Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wygraj najnowszy, wielofunkcyjny wózek ekskluzywnej marki Mima!

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Wygraj najnowszy, wielofunkcyjny wózek ekskluzywnej marki Mima!

    Gdy zobaczyłam wózek MIMA XARI YELLOW na zdjęciu to oniemiałam,
    bo pomyślałam wtedy o moim małym synku.
    I o jego minie, gdy pierwszy raz zobaczyłby wózek MIMA.
    Zbliżywszy się do niego dotknąłby go swoimi małymi rączkami.
    Zacząłby machać rączkami w górę i w dół,
    zachwycony nową, lśniącą „limuzyną”
    A po chwili spojrzałby na mnie z proszącym wzrokiem,
    abym wsadziła go do tego żółtego, niesamowitego cuda.
    Radości byłoby co niemiara,
    A ja jako dumna Mama woziłabym go tak długo,dopóki starczyłoby nam sił.
    Mijalibyśmy codzienną trasę, czyli pobliską piekarnie,
    warzywniaka Pani Jadzi, plac zabaw, park.
    Wszystko niby tak jak dawniej,
    Ale jednak wszyscy dookoła patrzyliby z podziwem
    na nasz nowy wózek otoczony blaskiem kolorowych Indii.
    I tak jakby my znajdowalibyśmy się w tajemniczej aurze, gdzie uśmiech nie schodziłby z naszych twarzy. Być może to przez blask tego wózka?
    A być może poprzez uświadomienie sobie szczęścia, które nas spotkało?

    Nie potrafię odpowiedzieć na pytanie dlaczego to właśnie do mnie powinien trafić wózek MIMA,
    ale wiem dlaczego chciałabym, aby trafił do mojego synka.
    Bo to najlepszy prezent jaki mógłby sobie wymarzyć!

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Wygraj najnowszy, wielofunkcyjny wózek ekskluzywnej marki Mima!

      Może to banalne co napiszę, ale każdy powinien wygrać ten wózek. Niezależnie od tego jaka historia się kryje za każdym opisem, wszystkie dzieci zasługują na to co najlepsze. Na naszego synka czekaliśmy bardzo długo i mimo, że pani doktor twierdziła inaczej, jest z nami. Jest on dla nas prawdziwym cudem. Ma na imię Kubuś i jak przystało na Kubusia Puchatka w żółtym mu do twarzy.

      Skomentuj


        #33
        Odp: Wygraj najnowszy, wielofunkcyjny wózek ekskluzywnej marki Mima!

        Nie będę pisać ckliwych historii, jak to mi źle w życiu- bo każdy ma jakąś własną walkę, którą próbuje wygrać i nie powinniśmy się licytować.
        Mój 8miesięczny syn, wyrósł już ze swojej gondoli (notabene była ona pożyczona) i szukam dla niego spacerówki, która poradzi sobie z leśnymi ścieżkami, wiejskimi dróżkami, piaskiem na plaży, aktywnym i pełnym radości życia chłopcem.
        Dlaczego my?! Wózek pasowałby do nas idealnie- jest wiosenny, napawa optymizmem i posiada wszystkie niezbędne akcesoria.
        Ja jestem wiecznie wesołą mamą, Olek jest wiecznie wesołym chłopcem, a tata to taki trochę mruk-może wózek by go trochę rozweselił? Jeśli obawiacie się, że tylko spacerówka nam jest potrzebna, to spokojnie. W 2019r chcielibyśmy przywitać rodzeństwo dla naszego małego zbója
        Już oczami wyobraźni widzę te spacery i sesje wśród pól i łąk. Nadam trochę szyku w mojej wsi!

        Skomentuj


          #34
          Odp: Wygraj najnowszy, wielofunkcyjny wózek ekskluzywnej marki Mima!

          Dzień Dobry Redakcjo.

          Zanim napiszę o tym wspaniałym wózku Mima Xari Yellow…..

