Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Sukienki i spódniczki

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Sukienki i spódniczki

    Wiosnę zamierzam przywitac nosząc spódniczki i sukienki.Uwielbiam je-czuję sie wtedy kobieco.Szkoda,że tak mało kobiet zakłada spódnice.A Wy lubicie sukienki?tylko nie piszcie,że nie macie figury żeby je nosic-bo są różne długości i różne kroje odpowiednie dla każdej figury.



    Dawniej Marti
  •    
       

    #2
    Odp: Sukienki i spódniczki

    Marti ja uwielbiam kiecki,latem nosze je prawie codziennie mam tez juz spory wybor.
    To prawda ze mozna ubrac spodnice czy sukienke przy kazdej figurze ,trzeba tylko dobrac fason.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Sukienki i spódniczki

      Ja się przyznaję że wolę spodnie. I zaraz piszę dlaczego - WYGODNIEJ
      Niestey przy dzieciach spódnica to kłopt, nie raz mi Julka czy teraz Majka na placu zabaw podniasła kiece do góry; w piachu tez lepiej w spodenkach.
      Ale zdarza mi się że zakładam sukienki, najczęściej takie przed kolanko i racja czuje sie wtedy bardzo kobiecą.
      Mój mąz też lubi jak nosze sukienki


      JULA

      MAJA

      OLGA

      Skomentuj


        #4
        Odp: Sukienki i spódniczki

        Ja też lubię sukienki i spódniczki.
        Te drugie to nawet zimą lubię nosić + fajne grube rajstopki

        Skomentuj


          #5
          Odp: Sukienki i spódniczki

          Ja już z utęsknieniem czekam na wiosnę - od pierwszego dnia zimy. I nie mogę doczekać się kolekcji wiosennych w sklepach, też w tych dziecięcych. Chciałabym małej kupić coś ładnego, a kombinezon wrzucić głęboko do szafy



          Skomentuj


            #6
            Odp: Sukienki i spódniczki

            Ja na co dzień przeważnie noszę spodnie,ale mam też w swojej garderobie spódnice i sukienki,ale raczej zakładam je na specjalne okazje tj.wyjście z mężem do kina itp.No ale mając na sobie sukienkę czy spódnicę czuję się bardzo kobieco

            Skomentuj


              #7
              Odp: Sukienki i spódniczki

              Mój charkter pracy wymaga spodni- cały rok dlatego spódnicę zakaładam od wielkiego dzwonu- ale nie powiem uwielbiam te spojrzenia

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Sukienki i spódniczki

                ja bardzo lubie spodniczki i sukienki bo uwazam ze wtedy czuje sie prawdziwa kobiata. niestety nie zakladam zbyt czesto, po pierwsze z wygody ( przy maluchu rzeczywiscie praktyczniej w spodniach) , po drugie nie mam zbyt chudych ud i czesto, zwlaszcza w lecie, sie obcieram! rajstop nie bardzo lubie wiec zakladam je sporadycznie. no a teraz to szczerze mowiac nawet nie mam spodniczki, na taka pogode i moj rosnacy brzuszek! ale jak zrobi sie cieplej to sukienki juz czekaja w szafie. no a jak juz dzidzia sie urodzi, trzba wziasc sie pozadnie za jakies cw. i wtedy napewno od nowa zaczne schlebiac roznego rodzaju spodniczka i sukienka tylko gdzie ta wiosna i to lato?
                pozdrawiam


                [url=http://****************][img]http://****************/zabki/img5-

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Sukienki i spódniczki

                  Hej. Ja uwielbiam spódniczki i sukienki. Nawet w zimne dni. I ogrom moich kolorowych rajstop Żółte, fioletowe, czerwone, pomarańczowe, niebieskie...itd... Ach-nareszcie wiosna!

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Sukienki i spódniczki

                    na te cieplejsze dni ,kiedy sloneczko grzeje idealny wybor,a do tego jakies fajne rajstopki lub leginsy ,juz nie moge sie doczekac

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Sukienki i spódniczki

                      sukienki i spódniczki są ok ja lubię w nich chodzić, córcię też ubieram

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Sukienki i spódniczki

                        ja tez uwielbiam ubierac dzieci w sukienusie i spodniczki sama tez chodze w nich dosc czesto, lubie!!

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Sukienki i spódniczki

                          A podobają wam się może sukienki w kolorze "nude"?
                          ja do dzisiaj nie wiedziałam, ze taki kolor istnieje hihih tutaj wypatrzone: http://allani.pl/wyszukaj/sukienki/kolor-nude. W sumie dla mnie to raczej po prostu beżowy...

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Sukienki i spódniczki

                            zazdroszczę tobie, że uwielbiasz sukienki, też uważam, że są śliczne, ale nie stety nie noszę, bo się w nich źle czuję, tak nago. w egzotycznych krajach noszę a w Polsce jakoś nie mogę się przemóc.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Sukienki i spódniczki

                              Uwielbiam ubierać córeczkę w sukienki i spódniczki. Kilka dni temu kupiłam jej kolejną sukieneczkę- http://www.****************************************/kate...la-dziewczynek Córeczka wygląda ślicznie

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X