Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

szukam przedszkola w Warszawie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Zajęcia w soboty są od 10 do 13, więc niezbyt długo, ale parę rzeczy można załatwić w tym czasie.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      W soboty jest więcej zabaw na świeżym powietrzu, poznawanie przyrody i tym podobne. Jest też w międzyczasie posiłek, więc specjalnie nie trzeba nic dla dziecka szykować. Dla mnie to spore odciążenie jednak, po południu już jest komu zająć się dzieckiem.

      Skomentuj


        #18
        Myślę że zajęcia są uzależnione od pogody i pory roku. Zastanawiam się tylko, czy taka opcja zajęć w soboty działa przez cały rok?
        happiness is easy

        Skomentuj


          #19
          Nie no, cały rok chyba. Zimą to najwyżej bałwana można ulepić.

          Skomentuj


            #20
            rekrutacja na przedszkolaka (?)

            Witajcie!

            Słyszałam, że wybór dobrego przedszkola to kwestia roku czy czasem dwóch. Czy to prawda? Czy faktycznie trzeba zapisać dziecko do upatrzonego przedszkola tak długo naprzód? I te rozmowy rekrutacyjne - z psychologiem i oceniające dziecko. To przecież wielki stres dla dziecka. Czy to jest potrzebne? Czemu to służy? Jak wygląda taka rozmowa z kandydatem na przedszkolaka?

            Skomentuj


              #21
              Odp: szukam przedszkola w Warszawie

              a ja polecam Ci na bialolece www.skarbmalucha.pl, sliczne przedszkole z fajnymi opiekunkami

              Skomentuj


                #22
                Odp: szukam przedszkola w Warszawie

                Ja mogę polecić z czystym sumieniem Bluszczykowe... Na Mokotowie. Jest małe i kameralne, ale bardzo zadbane, masa zabawek i super opieka, są na prawdęskupieni na dzieciach (dlatego wole małe placówki). Cena dość wysoka, ale ja uważam, że warto dołożyć i mieć opiekę na poziomie, której można być pewnym. Tym bardziej, że widzę, że dziecko zadowolone ^^

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: szukam przedszkola w Warszawie

                  przedszkole mojej córkeczki jest na Włochach, wiec na pewno Ci się nie przyda adres, ale moze inne mamy skorzystają - ja polecam z całego serca - Mądre Główki przedszkole integracyjne montessori na ul. Jutrzenki.
                  Jestem zachwycona miejscem a przede wszystkim kadrą i nieprawdopodobnym podejściem do dzieci.
                  My mieszkamy na Ochocie, maż podrzuca mała po drodze do pracy, wiec jest ok.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: szukam przedszkola w Warszawie

                    Ja z całego serca polecam Przedszkole Żyrafa, mieści się na Ursynowie niedaleko stacji metra Imielin. Ciekawa i duża oferta zajęć dla dzieci, wyposażenie przedszkola bardzo dobre, mnóstwo fajnych zabawek, nauczycielki mają wielkie serca dla dzieci. Cena nie jest mała, ale warta wydania przede wszystkim dlatego, że córa jest bardzo zadowolona^^

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: szukam przedszkola w Warszawie

                      Ja polecam przedszkole Pomarańczowa Ciuchcia, do którego uczęszcza moje dziecko. Bardzo miła atmosfera, ciekawe zabawy dla dzieci, dobry kontakt z wychowawcami

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: szukam przedszkola w Warszawie

                        ja polecam przedszkole Żyrafa. bardzo duża różnorodność zajęciowa, ciekawy program angielskiego, dobra lokalizacja - niedaleko metra, wychowawczynie bardzo kompetentne i przede wszystkim zadowolone dziecko.

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: szukam przedszkola w Warszawie

                          Ja polecam Pomarańczową Ciuchcię. Mają dużo placówek, ale ja akurat wysłałem swojego syna do ich placówki na Mokotowie, przy ulicy Postępu. Świetna lokalizacja, mam bezpośrednio naprzeciwko pracy, dodatkowo blisko do galerii Mokotów. Świetna atmosfera tam panuje, dzieci są zadowolone. Na razie dużo dzieci tam nie ma, bo dopiero co się otworzyli.

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: szukam przedszkola w Warszawie

                            Bardzo bardzo polecam przedszkole Żyrafa na Ursynowie - świetna dyrektorka, wie co robi, świetni wychowawcy i w ogóle och i ach

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: szukam przedszkola w Warszawie

                              Ja osobiście wysłałam dziecko do Złotej Rybki. Zdecydowałam się ze względu na niską cenę no i ze względu na program jaki mają tam przygotowany dla dzieci
                              Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 22-07-2014, 13:42.

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: szukam przedszkola w Warszawie

                                Jeśli mogę coś polecić, to mam tylko jedno miejsce Akademia Usmiechu. Teoretycznie 4 bo są w różnych dzielnicach Warszawy ;-))) ale moje dziecko chodziło do jednej z nich, w dzielnicy Bielany. Cena przystępna, panie przedszkolanki z sercem na dłoni, posiłki świetnie zbilansowane… Aaa! Zapomniałabym o najważniejszym z mojej perspektywy! Kreatywne podejście do nauki, ooo tak! Jasiu okazał się bardzo bystrym chłopcem, potrzeba było dobrego podejścia do dziecka! Polecam szczerze każdej mamie!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X