          Mam na imię Michał i na początku chcę Was pozdrowić i podziękować za wspaniałą lekturę, jaką daje Wasz miesięcznik. Ale od początku. Już od pierwszych miesięcy naszej ciąży, moja ukochana miała „nastroje” i ciężko było sprawić jej frajdę. Kocham swoją Żonę i było to dla mnie bardzo ważne. To trudny okres dla mężczyzny, wiele pytań, na które facet nie zna odpowiedzi, ciągłe nerwy, pośpiech i strach, który ma wielkie oczy.
          Znalazłem sposób: „Mamo to ja” i chociaż raz w miesiącu miałem trochę czasu dla siebie, a ukochana znalazła wiele wyjaśnień. Coś wspaniałego, taka cisza

          Wracając do niesamowitej nagrody w konkursie, ciężko się mi przyznać, ale najzwyczajniej nie stać mnie na taki wspaniały prezent dla mojego Syna i Żony. Ciężko pracuję, aby zapewnić choć podstawowe wygody dla moich ukochanych. Wiadomo, że to mężczyzna powinien zadbać o rodzinę i dać jej wszystko co najlepsze. Dlatego dziś postanowiłem podzielić się swoją historią.

          Dziękuję Wam za wszystko i pozdrawiam
          Michał

          Skomentuj


            #35
            Odp: Wygraj najnowszy, wielofunkcyjny wózek ekskluzywnej marki Mima!

            Kolor żółty to kolor złota i słońca. Złoto utożsamiamy z bogactwem, komfortem, wygodą. Natomiast słońce kojarzy się z ciepłem – również takim ciepłem jakie zapewnia mama swojemu dzieciątku. Kolor żółty kojarzy mi się z wakacjami, z czasem beztroski, frajdą, zabawą, energicznością. I właśnie takie jest według mnie macierzyństwo – wyjątkowe, magiczne, ale też czasem szalone. Jako dojrzała mama chcę zapewnić swojej Kruszynce wszystko co najlepsze, czyli cudowny wózek Mima Xari. Już wyobrażam sobie jaki wzbudziłybyśmy zachwyt na spacerze! Elegancka dziewczynka w ślicznym, przyciągającym uwagę żółtym wozie. Jestem energiczną osobą, która nie lubi nudy i właśnie taka „karoca” odzwierciedlałaby mój charakter. Lubię modny, niekonwencjonalny design, lubię się wyróżniać! W eleganckiej torbie znalazłoby się miejsce nie tylko na niezbędne rzeczy przy opiece nad dzieckiem, ale też istotne elementy, o których kobieta nie może zapomnieć wychodząc z domu! To, że jestem mamą, nie znaczy, że nie mam czasu na zabranie bądź miejsca na spakowanie okularów przeciwsłonecznych, szminki do ust czy też najnowszych perfum – pierw muszę być kobietą, by być mamą! A elegancka mama nie powinna szarpać się z ciężkim wózkiem, tylko swobodnie go składać i rozkładać jedną ręką - dlatego Mima Xari byłby dla nas idealny – dla zakochanej w swoim szkrabie mamy, ale też kobiety, która wciąż czasem lubić być elegancka. A co dla mojego bobasa? Wygoda, komfort i bezpieczeństwo. Siedzisko montowane w dwóch kierunkach jazdy, raz z widokiem na mamusię, raz z widokiem na las i strumyk. Co najważniejsze, moja dziecina miałaby wózek, który rośnie razem z nią, bez potrzeby ciągłego przesiadania się do innej „karocy”. Po co zmieniać coś co jest idealne? W słoneczne dni, moja Kruszyna znalazłaby cień pod bajkowo kolorową parasolką. A zimą wtuliłaby się w żółty śpiworek przypominający jej nasze letnie wspaniałe wyprawy. Ah, rozmarzyłam się. Takim wózkiem będziemy spacerować każdego dnia, nie tylko w ciepłe i słoneczne dni, ale też w te ponure i chłodniejsze aby zachęcić i zaprosić do nas słoneczko. Gdy wybierzemy się na piknik, nie będę musiała się martwić, że coś się nie zmieści. Do dwóch koszy zapakujemy koc, przekąski i zabawki i z niczego nie będziemy musiały rezygnować bo przecież nikt nie jest zadowolony kiedy czegoś mu na spacerze brak. Nie ważne czy jest to krem z filtrem, szminka, gryzak albo ulubiona przytulanka. Spakujemy wszystko tak, aby nasz spacer mógł trwać wiecznie. Obiecujemy przesłać zdjęcie z naszych wymarzonych wojaży!

