTree, a nie masz raczej na myśli Ala Pacino z filmu ZAPACH KOBIETY http://www.youtube.com/watch?v=SaJfpTa190U
                              autor tego tanga to Carlosa Gardela.
                              Mam nadzieję,że właśnie to miałaś na myśli... bo rzeczywiście jest zjawiskowo zmysłowe...
                              tak jest bachus o to mi właśnie chodziło
                              Julek: 10/3/2008

                              Skomentuj


                                Dobry wieczór --wkleje wam kilka zdjęć moich szkrabów!!!




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X