            Skomentuj


              #36
              Odp: Wygraj najnowszy, wielofunkcyjny wózek ekskluzywnej marki Mima!

              Wszyscy tak ładnie piszą, opowiadają i piszą piękne wierszyki-na pewno każdy zasługuje na wygraną, ale ja tylko chce dodać do tego moje dwa słowa: nigdy nic nie wygrałam-ale nie tracę też nadziei ze może kiedyś i do mnie uśmiechnie się szczęście a po drugie...moje dziecko zasługuje na wszystko co najlepsze po prostu

              Skomentuj


                #37
                Odp: Wygraj najnowszy, wielofunkcyjny wózek ekskluzywnej marki Mima!

                Miało być tak pięknie. Dwoje kochających się "na zabój" ludzi, dwa kochające swoich "dużych" koty, piękne mieszkanie, stabilna sytuacja, wokół zgrana i kochająca rodzina w stylu włoskim. Romantyczne wypady, wycieczki, prezenty. W pewnym momencie dwoje ludzi postanowiło, że czas powiększyć rodzinę - oboje byli zdrowi, młodzi i szczęśliwi, więc zdecydowali, żeby dopełnić to szczęście tak do 100% - dzieckiem. Jak postanowili, tak zrobili. Niedługo czekali na dwie kreski na teście ciążowym, a potem na pierwsze USG. Potem było kolejne i mogli odetchnąć z ulgą - dziecko było zdrowe. Pochwalili się rodzinie i przyjaciołom, wszystko układało się po ich myśli. Aż przyszedł ten straszny dzień...on wyszedł i nie wrócił. Do dziś. Ona...cóż, jest bardzo twardą babką, ale przy zdrowych zmysłach trzyma ją jedynie ICH dziecko, które przyjdzie na świat we wrześniu. Do tego czasu ona musi poskładać cały swój świat z drobnych kawałeczków, na które rozpadł się deszczowego dnia niemal miesiąc temu. Jeszcze nie wie jak to zrobić, ale musi. Dla dziecka, którego płci jeszcze nie zna, ale w głębi duszy widzi córeczkę. Dziewczynkę podobną do swego ojca.

                Nie zawsze życie układa się prosto, słodko i przyjemnie. Czasem trzeba walczyć. W słonecznym, optymistycznym kolorze walczy się ciut łatwiej.
                Nie żebrzę o nic, ot, napisałam to, co mi w duszy gra.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Wygraj najnowszy, wielofunkcyjny wózek ekskluzywnej marki Mima!

                  Czy to wiosna dzis nadchodzi,żółtym kolorem bije zewsząd w oczy
                  Czy może to czas nowej mocy,z żółtym kurczakiem mknie ku Wielkanocy?
                  A może żonkile rozkwitaja stadnie,kto z Was wie,no kto zgadnie?
                  Oto nadchodzi zupełnie nowe, rewolucyjne, wyjątkowe…
                  Przykuwa wzrok, az świeżbią paluszki,żeby choc smyrnąć w przelecie poduszki
                  Aż ślinka cieknie na indyjskie „danie”,tak wyjątkowo podane każdej przyszłej Mamie
                  Czyż to nie kurkumy,imbiru i szafranu barwa, z dalekiego kraju –dla naszego skarba!
                  Choc jeszcze w brzuszku mały niczym jajeczko, to juz się zachwycił niejedną wycieczką
                  Poki co go noszę jak przystało kobiecie,ale potem potrzebuję zastępstwa,same rozumiecie.
                  Niczym z ulic Noego Yorku Żółtej taxówki, choć tu w indyjskim stylu,od kół po mufki
                  Natchniety duchem bliskiego wschodu , mknie wózek Mima zwinniejszy od Bolllywoodu
                  Naznaczony swą niezwyka mocą,jak indyjska kobieta Bindi-kropka na czole,tylko po co
                  Każdy widzi ile mocy drzemie w każdym kole, a ja od siedzenia w domu podróże wolę
                  I te bajery: siedzisko ustawne, dla każdego podróżnika,to mego ważne!
                  Duże kosze pomieszczą niezbędne gadzety,do podboju świata,i te kobiece bzdety.
                  No ten design,co z zazdrości dech zapiera, gdy Mima mimo pogody przez zaspy przedziera
                  Ach takie marzenie w mej głowie siedzi,niech zawsze mamu dziecku żółte słonce śweci
                  Niech go niesie na swych żółtych promieniach przez życie,i pokaże mu jak pięknie jest na tym świecie!

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Wygraj najnowszy, wielofunkcyjny wózek ekskluzywnej marki Mima!

                    Nareszcie zobaczyłam wózek idealny! Dlaczego akurat ten jest idealny? Bo właśnie skończyła się zima, mamy wiosnę, miały skończyć się szarości, miałam cieszyć się promieniami słońca, a dziś rano, jak szłam z dziećmi do przedszkola, znów zaczął sypać śnieg! A ja tak bardzo potrzebuję energii, którą długa i szara zima ze mnie kompletnie wyssała. Nie jestem zmęczona przez to, że córeczce wychodzą zęby (chyba od urodzenia...) i nie śpię po nocach. Nie dobija mnie kolejne zapalenie oskrzeli. Ot, taki los mamy. Ale mam dość tych szarości! Ja potrzebuję wokół siebie słońca, energicznych kolorów, a ten wózek to taki powiew lata, który nawet najbardziej szary dzień zamieni w kolorowy, energetyczny, ciepły, taki prosto z hinduskich ulic.

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Wygraj najnowszy, wielofunkcyjny wózek ekskluzywnej marki Mima!

                      Rośnie w łonie fasolka, dojrzewa mimo braku słońca i rośnie mimo braku podlewania - bo to cud największy na świecie, to mały człowieczek który niedługo ujrzy "żółte światło w tunelu" i siłami natury pojawi się na świecie, takie bezbronne , przerażone, wystraszone!
                      Jako szczęśliwa mama, wypełniona miłością i radością, chcę zagwarantować maleństwu poczucie bezpieczeństwa, zbudować mur zaufania i ciepłem matczynej miłości uspokoić maleństwo które w realnym świecie czuje się początkowo nieswojo, boi się i porzebuje kogoś, kto pomoże przez to przebrnąć.
                      I tu ... oczy przecieram ze zdumienia, niedowierzam! Idealny "wózek spacerowy Mima Xari Yellow" w bajecznym żółtym odcieniu, z dodatkami pełnymi werwy,chęci do życia - to właśnie tym wózkiem chciałabym spacerować z maluszkiem, to w nim chciałabym przewozić to małe ciałko. Czemu ? Bo wózek ten swym kolorem i wyglądem doda mi wigoru, pozwoli wstać z pełnią werwy po nieprzespanej nocy i uzyskać radość z życia, aktywnie i z uśmiechem chodzić z dzieckiem na spacer i nie poddawać się złudnemu uczuciu zmęczenia!
                      Chciałabym mieć ten wózek by to małe ciałko mogło wygodnie leżeć i spać w gondoli, by te małe oczka w tym cudownym wózku błyszczały jaśniej niż słońce na niebie, by spacerować w dni chłodne i ciepłe, by nie bać się zmiennej pogody i aktywnie uczestniczyć w rozwoju maluszka!
                      Ze łzami w oczach i drżącymi palcami, stukam w klawiaturę pisząc odpowiedź. Chciałabym ten wózek bo idealnie odzwierciedla mój stan szczęścia na wieść o posiadaniu dziudzisia, bo doda mi werwy i spowoduje uśmiech, bo zagwarantuje bezpieczeństwo mojej kruszynce! Wózek w niebanalnym żółtym kolorze tętniącym życiem Indii to moje marzenie, bo kocham Indie i od dziecka chciałam tam podróżować, a jeśli nie pisane mi jest jechać do tego kraju,to chociaż cząstka tego kraju przyjedzie do mnie. Ten wózek wzbudza we mnie obraz spontanicznej zabawy, ekstremalnych spacerów i ekscytacji - marzę o nim.
                      Artystyczny wózek w żółci, doskonały dla obu płci,
                      piękny,świetny,mobilizujący, do aktywności nawołujący
                      w indyjskim stylu, pełen werwy - przyda co dzień się bez przerwy.
                      Chciałabymgo otrzymać by już dopiąć wyprawkę na ostatni guzik i z radością oczekiwań przyjścia na świat małego skarbu o dużej miłości.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Wygraj najnowszy, wielofunkcyjny wózek ekskluzywnej marki Mima!

                        Z pierwszym dzieckiem pokonywałam dziennie spacerowy dystans 15 km. Nasz rekord do 26 km. Aktualnie jestem w ciąży i potrzebuję solidnego wózka do pobicia rekordu

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Wygraj najnowszy, wielofunkcyjny wózek ekskluzywnej marki Mima!

                          Ja! Ja! Ja! Ja!

                          Wózek Mima Xarii jest niestandardowy,
                          Piękny, nowoczeany..i mega odlotowy!
                          Jego wygląd - to na prawde jest marzenie..
                          A ten design ... oh jak bardzo ja to cenie!

                          Tak więc bryka - byłaby dla nas idealna,
                          Bo jej kolorystyka jest jakże niebanalna ...
                          Ciepła żółć - kolory Indii na myśl przywiewa,
                          Słońce, wiosnę.. rzut oka i każdy dobry humor miewa!

                          Więc przydałoby nam się takie cacko,
                          By wozić się po mieście całkiem zawadiacko!
                          By optymizmem wszystkich ponuraków zarażać,
                          By ich ekscytować i uśmiechem porażać!
                          By świat zdobywać całymi godzinami...
                          By cieszyć się co dzień jego bajerami!

                          Wiem, że to może dziwne argumenty...
                          Ale chyba nikt z nas nie jest całkiem święty!
                          😊

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Wygraj najnowszy, wielofunkcyjny wózek ekskluzywnej marki Mima!

                            Julia przyjdzie na świat napoczatku lipca. Lato słoneczko i piękny wózek w tym kolorze. Wozek ten to wspaniałe połączenie elegancji i dobrego stylu. Moja córeczka zasługuje na wszystko co najlepsze a wiec i na ten wózek Byłaby to dla nas niesamowita radość dostać go w prezencie. I spełnienie marzeń.

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Wygraj najnowszy, wielofunkcyjny wózek ekskluzywnej marki Mima!

                              Julia przyjdzie na świat napoczatku lipca. Lato słoneczko i piękny wózek w tym kolorze. Wozek ten to wspaniałe połączenie elegancji i dobrego stylu. Moja córeczka zasługuje na wszystko co najlepsze a wiec i na ten wózek Byłaby to dla nas niesamowita radość dostać go w prezencie. I spełnienie marzeń.

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Wygraj najnowszy, wielofunkcyjny wózek ekskluzywnej marki Mima!

                                Piękny wózek dla maluszka,
                                który czeka, aż wyjdzie z brzuszka.
                                Już niedługo będzie przy nas,
                                a nam bardzo dłuży się czas...
                                Chcemy Małą już przytulić,
                                i w wózku Mima spokojnie utulić!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X